Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Spor Salonundaki Gerizekalı Tipler

Ben spor salonunda şuan da antrenörlük yapıyorum, işim gerçekten mükemmel ve işimi severek yapıyorum, ama tek sorun var. Oda aldığı ağırlıkları yerine bırakmayan gerizekalı kısım. Bazılarını anlarım unuturlar, uyarıyorum zaten öyle tipleri onlarda yerine koyuyor. Ama uyarmama rağmen devam eden mal oğlu mallar var, bu gerizekalı arkadaşlar için ne önerirsiniz?

Knka bende spora gidiyorum öyle insanlara yapacak olduğun tek şey başka bi alete geçtiklerinde alacaksın onlar görmeden arkalarına koyacaksın pat dumbella carpacaklar.Ahahah şaka bir yana çalıştığı barı yerine koymayan adamlar bile var

Bu tipler için biraz ciddi bir şekilde bunu daha önceden onlara söylediğini ve onların bunu yapmaya devam ettiğini söyle

Bu arada diplomasız nasıl antrenör oldun?

Duvarlara alaylı bir şekilde poster asabilirsin bence. Böyle bir tane homo erectus gibi bir tip koy altınada ben homo erectus dambılları yerine koymayı bilmem tarzında bir yazı.

Knka bende spora gidiyorum öyle insanlara yapacak olduğun tek şey başka bi alete geçtiklerinde alacaksın onlar görmeden arkalarına koyacaksın pat dumbella carpacaklar.Ahahah şaka bir yana çalıştığı barı yerine koymayan adamlar bile var
Valla gerizekalı insanlar ile yaşıyoruz

Bu tipler için biraz ciddi bir şekilde bunu daha önceden onlara söylediğini ve onların bunu yapmaya devam ettiğini söyle

Bu arada diplomasız nasıl antrenör oldun?

Vücudum bu açığı kapatıyor

Duvarlara alaylı bir şekilde poster asabilirsin bence. Böyle bir tane homo erectus gibi bir tip koy altınada ben homo erectus dambılları yerine koymayı bilmem tarzında bir yazı.

Kanka valla çok iyi olabilir bu, özellikle büyük bir resim :D. Ornek varmı? Varsa özelden yolla kankam

‘’Ağırlıkları yerine koyamayan arkadaşlara bayanlar yardım etsin lütfen’’

Bayan gelmesini bekler bu barzolar

Dostum bu antrenörlük hakkında bilgi verebilir misin?
Yani ben 45 cm kol ve ona uygun vücut yapsam diplomasız ya da diplomalı beni alırlar mı ?
Ve nerede ne kadar kazanıyorsun ?

Dostum bu antrenörlük hakkında bilgi verebilir misin?
Yani ben 45 cm kol ve ona uygun vücut yapsam diplomasız ya da diplomalı beni alırlar mı ?
Ve nerede ne kadar kazanıyorsun ?
Kanka ehliyet almadın diye araba sürmeyi bilmiyor mu oluyorsun? Onun gibi düşün, sadece sertifika bir boka yaramıyor. 45cm kol olacakta sen yağlı hantal birisi olursan en fazla yerinde sayarsın. Adam sana ve bilgine güvenirse şansını dene.

Şayet benim eski çalıştığım ve şuanda antrenman yapmaya devam ettiğim spor salonu malum kişilerin üyeliklerini dondurabiliriz şeklinde uyarı veriyor. Sorun çözülüyor.

Kanka ehliyet almadın diye araba sürmeyi bilmiyor mu oluyorsun? Onun gibi düşün, sadece sertifika bir boka yaramıyor. 45cm kol olacakta sen yağlı hantal birisi olursan en fazla yerinde sayarsın. Adam sana ve bilgine güvenirse şansını dene.
Hmm deneyeceğim.
Daha 45 değil üniversitede başlarım body e .
Araştırma falanda yaptım mı tamamdır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8