Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Spotify Kullanmanın Önemi

Merhaba dostlar,sizlere neden bu uygulamayı satın almanız gerektiğinden bahsedeceğim.Açıkçası dışarıdan bakıldığında müzik kültürü olmayan biri idim.Ailem tarafından törpülendiğim için farklı müzikler dinleme fırsatım olmadı.Muhafazakar aileler yaptığınız her şeyi eleştirir ve karışırlar.Ne dinliyorsun sen saçma sapan gibisinden karışabilirler.Tabii ki benim ailem sözel olarak böyle birşeyden bahsetmezler.Ben ailem ne der diye düşündüğüm zamanlarda kendimi kısıtlamışım meğerse.Oysa ki karışamazlar.Şimdilerde yeni yeni farkı birçok müzik türünü dinliyorum. TV izlemiyorum fakat kendi TV mi değerlendirebileceğimi düşündüm ve bilgisayarımı bağladım.Güzel ses alıyorum komşulardan şikayet eden de yok.Farklı bir sürü çeşit var.Bir yerde ilk defa yeni bir tür müzik duyduğunuzda yabancı kalmazsınız.Dersiniz X i sen de mi dinliyorsun.Oradan güzel bir muhabbet döndürebilirsiniz. Podcast benim için çok önemli ingilizce geliştirmek istiyorsanız mutlaka bir spotify alın.

Ben şarkıları bilgisayara indirip telefona atıyorum :) para vermeye değmez bence.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8