Şuan o kadar çok dellendim ki anlatamam.

Kasrqaa

Fahri Üye
Forumda yıllardır papağan gibi ötüryorum özgüveni toparlayon, cpd yi toparlayın. Şunu toparlayın, bunu toparlayın. Elbette bir çoğunuz gibi benim eksiğim çok ahkam kesmek istemiyorum ama kadınlar haklı be. Ben kadın olsam forumdaki bir çok adamı kullanırdım hemde acımadan. Şu dersi çıkardım. Kadın erkeği kullanmaz, erkek kendisini kullandırtır. "Gelin beni kullanın" diye bas bas bağrıyorsunuz ki kadınlarda bu güzel isteğinizi yerine getiriyor. Geçen soru cevap açtım. Genelinin sorduğu soru abi spordan kız var, okulda kız var, bi kız var peşimde koşuyor napayım. Hepiniz sorduğunuz soruyla günü kurtarma peşindesiniz. Bir kızı onetist yapmışınız gidiyorsunuz. Bana adam akıllı soru gelmedi. Hep o ÖZEL KADIN. Bi insanda çıkıp gerçeği kabullenmiyor. Sonra "Kadın beni kullandı, kadınlar şerefsiz" diyorsunuz. Böyle enayi bir erkeği kullanmazsa zaten o kadında sıkıntı vardır. Kadınlar şerefsiz değil, siz özgüvensizsiniz, siz cpdniz düşük, siz kadınsı bir erkeksiniz. Suçu kendinizde arayın.

İki yıl önce elime kağıt kalem alıp dışarda anket yapıyordum kızlarla konusablmek için. Düşünün anket la anket o kadar özgüvensizim. Kıza soru soruyorum karakter analizi yapıyorum ne kadar ezikçe dimi, kızlar bir saat anket dinliyordu gülüyordu eğleniyorlardı. Numaranı ver bi çay içelim dediğimde "yok böyle iyi" diyorlardı ve tanıdığım hiç bir kız şerefsiz, karaktersiz değildi bir çoğu hoş vr eğlenceliydi ama ben onlara ulaşamıyordum. Diyelim karakter analizinden sohbet kurup numarasını aldığımda kız evine gidince "bu çocuk çok ezik la ben bu ararsa yada mesaj atarsa pek iplemiyim" tarzında düşüncelere dalıyordu. Haliyle bende mesaj atardım ve onların naz yaptığını sanardım, sonradan acı gerçeği yüzüme söylerlerdi "sen çok iyi adamsın ama ben senin tarzında biri değilim" gibi :)

"Abi bir kız var, şu var bana baktı bana güldü, bensiz yaşayamayacağını söyledi ertesi gün terketti, dedesi beni beğenmemiş o yüzden benden uzaklaştı. Hep günü kurtarcanız. Hep taktikle kız tavlıcaksınız hep manipülasyon hiç değer inşa edeyim, kendimi geliştireyim yok. "Ee abi kız bizi kullandı" öyle bir adamı kullanmasa zaten o kıza "Neden bu enayiyi kullanmadın" diye hesap sorardım.
İnsan bi şunu der. Ben kendimi kabul ediyorum.

Yasın 5 evresi.

İlk evre inkar.
Burada birşeyleri inkar ediyoruz. Ne öğrendik önceden kızlara emek,para,zaman harcarsan onları elde edersin ama gerçekte bunları harcmayan değerli bir çok adam sevdiği kızla mutlu. Çünkü adam değerli. "Abiğğğ pArHan olHacak kıZha en İYhİ ŞanPAnhayı Açtırhacan Gız SeNİ SeVüceH". Diyen adam var forumda ben bu zihniyete ne öğreteyim gözünüzğ seveyim. Bunu demek yerine "benim pek bi özelliğim yok o yuzden parama tav olsun" desen daha mantıklı. "Zeki değilim, konuşkan değilim, para sorunu çözer" :) bu zihniyetteki adama hiç birşey öğretilemez. Hem paranız olsun hemde diğer konularda kültürlü olun. Parayı kötülemiyorum zihniyetinizi kötülüyorum. Tamam lan parayı da es geçtim bi adam yazmış. "Agbi bİr gIZ vHaR oNhu bi yılDIR sevhiHORhum nAPMAlıyım" hadi paranı harcamadın güzel alfa kardeşim bu sefer 1 yılını harcadın yine de kızı elde edemedin. :) Bir yıl kendini geliştirsen. Kimleri etkilerdin kimleri. Zaman geri gelmiyor. Gelsede o vakti özel kadın için harcardınız. Tabi o özel kadınlarda sizin o vaktinizi çalarak başka değerli adamlarla harcarlardı :) Hiçbirinizin derdi gelşmek değil. Hepiniz günü kurtarma peşindesiniz.

2.Öfke ve Kızgınlık Evresi
Gerçeği kabullenemez kadınlara düşman olursunuz. Tıpkı feministlerin erkek versiyonu gibi bi hal alırsınız. Ki forumda bir çok erkek bu aşamada.

3.Pazarlık Evresi
"Tamam kızlar reddediyor da ulan benim hiç mi? Suçum yok bi bakayım kendime, aa dişlerim sarı, ulan çiroz gibiyim, ahah bide özgüvensizmişim, aman tanrım kaşlarım martı olup uçacak" dediğiniz evredir. Çoğu erkek kendisine bu gerçekleri diyemez. Genelde ağlarlar "o kaybetti" ee tamam kız kaybettide senin gibi adamı kaybetti yani çok bişi kaybetmemiş. Seni kaybettiği için kız arebesk eşliğinde sigara yakacağını düşünüyorsun ama gerçekte hayatına güzelce devam ediyor. İşte burayı aşarsanız. Toparlanırsınız.

4.Depresyon Evresi
Sorun bende durumu kabullendim neler yaparsam işler yoluna girer diye düşündüğünüz evredir. Bu evrede laftan çok icraat önemlidir. "AğBİ YagRın SpHora bAşlıcam." "Tamam ne güzel başla" ertesi gün "Ağggbii sPOru bOşver bHen KonFor AlaNhInda BeKhliycEm" sonra "Ağbi Bhen KİtHap okHudum geLişTim AmA Qızlar BaHmıyor." "Ne kitabı okudun" "Cin ALHi ve PeTherPAn mAshallaRı" hep bahane, hep mazret. "Spor yapıyorum" der halbuki ayda bir kere gider "sonra gelişemiyorum" ayağı çeker. "Kitap okudum" der ama bir sayfa okur. "Dünya 6 günde yaratılmış(islama göre 6, İncile göre 7 ama son gün dinlenme günü sayılmış.) Bilim ise milayarlarca yılda oluştuğunu söylüyor. Düşün bilim,islam ve incil hepsi koskaca dünyanın bir günde oluşmadığını söylüyor.. Sen nasıl bir gün spor yaparak değerli adam olucaksın? Çok ağır gelecek yaptığın işler depresyona gireceksin ama er yada geç kabulleneceksin durumu.

5.Kabullenme Evresi
Artık Durumu kabullendiniz ve değerinizi inşa etmeye başladınız. Kaslı, fit, zeki ve güçlü bir erkek olarak bir çok insanın kalbinde yer edineceksiniz.

Son düzenleme:

sirtristan

Üye
Konuş be ustam. Ben senin kadar deneyimli olamasam da bu sorunun bende olduğunun farkındaydım ve %90 bu sorunu çözdüm. Foruma girdiğimden beri okuduğum en yararlı konu olabilir. Arkadaşlarımıza da yararlı olması dileğiyle. Teşekkürler yazı için.

Forumda yıllardır papağan gibi ötüryorum özgüveni toparlayon, cpd yi toparlayın. Şunu toparlayın, bunu topsrlayın. Elbette bir çoğunuz gibi benim eksiğim çok ahkam kesmek istemiyorum ama kadınlar haklı be. Ben kadın olsam forumdaki bir çok adamı kullanırdım hemde acımadan. Şu dersi çıkardım. Kadın erkeği kullanmaz, erkek kendisini kullandırtır. "Gelin beni kullanın" geçen soru cevap açtım. Genelinin sorduğu soru abi spordan kız var, okulda kız var, bi kız var peşimde koşuyor napayım. Hepiniz sorduğunuz soruyla günü kurtarma peşindesiniz. Bir kızı onetist yapmışınız gidiyorsunuz. Bana adam akıllı soru gelmedi. Hep o ÖZEL KADIN. Bi insanda çıkıp gerçeği kabullenmiyor. Sonra "Kadın beni kullandır kadınlar şerefsiz" diyorsunuz. Böyle enayi bir enayi erkeği kullanmazsa zaten o kadında sıkıntı vardır. Kadınlar şerefsiz değil, siz özgüvensizsiniz, siz cpdniz düşük, siz kadınsı bir erkeksiniz. Şuçu kendinizde arayın. İki yıl önce elime kağıt kalem alıp anket yapıyordum kızlarla konusablmek için. Düşünün anket la anket. Kıza soru soruyorum karakter analizi yapıyorum ne kadar ezikçe deme kızlar bir saat anket dinliyordu gülüyordu eğleniyorlardı. Numaranı ver bi çay içelim dediğimde yok böyle iyi diyorlardı. Diyelim karakter analzinden konusup numarasını aldım bu seferde kız evine gidince "bu çocuk çok ezik la ben bu ararsa yada mesaj atarsa pek iplemiyim" bende mesaj atardımnaz yapıyolar sanardım sonra acı gerçeği söylerlerdi "sen çok iyi adamsın ama ben senin tarzında biri değilim" gibi :)

"Abi bir kız var, şu var bana baktı bana güldü, bensiz yaşayamayacağını söyledi ertesi gün terketti, dedesi beni beğenmemiş o yüzden benden uzaklaştı. Hep günü kurtarcanız. Hep taktikle kız tavlıcaksınız hep manipülasyon hiç değer inşa edeyim, kendimi geliştireyim yok. "Ee abi kız bizi kullandı" öyle bir adamı kullanmasa zaten o kıza "Neden bu enayiyi kullanmadın" diye hesap sorardım.
İnsan bi şunu der. Ben kendimi kabul ediyorum.

Yasın 5 evresi.

İlk evre inkar. Burads birşeyleri inkar ediyoruz. Ne öğrendik önceden kızlara emek,para,zaman harcarsan onları elde edersin ama gerçekte bunları harcmayan değerli bir çok adam sevdiği kızla mutlu. Çünkü adam değerli. "Abiğğğ pArHan olHacak kıZha en İYhİ ŞanPAnhayı Açtırhacan Gız SeNİ SeVüceH". Diyen adam var forumda ben bu zihniyete ne öğreteyim gözünüzğ seveyim. Bunu demek yerine insan der benim pek bi özelliğim yok o yuzden parama tav olsun. Zeki değilim zaten konuşkan değilim para sorunu çözer :) bu zihniyetteki adam birşey öğrenemez. Hem paranız olsun hemde diğer konularda külrütlü olun. Parayı kötülemiyorum zihniyetinizi kötülüyorum. Tamam lan parayıda es geçtim bi adam yazmış. "Agbi bİr gIZ vHaR oNhu bi yılDIR sevhiHORhum nAPMAlıyım" hadi paranı harcamadın güzel alfa kardeşim bu sefer 1 ylını harcadın yinede kızı elde edemedin :) Bir yıl kendini geliştirsen. Kimleri etkilerdin kimleri. Zaman geri gelmiyor. Gelsede o vakti özel kadın için harcardınız. Tabi o özel kadınlarda sizin o vaktinizi çalarak başka değerli adamlarla harcarlardı :) Hiçbirinizin derdi gelşmek değil. Hepiniz günü kurtarma peşindesiniz.
Sinirlenme Ağabey.

Kasrqaa

Fahri Üye
Konuş be ustam. Ben senin kadar deneyimli olamasam da bu sorunun bende olduğunun farkındaydım ve %90 bu sorunu çözdüm. Foruma girdiğimden beri okuduğum en yararlı konu olabilir. Arkadaşlarımıza da yararlı olması dileğiyle. Teşekkürler yazı için.
Atarlanmamak elde değil.

whoischatt

Üye
Konuş reis konuş şuan 3. ve 4. evredeyim sanırım doğru diyorsun herkes günü kurtarma peşinde 1000 kişi alfaloji de makale okuyorsa , çok az bir kısım gerçek erkek olup yoluna devam ediyor.

Wou7

Üye
Bazıları çok aşırı kazık yemedikçe anlamıyor demekki ben de 1 sene öncesine kadar böyle düşünüyordum daha toz pembe aşk masallarına çabuk kanan tiplemeydim fakat şimdi ne iyi ne kötü bir durumda olduğumu düşünüyorum.

Derslerimi adeta it gibi çalışıyorum sporsa spor gelşimse gelişim ama kız odaklı değil de kendime kızmamdan ötürü bir ceza gibi görmeye başladım bu gelişim işini.
Nefret durumu oluştu kızlara karşı
Farkındayım bu da bir gün geçecek çünkü yaşandıkça bazı şeyler daha iyi oturuyor.

Ama o 1 sene önceki kazıktan itibaren flörtlerle takıldım başarısız oldum tabiki de ama biraz saldım sanki bu işleri.
Sadece kendimi geliştiriyoum adeta rpg oyunundaymış gibi

Kıızlarla olan flört işleri ise çok zamanımı alıyor ve halen beni duygusal olarak takıntı haline götürdüğünü hissedince yine ara vermek zorunda hissettim.

Yani kızlarla flörtmüş sevgililikmiş bunları hem istiyorum ama açıkçası kazancımdan çok kaybedeceklerim fazlaymış gibi düşünüp sadece kendimi geliştirme alanına odaklıyım.
Resmen bu işin bağımlısı oldum.
Sadece müzik resim ders spor kültür alanında takılıyorum kızları bu çemberin dışına koydum.

Bu tip bir durum yaşayan var mı?
(İki seçenek var kafamda acaba kızları tavlamak uğraş verici bu yüzden ben kendimi geliştiriiyim onlar gelsin kafası mı
yoksa cidden hala acı dolu bir ilişki olmasından mı korkuyorum ?)

umutcang

Üye
Güzel bir özet olmuş. Uzun zamandır forumda yoktum, gittim ve geldim durum aynen böyle :) Bu da ancak tecrübe ve zamanla düzelecek.

Argos

Üye
Önümüze ısıtıp ısıtıp aynı konuları koyuyorsunuz yeter be kardeşim.
foruma yeni gelenler hep olacaktır onlar da bi zahmet forumu kurcalaya kurcalaya temel konuları okusunlar.