Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sudan sebepten numaramın silinmesi

Diğer yanıtları okuyarak bu yanıtı veriyorum bende fikrimi söyleyeyim.Kızlar ilgi köpeğidir ilgiye muhtaçtırlar sen ona yazmayı kestiğinde 180 dönmüş ki ilgisiz kalmasın diye sen ilgi gösterince egosunu tatmin ediyor.Bir kız biriyle gerçekten konuşmak istiyorsa gururunu ayaklar altına alarak yazar hiçbirşeyi düşünmez.Bizim türk abazalarda iyi yavşadığı için bolluk içinde ve sana yazmıyor gerçekten isterse yazar bence.
Kafamı acaba benim yapmam gereken birşey var mı? Sorusu kurcalıyordu, ancak artık dediklerinizfen sonra benim yapmam gereken birşey olmadığı konusunda ikna oldum. Çünkü gerçekten isteyen yazarda, ararda. Benden herhangi birşey beklemez

Kafamı acaba benim yapmam gereken birşey var mı? Sorusu kurcalıyordu, ancak artık dediklerinizfen sonra benim yapmam gereken birşey olmadığı konusunda ikna oldum. Çünkü gerçekten isteyen yazarda, ararda. Benden herhangi birşey beklemez
Aynen öyle dostum.Benim kız arkadaşlarım var ve içlerinde bazılarının sevdikleri var ve bildiğin köpekler gözleri başkalarını görmüyor.Ben üniversite 1e giderken bir kızla sevgili olmaya kadar geldik ama unutamadığı vardı ve sevgili olamadık.Sevdiği çocuğun sevgilisi vardı ve kız hala arıyodu, ağlıyodu bende tabi yüssüz, gurursuz vs diyodum vs. bunları dememdeki amaç gerçekten isteyen duramaz.

"Erkek ilk adımı atmalı mı?" demişsin, tabi atmalı ama hangi konuda? Üzülmen gereken şey sence numaranı silmesi mi yoksa onunla sevişmeye çalışmak yerine onun mesaj arkadaşı olman mı? Kızların, kız arkadaşları ve seviştikleri erkekler vardır. Eğer onunla sevişmiyorsan onun pipili kız arkadaşısındır. Kız seninle kedinin ip yumağıyla oynadığı gibi oynuyor, anlayabiliyorum çünkü benzerini ben de yaşadım. Ne kadar çabuk bırakırsan senin için o kadar iyi, mantıksal tepkiler bekleme kızlardan demedik mi? Olay tamamen bilinçaltında dönüyor, hipergamik olarak arzuladığı seviyenin altındasın ve o da uydu erkek olarak kullanıyor seni. Bırak gitsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8