Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Süper güç değerinde bilgiler

532651.jpg

Gözlerimizden ateş çıkarmak,uçmak,sinirlenince hulka dönmek kadar değerli tavsiyelerdir dikkatle dinleyiniz... : )

🧠 DUYGU KONTROLÜ : duygularınızı kontrol edebilmek başınıza gelebilecek en güzel şeylerdendir,Birisiyle kavga edip haksız çıkınca öfkelenmek bir güçsüzlük göstergesidir,kıskandığını belli etmekte aynı şekilde veyahut bir kıza neden yazmıyorsun? demek. aklınıza her ne geliyorsa...

🤴POZİTİF DÜŞÜNMEK : Evet buda bizim ultimiz bizi her durumdan kurtarabilecek ama bazen hiçbir işe yaramaz işe yaramadığı zamanlarda,Birinci kurala dönüş yapıyoruz (duygu kontrolü)..

👑JUST DO İT: Bunu hepiniz duymuşsunuzdur ama boş bir kelime olabilir sizin için,lâkin “just do it” tarihin ve benim en iyi sloganımdır.. :) intihar eşiğinde hayatınızı kurtarabilecek güçte bir kelime,türkçesi “sadece devam et” anlamına gelir.Bazen yapabilecek hiçbirşey yoktur herşey karanlıktır ışık gözükmez başınıza bu geldiği zaman sadece devam edin...
çünkü tek yol bu,duygularınızı kontrol edin ve devam edin hiçbirşey yapmayın günler geçsin mutlaka olumsuzluğun etkisi azalıcaktır karanlıkta kalın,bir süre sadece yaşayın pes etmeyin...

💸 PARA KAZANMAK : Nasıl para kazanılır ? bunun cevabı basit ama kimse yapmıyor insanlar gidip başkalarının yanında saatlerce çalışıyor sekiz on saat,ama bir saat para nasıl kazanılır diye kendi için çalışmıyor çabalamıyor.. el işine aylar vericeğinize ticaret nasıl yapılır diye bir saat ayırın beyler,Gelelim para kazanmanın taktiğine googleye yazıyorsunuz ya yada buraya”kadınlar nasıl tavlanır abiğğğ?” diye bu soruyu googleye yazmakla başlayın”para nasıl kazanılır?” yaz kardeşim bukadar basit emin olun kadınlar para kazanmaktan zordur..

🧲 KİŞİSEL GELİŞİMİ SEVMEK : kişisel olarak gelişimi sevmeseniz bile ,size getirdiklerini seversiniz zamanla ve getirdiklerini sevdikçe kişisel gelişimdende keyif almaya başlasınız,kişisel olarak gelişmiş bir insanın taktiklere falan ihtiyacı kalmaz taktikleri karekteri otomatik yapar,kadınları istemeden etkiler eksta çaba gerektirmez,kişisel olarak gelişmek için yapmanız gerekenler kitap okumak,sosyalleşmek,diksiyon,beden dili,hobi edinmek,dil öğrenmek,alfalojide takılmak :) ve daha birsürü sayılabilecek şey var ama buraya sığmaz..

🛡SOSYAL OLMAK : sosyallik ve çevre büyük güçtür beyler,insanlara düşman olmayın,insanlara pozitif olun(adamına göre) ve çevre çevre çevre... çevre yapmak kadınlarıda parayıda dostluğuda gücüde size getirmekte etki eder..

Son düzenleme:
Just do it = Sadece yap.
Just keep going = Sadece devam et.
ben bayadır böyle biliyordum bunu hatta izmirde nike mağazasının müdürüyle bile bu sloganın muhabbetini yaptık,doğrusu senin dediğin ama bazı yerlerde nedense böyle çevirilmiş nedeni sanırım anlamı bozulmasın diye,neyseki ikiside aynı yere çıkıyor yoksa çok üzülürdüm,teşekkür ediyorum 😃

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8