Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Supplement Önerisi

Bu attığın linkteki besinlerin değerleri nedir? Gainer yerine kullanabilir miyiz?
Kreatin kullanıyorum kilo almam gerekiyor destek olarak kullanabilir miyim bunu?
İkisi de gainer tabii ki kullanabilirsin. Markayla gainer diye satıldığı zaman sadece ek olarak aroma koyuyorlar, birazcıkta vitamin. Kütle kazanırsın gayette işe yarar ama diğer karbonhidrat kaynaklarına göre (pirinç, makarna) bir tık daha fazla yağ aldırır.

İyi günler dostlar. Öncelikle lütfen soruma bilgili arkadaşlar cevap versin evet bende biliyorum beslenme daha önemli evet bu takviyeler herşey değil adı üstünde yardımcı gıda...
Vücut geliştirme ile uğraşıyorum yağ oranımı düşürmek için 3 ay boks yaptım ve 72.5'dan 66.5 oldum. Göbek kısmını baya aza indirdim. Şimdi hedefim irileşmek ve hedeflediğim kiloya geçip yaza doğru definasyon yapmak. Bu yüzden kilo aldırmaya yönelik bir supplement alacağım. Biliyorsunuz artan fiyatlardan ve piyasa kötü olduğundan güzel markalar eskisi gibi yok o yüzden önerilerde bulunursanız sevinirim. Aklımda olan Vitargo var emilimi çok hızlı ve enerji vermesinden dolayı önericeğiniz markalar varsa bilmek isterim.
Çok ileri seviye olmadığın sürece bazı şeyler gereksiz Fakat her supplement işe yarar. Senin işine yarayacaklar Kreatin Bcaa Zma Glutamin sıralamda ilki kreatine önem ver Sağlık içinde D vit Omega 3 vs de istersen alabilirsin Onun dışında tavuk pilav yumurta salata yani İleri seviye olmadığın sürece ömür boyu böyle spor yapabilirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8