Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Supplement Önerisi

İyi günler dostlar. Öncelikle lütfen soruma bilgili arkadaşlar cevap versin evet bende biliyorum beslenme daha önemli evet bu takviyeler herşey değil adı üstünde yardımcı gıda...
Vücut geliştirme ile uğraşıyorum yağ oranımı düşürmek için 3 ay boks yaptım ve 72.5'dan 66.5 oldum. Göbek kısmını baya aza indirdim. Şimdi hedefim irileşmek ve hedeflediğim kiloya geçip yaza doğru definasyon yapmak. Bu yüzden kilo aldırmaya yönelik bir supplement alacağım. Biliyorsunuz artan fiyatlardan ve piyasa kötü olduğundan güzel markalar eskisi gibi yok o yüzden önerilerde bulunursanız sevinirim. Aklımda olan Vitargo var emilimi çok hızlı ve enerji vermesinden dolayı önericeğiniz markalar varsa bilmek isterim.

Kreatin al, gerisi masturbasyon. Protein eksigin varsa whey de ekleyebilirsin. Hizli enerji alipta kilo alirsan anca gobek yaparsin (vucut bir anda gelen enerjinin fazlasini yaga donusturur) ve haddinden fazla yaglanirsin. Vitargo veya dekstroz ya da maltodekstrin basit sekerdir ve koladan farki yoktur. Pilav veya makarna kan sekerini daha az ziplatir ve daha stabil - dolu kilo alirsin. Besin desteklerinde en cok sazan avlayan kategori gainerlardir. Cunku hali hazirda asiri ucuz olan maddenin uzerine aroma koyup cok pahaliya pazarliyorlar.

vitargonun hammaddesi : Bağdat 1 kg Buğday Nişastası Fiyatları

Hardline gibi markalarin gainer hammaddesi: Alfasol MaltoDekstrin (Avrupa) | katkideposu.com |

Direkt boyle icebilirsin veya aroma ekleyip kullanabilirsin sana kalmis. Ben de kullaniyorum ama spordan sonra az bir olcek. O da glikojen depolarini direkt doldursun diye.

Kreatin al, gerisi masturbasyon. Protein eksigin varsa whey de ekleyebilirsin. Hizli enerji alipta kilo alirsan anca gobek yaparsin (vucut bir anda gelen enerjinin fazlasini yaga donusturur) ve haddinden fazla yaglanirsin. Vitargo veya dekstroz ya da maltodekstrin basit sekerdir ve koladan farki yoktur. Pilav veya makarna kan sekerini daha az ziplatir ve daha stabil - dolu kilo alirsin. Besin desteklerinde en cok sazan avlayan kategori gainerlardir. Cunku hali hazirda asiri ucuz olan maddenin uzerine aroma koyup cok pahaliya pazarliyorlar.

Hardline gibi markalarin gainer hammaddesi: Alfasol MaltoDekstrin (Avrupa) | katkideposu.com |

Direkt boyle icebilirsin veya aroma ekleyip kullanabilirsin sana kalmis. Ben de kullaniyorum ama spordan sonra az bir olcek. O da glikojen depolarini direkt doldursun diye.

Kral çok teşekkür ederim baştan aşağı okudum. Hardline alacağıma saf şeker yerim daha faydalı zaten okuyan kimseye asla ama asla önermem, almasınlar. Biraz bütçeden dolayı supplementler mağazasından kendi adıyla olan üründen aldım üstüne multivitamin çaktım OMEGA 3 de almayı düşünüyorum. 2 3 haftalık kullanımı var çok sıkı spor ve irileşmek içinde karbonhidrat içerikli besinler tüketiyorum faydasını görürsem belirtirim. İstediğim kiloya erişince de kas kütlesi için whey + amino çakacağım

Boksta kas kaybı yaşamamak için falan bcaa için ne düşünüyorsun?

Boksta kas kaybı yaşamamak için falan bcaa için ne düşünüyorsun?

bcaa bence tam bodybuilding supplementi boks çok kalori yakan bir spor gainer tercih edebilirsin kiloyla sorunun yok kas kütlesi inşası içinse amino içebilirsin diye düşünüyorum

bcaa bence tam bodybuilding supplementi boks çok kalori yakan bir spor gainer tercih edebilirsin kiloyla sorunun yok kas kütlesi inşası içinse amino içebilirsin diye düşünüyorum
Boks antrenmanlarinda kas kaybı çok oluyor. Bcaa kas kaybını engelliyor diye biliyorum. O yüzden sordum asıl body için değil, boks için gerekli bence.

Boks antrenmanlarinda kas kaybı çok oluyor. Bcaa kas kaybını engelliyor diye biliyorum. O yüzden sordum asıl body için değil, boks için gerekli bence.

Yok kardeşim bunu bilen adamdan biliyorum bcaa asıl tam kas kütlesi artırma için içiliyor internetten de araştırabilirsin ama düz mantık gidersek zaten kas kütlesini artırmaya yönelik bi takviye kullanacaksan otomatik kas kütleni korumuş oluyorsun.

Bu attığın linkteki besinlerin değerleri nedir? Gainer yerine kullanabilir miyiz?
Kreatin kullanıyorum kilo almam gerekiyor destek olarak kullanabilir miyim bunu?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8