Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sürekli 1-2 dk geç cevap veren kız?

Merhaba alfalar ve adayları başlıkta gördüğünüz sorunu sürekli yaşıyorum, ilk benim yazdığım kızlarla da, bana yazan kızlarla da. Ben de aynısını yapınca sohbet edemiyoruz. Siz ne yapıyorsunuz bu durumda? İyi forumlar herkese

Canın ne zaman isterse o zaman yaz ben öyle yapıyorum. Konuştuğum kızlara ne zaman müsaitsem o zaman yazıyorum oyun oynarken oyunumu bırakmıyorum devam ediyorum. Bazen görüldü atıp bıraktığım bile oluyor. Böyle yaptığımda çıldırıyorlar ya sürekli mesaj atıyorlar ya da arıyorlar. Popiler olmayan kızlar ilgi beklerler ve senden anında cevap beklerler sen ise başka şeylerle meşgul olduğunu hissettirmen lazım ki ondan daha önemli işlerin olduğunu düşünsünler. Bir süre sonra senin sürekli onunla meşgul olman için bir şeyler yapmak isteyeceklerdir. Popiler kızlarda durum değişik biraz, talep fazla olunca onlar geç yazmaya başlar. Çok fazla yazan olduğu için 1. Hedeflerine ilgi gösterirler 2. ve 3. Hedefleri de elinde tutmak isterler bu yüzden geç yazarlar veya ne zaman isterseler o zaman yazarlar. Kızları analiz et bazıları egolarını tatmin etmek için cevap vermemezlik yaparlar ve betalar daha fazla ilgi gösterir daha fazla mesaj atar. Bunu farkeden kız egosunu tatmin eder beta ise kaybeder.

Reis kıza geç yqzma şubu hepsi hikaye. Kız senin yazdığına hemen cevap vermiyorsa basit cpdn düşük olduğu için seni tabak yapmaya çalışıyor.

Bu işlere yani başlayanlara tavsiyem 1.5-2 sene kadınlardan uzak durun ve bu aşamada cpdni yükselteye çalışın. 2 yıl mgtow takılın. Uni sınavı için çabalayın başka işlerle uğraşın. Cpdnizi yükselttikten sonra oyunu öğrenin tabi teorik olarak bilginiz olsun ama cpde kasmadan pek icraata geçmenizi önermem.

Men Going Their Own Way (Erkekler Kendi Yoluna Gidiyor) Bir nevi redpille benzeyen öğreti.

Bu öğretide kadınları hayatından çıkarırsın. Genelde öğretinin içindekiler ömür boyu evlilik düiünmez yada cpdeleri yükseldiğinde belki evlenebiliriz kafasında olurlar. Kızlarla ilişki düşünmezler yada kısa sevgililikler düşünürler.

Amaç kadınları elinin tersiyle iterek(kadınlardan uzak durarak) kendini geliştirmektir. Mike tysonun bir sözü vardı. "Ben neden bu kadar iyiyim biliyor musunuz? 5 yıldır kadınlardan uzak durdum bu kadar ağır bir bedeli ödeyecek hiçbir boksör yoktur." Mike tyson kızları bir kenara bırakıp boksörlüğe abandı ki iyi yaptı. Ünlüydü birsürü kız peşinden koşuyordu onlara yüz verip sevgili olsaydı belki boks kariyeri biterdi.

Alışkanlıklarını düzelterek,spora başlayarak, oyunu öğrenerek(maksat kadınlar değil kendi sosyal becerilerini geliştirmen).

Özet:"Kadınları boşver, ben hayatıma bakarım" diyerek kadınlardan uzaklaşan tayfa. İnsanların tamamen mgtow olmasını istemem ama cpdniz düşükse 1-2 yıl mgtowda kalın.

Men Going Their Own Way (Erkekler Kendi Yoluna Gidiyor) Bir nevi redpille benzeyen öğreti.

Bu öğretide kadınları hayatından çıkarırsın. Genelde öğretinin içindekiler ömür boyu evlilik düiünmez yada cpdeleri yükseldiğinde belki evlenebiliriz kafasında olurlar. Kızlarla ilişki düşünmezler yada kısa sevgililikler düşünürler.

Amaç kadınları elinin tersiyle iterek(kadınlardan uzak durarak) kendini geliştirmektir. Mike tysonun bir sözü vardı. "Ben neden bu kadar iyiyim biliyor musunuz? 5 yıldır kadınlardan uzak durdum bu kadar ağır bir bedeli ödeyecek hiçbir boksör yoktur." Mike tyson kızları bir kenara bırakıp boksörlüğe abandı ki iyi yaptı. Ünlüydü birsürü kız peşinden koşuyordu onlara yüz verip sevgili olsaydı belki boks kariyeri biterdi.

Alışkanlıklarını düzelterek,spora başlayarak, oyunu öğrenerek(maksat kadınlar değil kendi sosyal becerilerini genliştirmen).

Özet:"Kadınları boşver, ben hayatıma bakarım" diyerek kadınlardan uzaklaşan tayfa. İnsanların tamamen mgtow olmasını istemem ama cpdniz düşükse 1-2 yıl mgtowda kalın.

Bilgi için sağol dostum

Alışkanlıklarını düzelterek,spora başlayarak, oyunu öğrenerek(maksat kadınlar değil kendi sosyal becerilerini geliştirmen).

Cpd ne demek

Aklına kaşar kızlar gelsin. Arasın ulaşamazsın. Yazarsın ulaşamazsın. Ne yapsan zordur. Çünkü etrafında çok fazla amele vardır. Dünya umurunda değildir. Bu durumdan mütevellit senden aynı bu şekilde kaşarlaşman lazım :) Kasrgaa nın dediği gibi CPD değerini yükselt kaşarlaş gerekirse yıllanmış kaşar ol :) Yıllarını kendine yatırım yaparak da bu durumun üstesindne gelmeyi geçtim, aya bile çıkarsın. O derece...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8