Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

sürekli aynı şeyler

merhaba öncelikle biz kız arkadaşımla sürekli anlaşamayam ayrılan ve daha sonra tekrar birlikte oluyoruz ve bu seferkinde ben artık dayanamayıp patladım bana karşı tavırlarına benlik olmayan bi durumda bile bana karşı sanki sevgilisi değilde düşmanıymışım gibi davranmasından her şsyin sorumlusu benmişim gibi davranmasından ve kullanıldığımı düşünüp baya bi hakaret ettim ve arabadan kovdum daha sonrasında pişman olduğumi söyledim ve beni sürekli tersledi dalga geçti falan bir ay sonra köpeğim olursun demeleri ve ailesinin haberinin olmadığını bizi bilmediğini ve benim sürekli ısrarlarıma rağmen söylememesine rağmen ben senin bana yaptığın hakaretleri anneme söyledim dedi bende annen hani bilmiyordu dedim biliyordu falan dedi anlamıyorum ve ekmeğe el basarım tekrar senle olmayacağım dedi geçen gün arkadaşı beni engelleyip engeli kaldırdığını farketim ama benim onunla alakam yok ve beni takip etme diye yazdım bana iftira atıp. sürekli bana istek atarsan engellerim dedi ama. öyle bir şey yok ve madem öyle neden kaldırıyorsun anlamıyorum hiç bir şey tam herşeyi yoluna koyduğum zaman çıkıp onca lafını yiyip geri döndüğüde oluyor

uzun bir zaman iletişimi kes o hayatta yokmuş gibi devam et kendini bu süreçte spora ve farklı hobilere ver
günün dolu dolu geçsin öyle bir ayarla ki hep meşgul ve yapılacak işlerin olsun. uzun bir süre dediğmde 2-3 gün değil aga 2-3 ay devam et zamanla kendindeki ve düşünce yapındaki değişikliği görürsün.

bence kızı boş verip bir yazım kılavuzu al ve noktalama işaretlerini kullanmayı öğren. saçma sapan, karman çorman yazılar yazıyorsun.

Tr kızlarının psikolojisi bozuk tam olarak neyden kaynaklandığını bilmiyorum ama türk dizileri vs. alakası olabilir bence

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8