Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sürekli motive tekrar etmek

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba dostlarım iyisinizdir :) neyse konuma geçeyim
Bir tane kız vardı onla motivasyon buldum ona bağladım motivasyonumu onu gördükçe onunla konuştukça hiç yapmadığım şeyler yaptım yani YAŞADIM :) ama o gitti ihanet gibi bir şey özelden sorana belki anlatırım dertleşiriz neyse yani ona attığım temel ve yaptığım bina yıkıldı enkaz kaldı enkaz da acı çektiriyor bana neyse kendimde motivasyon bulmak istiyorum sürekli kendi kendimi motive etmek istiyorum ama olmuyor artık kendi üzerime temel atmak istiyorum kalıcı olan benim Atatürk’ü benimsemeye çalışıyorum motive 1-2 gün sürüyor sonra yine umutsuzluk :) çok şey başardım ama bu başka nofapı bir seferde yaptım uyku düzenim falan çoğu şeyi başardım lakin bu zorluyor teşekkürler yardımlarınız için

Merhaba dostlarım iyisinizdir :) neyse konuma geçeyim
Bir tane kız vardı onla motivasyon buldum ona bağladım motivasyonumu onu gördükçe onunla konuştukça hiç yapmadığım şeyler yaptım yani YAŞADIM :) ama o gitti ihanet gibi bir şey özelden sorana belki anlatırım dertleşiriz neyse yani ona attığım temel ve yaptığım bina yıkıldı enkaz kaldı enkaz da acı çektiriyor bana neyse kendimde motivasyon bulmak istiyorum sürekli kendi kendimi motive etmek istiyorum ama olmuyor artık kendi üzerime temel atmak istiyorum kalıcı olan benim Atatürk’ü benimsemeye çalışıyorum motive 1-2 gün sürüyor sonra yine umutsuzluk :) çok şey başardım ama bu başka nofapı bir seferde yaptım uyku düzenim falan çoğu şeyi başardım lakin bu zorluyor teşekkürler yardımlarınız için
Bağlandın mı?
Sonu ihanet olduğuna hiç şaşırmadım. Duygusal gücünü güçlendirmene bak. Duygusal güçten zayıf olduğun için acı çekiyorsun. Eğer güçlü biri olsaydın bağlanmaz ve burda ağlamazdın. Motivasyonunu arttırmanın tek yolu var kıçını kaldırıp temelini atman. Video izleyerek, birini örnek alarak anca gaza gelirsin sonrası tırt. Harakete geçmen lazım. Mark Mansonun " Kafaya takmama sanatını " ve " Don Juan ve öğrenen çoçuklar " kitablarını okumanı öneririm.

Son düzenleme:
Yürümek için değneklere mi ihtiyaç duyuyorsun dostum? Hayatının amacına doğru koşarken birinden destek almak zorunda mısın cidden?

İnsanlar bizim gittiğimiz yolu belki güzelleştirir, bazen kolaylaştırır. Fakat asla onlar bizi yürütmemeli. Algını değiştirip kendini doğru konumlandır. Farklı birini aramak veya eskiyi özlemek yerine seninle benzer amaçlara sahip arkadaşlar edinebilirsin.

Portreye dışardan bak dostum, testosteron hormonun yüzünden erkeksin ve amaçların için uğraşıyorsun, bir kız yanında diye değil. Duygusal güç eksikliğin sebebiyle yıkılmış olabilirsin, fakat her yıkılan insan yerde kalmak zorunda değil.

İstersen özelden de yardımcı olabilirim, yeter ki çözümü aramayı sürdür.

Kendine iyi bak dostum, senin gibisi yok!

Hayatta her zaman yalnızsın dostum bunu unutma.Kiz arkadaşın, ailen, arkadaşların hepsi yanında oluyo bi dönem ama kendi hayatini kendin yaratiyorsun,kendin yaşıyorsun.Yalniz olduğunu benimseyip kendini sev bak bu kadar şey başarmişsin demekki potansiyeli yüksek bir çocuksun dışarda ki nefsine yenik bir sürü insan varken sen nefsine sahip çıkma becerisine sahip olmuşsun.O yüzden birine ihtiyacın olmadığını benimse bu konuyu yazdığına göre burada çözüm ariyosun en iyi yol unutmak ve kendi hayatına odaklanmak.Eger istiyorsan özelden de yazabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.Kendine güven motivasyonu kendi içinde bul yeter.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8