Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Süreklilik = Başarı

Hayat boyu öğrendiğim en önemli konu bu diyebilirim, çok hırslı ve bilgiye aç Bi insan oldum her zaman ve burda kendini geliştirmek isteyen gençlere umarım faydası olucak bilgiler vermek istedim.

Hayatta en önemli şey aile vs harici paradır. Paranız kadar özgüven ve özgürlüğünüz olur,Paraya pek önem vermiyorsanız yanlış yoldasınız.

Ticarette hergün zarar ettim lakin aylarca hırs yapıp devam ettim çözmeden ölemezdim7ı çoğu zaman uyku uyuyamıyordum başarısızlık hissinin huzursuzluğu yüzünden gittim üaylarca garsonluk yaptım ticaret yapabilmek için para biriktirdim hep zarar ettim pes etmedim iş adamlarını bulup tavsiye istedim kimse yardımcı olmadı sürekli araştırdım gece gündüz hataları yavaş yavaş çözdüm 7 ay zarar ettikten sonra öyle Bi bilgi birikimine sahip oldum ki şuan herhangibi bildiğiniz büyük firmaların çoğu benim gibi e ticaret konusunda deneyimli değil, Herhangibi bir ürünü sattığım da rakip firmalar benimle rekabete girmemek için pazardan çekiliyor farklı ürün satıyor.

50 TL satış fiyatım var şuan 10 dakikada 1 ürün satıyorum tahmini ve bu 24 saat ve uyuduğum zamanlar dahil

Konu ticaret veya herhangibi bir konu olsun önemli olan süreklilik sürekli devam etmek

Örneğin sağlam vucutlu fitness yapan biri çok yetenekli değildir ama sürekli bu işi ara verse dahi tekrarlaması onu o forma sokmuştur.

İki fitnesscı düşün

Birisi 1 hafta boyunca hareketleri en iyi halde yaptı kusursuz beslendi

Birisi 3 ay boyunca kötü beslendi hareketleri tam doğru yapmadı

Sizce hangisi gelişti tabiki ikinci adam daha çok gelişti çünkü başarı süreklilik ister.

Bi adam düşün kızlarla konuşuyor sürekli reddediliyor ama yine deniyor

Bi adam düşün 10 kez deniyor ve sonuç hüsran pes ediyor

İlki eninde sonunda başarılı olucak

Şuan çok uyuz Bi telefondan acele acele yazıyorum o yüzden yazım hataları için kusura bakmayın beyler. Unutma süreklilik=başarı

Bi işi yarım yamalakta olsa sürekli yaparsanız mutlaka başarırsınız.

Katılıyorum ayrıca yaptığınız hataların farkına varıp o şekilde devam etmek sizi durdurulamaz yapar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8