Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tabak sorunsalı

Beyler daha önce tabak çevirirken yakalananınız veya hala devam eden ilişkisinde yapan, yapmış olan varmı ? Amacım aldatmak falan değil sadece pick-up yeteneklerim körelmesin istiyorum sonuçta ilişki bitince kız deli gibi tabak çeviriken oturup köşeden izlemiyim öyle değilmi tabi bi yandan da ilişki iyi gidiyor gerçi Ankaranın göbeğinde açmayı düşünüyorum kızın bi arkadaşına denk gelirim korkusu var içimde deneyimlerinizi merak ediyorum

numara veya instagram alma muhabbetine girmeyecem zaten insta kullanmıyorumda sadece ilgi işiratleri alıp istersem numarasını alabildiğimi veya daha ileriye gidebileceğimi görüp seti kesicem

Kız arkadaşının güvenini kazandığın sürece sorun olmaz. Ben mesela tabak çeviriyorum ama "işten arkadaş" mış mantığına oturtuyorum. Mesela buna benzer bir saha raporum var kızın numarasını tamamen tiyatro kulübü ile alakalıymış gibi numarasını almıştım ve sevgilim güvendiği için ses etmemişti.

dostum sevgilin varken tabak cevirmek, tabak cevirmek degildir. yaptigin sey aldatmak. eger aldatmak seni rahatsiz etmeyen bir olaysa gir.

kardeşim ilişki içindeyken tabak çevirirsen tabak çevirmek olmuyor o. Flört seçeneğini maksimum sayıya yükseltmek tabak çevirmek oluyor. 20 flörtün arasından 1 kadını seçtikten sonra artık sevgilin oluyor o kadın dolayısıyla aldatmış oluyosun. Gelelim diğer soruna:

Yakalanmak dediğin şeyin olması için aldatmış olman lazım. Eğer ''lan sirtristan benle flörtsün 2 kızla daha konuşuyosun!?'' gibisinden bir olay yaşasaydım ki hiç yaşamadım, ''seni nüfusuma geçirmedim evlilik teklifi de etmedim, ulan daha senden hoşlandığımı bile söylemedim hayatıma karışmak senin şu an yapabileceğin bir şey değil'' demeniz gerekir. tek bir flörtünüzün olması sıkıntıdır çünkü o kadınla iyi anlaşıyorsanız beyindeki nöral ağ mevzusu artar ve kadını ''OneItIs'' yapman çok muhtemel hale gelir. Dikkatli olmalısın. Teşekkürler.

kardeşim ilişki içindeyken tabak çevirirsen tabak çevirmek olmuyor o. Flört seçeneğini maksimum sayıya yükseltmek tabak çevirmek oluyor. 20 flörtün arasından 1 kadını seçtikten sonra artık sevgilin oluyor o kadın dolayısıyla aldatmış oluyosun. Gelelim diğer soruna:

Yakalanmak dediğin şeyin olması için aldatmış olman lazım. Eğer ''lan sirtristan benle flörtsün 2 kızla daha konuşuyosun!?'' gibisinden bir olay yaşasaydım ki hiç yaşamadım, ''seni nüfusuma geçirmedim evlilik teklifi de etmedim, ulan daha senden hoşlandığımı bile söylemedim hayatıma karışmak senin şu an yapabileceğin bir şey değil'' demeniz gerekir. tek bir flörtünüzün olması sıkıntıdır çünkü o kadınla iyi anlaşıyorsanız beyindeki nöral ağ mevzusu artar ve kadını ''OneItIs'' yapman çok muhtemel hale gelir. Dikkatli olmalısın. Teşekkürler.
devamli konuşmak değil dedigim sadece sokakta çevirip set açıcam ve biraz muhabbetten sonra yoluma devam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8