Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

TACİZ

Sahibini beğenmediğiniz 90% cinsel amaçlı ilgi göstermelerin tamamı.

Özellikle kadınlar için istemeyecekleri bir erkekten iltifat almak, ilgi gördüğünü anlamak, hele ki canının çektiği erkeklerden bu iltifatlar vs gelmiyorsa çok can sıkıcı bir durumdur.

“Benim arzuladığım Berk’ler Mert’ler beni sallamıyor, beni isteyen yegane erkekler Ziya, Hasan ve Seyfullah. “

Bu durum kadının egosuna çok büyük bir darbe vurmaktadır. Hele günümüzde güçlü bir baba figürünün olmadığı evlerde yetişen çocuklarda kız prenses gibi büyütülüyor, ama gerçek dünyada işler beklediği gibi gitmeyince bunun kızgınlığını yaşıyor.

“Taciiiz” diye bağıran, linçler başlatan kızların hiç birisi, hem de hiç birisi söz konusu taciz, atıyorum Brad Pitt gibi bir erkekten gelse bu tepkiyi vermeyeceklerdi.

Esas problem “taciz edilmek” değil. Esas problemleri kendilerini taciz etmelerini istedikleri erkeklerin değil, istemedikleri erkeklerin taciz etmesi.

“Tacizin ne olduğuna kadınlar karar verir”
bu perspektifte gayet mantıklı bir cümleye dönüşüyor.

Kadın orada tacizi belirlemiyor. Tacizi yapan adamın ne kadar arzulanır olduğunu belirliyor.

Ama bu sığlığı sosyal kurallar çerçevesinde dile getiremediği için sadece beğenmediği adamların yakınlaşma çabalarını “taciz” olarak tanımlarken, beğendiği adam ne kadar hödükçe ya da kazmaca yaklaşsa bile asla “taciz” olarak sınıflandırılmıyor.

Veya,

En başta hoşlandığı adamın aslında hoşlanmadığı türden bir erkek olduğunu ama bunu daha önce göremediğini fark ettiğinde, daha önce taciz olarak görmediği şeyi sonradan “taciz” olarak sınıflandırabiliyorlar. Yeni çıkan kanunun geçmişteki olayı illegal yapması gibi bir şey.

Kadın “ben daha önce hata yapmışım” demiyor, “kandırılmışım” diyor.

Yani rıza gösterip yattığı adam, sandığı türden bir erkek çıkmayınca o erkek hakkındaki fikir değişikliği, geçmişe de uygulanıyor ve dün hoşuna giden cinsel amaçlı yaklaşmalar birden taciz, iki tarafın rızasıyla gerçekleşen seks de tecavüz oluveriyor.

Kız 18 yaşından küçük ise rızası olsa bile suç.Ne 17 ler var 25 gösteren gerekirse kimliğine bir şekilde bakın ayrıca sabah selfisi almayı da unutmayın. :)

Dostum taciz gene iyi , birde seviştikten sonra pişman olup 'tecavüz' diyenleri var ki akıllara zarar.Kaç tane insanın hayatını kararttılar , içerde tecavüzden yatanların yarısı iftira kurbanı.Gecen sene benim arkadaşın kardeşi (yas16) kız arkadaşıyla ilişkiye girmiş(yas16) bu olay açığa çıkıyor , kızın ailesi mahkemeye veriyor çocuğu.Kız ilişkiye gönüllü girdiğini söylüyor ama yasa gereği çocuğa 'cocuk istismarı' diye 10 yıl cezayı verdiler.İkiside aynı yaşta , yani çocuğun tek suçu erkek olması.Gercekten 'kadının beyanı esastır ' zihniyeti yasaları öyle bir hâle getirdi ki , yoldan geçen kız seni gösterip beni taciz etti dese senelerce içerden çıkamazsın.Umarım yakın zamanda düzelir bu saçmalıklar.
Aynı olay benim kuzenimin başınada geldi . bu kuzenim 16 yaşında kız 15 yaşında bunlar ilişkiye giriyorlar , kız isteyerek veriyor , sonra kızın ailesi bunu bir şekilde öğreniyor sonra kuzenimden şikayetci oluyorlar kuzenim 8 sene yedi , Allahtan korkun bu nasıl bir sistemdir kız reşit olmayabilir ama İSTEYEREK YAPMIŞ o çocugun gençliği gidecek şimdi nasıl bir insanlık anlayışıdır bu ." Kadının beyanı esastır " yasası böyle giderse ileride çok patlak verecek .

Dostum taciz gene iyi , birde seviştikten sonra pişman olup 'tecavüz' diyenleri var ki akıllara zarar.Kaç tane insanın hayatını kararttılar , içerde tecavüzden yatanların yarısı iftira kurbanı.Gecen sene benim arkadaşın kardeşi (yas16) kız arkadaşıyla ilişkiye girmiş(yas16) bu olay açığa çıkıyor , kızın ailesi mahkemeye veriyor çocuğu.Kız ilişkiye gönüllü girdiğini söylüyor ama yasa gereği çocuğa 'cocuk istismarı' diye 10 yıl cezayı verdiler.İkiside aynı yaşta , yani çocuğun tek suçu erkek olması.Gercekten 'kadının beyanı esastır ' zihniyeti yasaları öyle bir hâle getirdi ki , yoldan geçen kız seni gösterip beni taciz etti dese senelerce içerden çıkamazsın.Umarım yakın zamanda düzelir bu saçmalıklar.
Aynı olay benim kuzenimin başınada geldi . bu kuzenim 16 yaşında kız 15 yaşında bunlar ilişkiye giriyorlar , kız isteyerek veriyor , sonra kızın ailesi bunu bir şekilde öğreniyor sonra kuzenimden şikayetci oluyorlar kuzenim 8 sene yedi , Allahtan korkun bu nasıl bir sistemdir kız reşit olmayabilir ama İSTEYEREK YAPMIŞ o çocugun gençliği gidecek şimdi nasıl bir insanlık anlayışıdır bu ." Kadının beyanı esastır " yasası böyle giderse ileride çok patlak verecek .

Evet dostlarım kızın ne dediği önemli değil, çünkü reşit değil. Bu önemli değil şu durumda olabilir. Hatta reşit olsa bile olabilir.

Yani rıza gösterip yattığı adam, sandığı türden bir erkek çıkmayınca o erkek hakkındaki fikir değişikliği, geçmişe de uygulanıyor ve dün hoşuna giden cinsel amaçlı yaklaşmalar birden taciz, iki tarafın rızasıyla gerçekleşen seks de tecavüz oluveriyor.

Biz yasaları değiştiremeyiz ama kendimizi bilinçlendirmemiz lazım.

Bence bilinçli (aklı sikinde olmayan) bir adam reşit olmayan bir kızla hatta bakire bir kızla cinsel yönden ilişkiye girmez.

O konuda zaten hemfikiriz.Benim dikkat çektiğim nokta kız reşit değil , ancak erkek de reşit değil.İkiside çocuk , ikiside yaşıt.Bu durumda cezaevine giren çocuğun tek suçu erkek olması.Başka bir sonuç çıkarabiliyor musun? Feminaziler 'eşitlik' 'eziliyoruz' diye yırtınırken devletten istedikleri erkeğin ağzına sıçabilme yetkisi aldılar.Ki normal reşit olan kadınlarla yattıktan sonra pişman olurlarsa hayatımızı kaydırabilirler.Yapmaları gereken tek şey savcılığa gidip 'tecavüze uğradım' demeleri.Kanıt , delil olmasına gerek yok.Birde utanmadan hala #erkekleryerinibilsin bilmemne diye yırtınıyorlar.K.h'yı bulan erkeklerin çoğu bir dönem kadın düşmanı oluyorlar , aslında kadın doğasını kabullenmek o kadar öfkeye sebep olmaz.Bu adamların öfkesinin sebebi kadınlar cinsel anlamda bu kadar güçlü , yasalar karşısında bu kadar 'haklı' iken kendilerinin 'ulan ya taciz diye bağırırsa' diye düşünerek bir kadına yaklaşırken bile tedirgin olmaları.Bir kız sizi açık açık taciz etse bile şikayet edemezsiniz,hadi ettiniz diyelim hukuki bir sonucu olmaz.Avrupa , Amerika ve bizim gibi orta seviyede gelişmiş ülkelerde bile hukuki bir yobazlıktan başka birşey değil bu.Akıl , mantık ve bilim ile bağdaşan bir durum değil.Ancak günümüz yoz toplumu ve feminazileri malesef bu tabloya şahit olmamıza sebep oldu.
Dostum hemfikiriz zaten farklı şeyler söylemiyorum karşı çıkmıyorum ancak yapacak bir şey yok yasaları değiştiremeyiz ona göre hareket etmemiz gerekiyor. Arkadaşına gerçekten üzüldüm bir amcık uğruna hayatı mahvolmuş. Bizde bir amcık uğruna hayatımızı mahvetmemek için önlem almalıyız. Teşekkür ederim yorumun için haklısın ve ben de aksini iddia etmiyorum zaten :)

O konuda zaten hemfikiriz.Benim dikkat çektiğim nokta kız reşit değil , ancak erkek de reşit değil.İkiside çocuk , ikiside yaşıt.Bu durumda cezaevine giren çocuğun tek suçu erkek olması.Başka bir sonuç çıkarabiliyor musun? Feminaziler 'eşitlik' 'eziliyoruz' diye yırtınırken devletten istedikleri erkeğin ağzına sıçabilme yetkisi aldılar.Ki normal reşit olan kadınlarla yattıktan sonra pişman olurlarsa hayatımızı kaydırabilirler.Yapmaları gereken tek şey savcılığa gidip 'tecavüze uğradım' demeleri.Kanıt , delil olmasına gerek yok.Birde utanmadan hala #erkekleryerinibilsin bilmemne diye yırtınıyorlar.K.h'yı bulan erkeklerin çoğu bir dönem kadın düşmanı oluyorlar , aslında kadın doğasını kabullenmek o kadar öfkeye sebep olmaz.Bu adamların öfkesinin sebebi kadınlar cinsel anlamda bu kadar güçlü , yasalar karşısında bu kadar 'haklı' iken kendilerinin 'ulan ya taciz diye bağırırsa' diye düşünerek bir kadına yaklaşırken bile tedirgin olmaları.Bir kız sizi açık açık taciz etse bile şikayet edemezsiniz,hadi ettiniz diyelim hukuki bir sonucu olmaz.Avrupa , Amerika ve bizim gibi orta seviyede gelişmiş ülkelerde bile hukuki bir yobazlıktan başka birşey değil bu.Akıl , mantık ve bilim ile bağdaşan bir durum değil.Ancak günümüz yoz toplumu ve feminazileri malesef bu tabloya şahit olmamıza sebep oldu.
Nietzsche'nin de bir zamanlar dediği gibi 'Kadınlar en tehlikeli oyuncaklardır'..
Sonuna kadar katılıyorum yazdıklarına , bunlar mağdur ayağına yatmayı çok seviyorlar.

hocam kusura bakma da 15 yaşından küçük birinin kendi isteği olamaz. Bunun adı düpedüz cinsel istismar olur. 15 yaşını doldurmamış olan çocuktur. çocuğun rızası olmaz.çocukta rıza aranmaz.

hocam kusura bakma da 15 yaşından küçük birinin kendi isteği olamaz. Bunun adı düpedüz cinsel istismar olur. 15 yaşını doldurmamış olan çocuktur. çocuğun rızası olmaz.çocukta rıza aranmaz.
kız 15 erkek 16 , erkek kızdan 1 yaş büyük oluyor bu erkek çocuk değil mi ? anlatmak istediğim ikisi de bunun yanlış olduğunu kavrayacak kadar olgun değil .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8