Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tanışma anım

sahayı özlediğimiz günlerde iyi geliyor bahsetmek : )

arkadaşımla alsancak çimlerde yürüyoruz..

benim aklımda saha var bu arkadaşım tam odun hobi olarak sigara içer,onun aklında kızlarla tanışmak yok ama canı istiyor yapamıyor neyse..

ozaman yine alfaloji falan hiçbirşeyle ilgim yok sadece dene yanıl şeklinde gidiyorum betayım ama giyimim tipim özgüvenim var diksiyonum düzgün ama karekter olarak çok eksiklerim vardı..

neyse yürüyoruz baktım çimlerde iki kız var ikiside güzeldi bira içiyorlardı ve ders çalışıyorlardı, bira içip ders çalışmak biraz garip geldi bana ama neyse daha iyi anlıyon herhalde okullardada dağıtsınlar bari kdlslsl

sonra arkadaşıma gel şunların yanına gidelim konuşalım dedim yok adam gelmiyo oturup sigara içiyo sadece
,tipi geldi aklıma bak tipini sktimin neyse ben tek başıma kaldım yine..

gidiyim gitmeyim düşünüyorum kızlar oturuyo ama kızların etrafında en az yirmi abaza oturmuş,bi grup gitar çalıyo (gitarla kız düşürme kızlar kucağa atlama devamke) bi grupta keko şapkalı esmer grup (ne bakkıyon dayı devamke) böyle akbabalar sarmış kızların etrafını ama gidip konuşmuyolar ben izliyorum sonra gitmeye karar verdim moralimin şeklimin tipimin iyi olması büyük etken heyecanlanıyorum ama yürüyorum kızlara doğru..

BETA AMA HAFİF CPDLİ BEN- selam sizi uzaktan gördüm bizde arkadaşımla sıkıldık gelip tanışayım dedim (çok heyecanlıyım) tüm kekolar bana kitlenmiş şaşkın bi şekilde bizi dinliyolar)
YİNE BEN-oturabilirmiyim arkadaşımla
KIZLAR-olur falan dedi
BEN-odun beta arkadaşıma sesleniyorum gel diye çocuk arkasını dönmüş utancından dkskskksxk
ODUN ARKADAŞIM:Tomon geliom diye homurdanıyo cldlxkdk
sonra oturduk beraber muhabbete başladık..

valla doğru düzgün hatırlamıyorum buraları beyler yalan söylemiyim ama arkadaşımda bende oturduk muhabbet ettik instagramları istedik çocukta oturdu oda konuştu..

neyse sonra bu arkadaşımın kızlardan birine sosyal medyadan yavşadığı ortaya çıktı dkdkdksl instagramları alınca

bende diğeriyle instagramdan konuştum bir iki gün sonra kız ilgisizdi olmadı..

büyük ihtimalle oturana kadar çekiciydim ama oturduktan sonra bu muhabbetlerden anlamadığım için onlarca pot kırdım beta olduğumu anladılar xkskks

burdaki odaklanmanız gereken yer onca abaza etrafını sarmışken gidip muhabbeti kurmam büyük tecrübeydi benim için..

şimdi tonla kız var hayatımda ama ozamanlarki zevk başkaydı umarım tanışmaya çekinen kardeşlerime bi yararı dokunur :)

odun beta arkadaşım yada o uzaktan bakan kekolardan olmak istemiyorsanız beta gibide olsa bi adım atın benim tek sermayem cesaretimdi.

bu arada noktalama işaretlerine alışkanlık kazanmaya çalışıyorum şimdilik idare edin :)

Son düzenleme:
Bro Konyadayız ve ilçesindeyim set olayını ben de yapmak istiyorum ama adım çıkar diyorum napacaz ?Benim gibi olan var mı?(YAŞ:16).Gaza geldim yazı için teşekkürler.

Bro Konyadayız ve ilçesindeyim set olayını ben de yapmak istiyorum ama adım çıkar diyorum napacaz ?Benim gibi olan var mı?(YAŞ:16).Gaza geldim yazı için teşekkürler.

kanka bu odun kafalı arkadaşta konyalıydı kskdm

gericilerin olduğu şehirlerde olay şu,arkadaş olucaksın ilk dolaylı açılış yapıcaksın

yada kıza bakıcaksın yobaz gibimi duruyo insanamı benziyo gidip yobaz olmayanlarla dolaylı açılış yapıcaksın ha çok rahatı denk gelir direk açılış yaparsın

yada arkadaş çevresi kurucaksın kız kanka erkek kanka farketmez herkesi tanıycaksın direk öküz gibi yavşamıycaksın yavaş yavaş..

hiç birşey olmaz sapıklık yapmadığın sürece kızın tepkilerine bakarak yakınlaşmayı ayarlarsın.. ben eminimki konyada herkes gerici değildir güzel semtlerde vardır hiçbirşey olmaz.

kanka bu odun kafalı arkadaşta konyalıydı kskdm

gericilerin olduğu şehirlerde olay şu,arkadaş olucaksın ilk dolaylı açılış yapıcaksın

yada kıza bakıcaksın yobaz gibimi duruyo insanamı benziyo gidip yobaz olmayanlarla dolaylı açılış yapıcaksın ha çok rahatı denk gelir direk açılış yaparsın

yada arkadaş çevresi kurucaksın kız kanka erkek kanka farketmez herkesi tanıycaksın direk öküz gibi yavşamıycaksın yavaş yavaş..

hiç birşey olmaz sapıklık yapmadığın sürece kızın tepkilerine bakarak yakınlaşmayı ayarlarsın.. ben eminimki konyada herkes gerici değildir güzel semtlerde vardır hiçbirşey olmaz.
Bizim burada kekolar var herkese bıçak sallayan tayfa onlar sürekli dışarıda geziyor.Burda çok yobaz var iyi bir üniversite ilk önceliğim (izmir,eskişehir,istanbul vb).Dediklerini uygulayacağım teşekkür ederim sağlıkla kal.

Bizim burada kekolar var herkese bıçak sallayan tayfa onlar sürekli dışarıda geziyor.Burda çok yobaz var iyi bir üniversite ilk önceliğim (izmir,eskişehir,istanbul vb).Dediklerini uygulayacağım teşekkür ederim sağlıkla kal.

sen teorik olarak geliş pratiği ünide fazlasıyla yaparsın

*************, ben de memleketteyim şuan burası çok ufak bir yer ve çok yobaz bir kere set açayım dedim kız öyle bir baktıki her an bağıracak gibiydi bende hemen birine benzettim dedim geçiştirdim.
Sağda sola amazondan gelmiş kekolar var en ufak birşeyde bıçak geçirecek türden.
En iyisi başı böyle sikik yerlerde belaya sokmaya gerek yok, git istanbulda falan yap bi sikim olmaz.
Ben böyle yapıyorum.

Tecrübe aktarımı için teşekkürler dostum. Ben daha çok karşıyakada açılış yaptım alsancağa göre. Fena değil.

karşıyaka çok güzel kanka yani genç nufüs daha fazla,ama çok bilmiyorum oraları.

İlk denemelerimde alsancakta 3te 3 red yemiş karşıyakada ilk açılışta tutturmuştum :). Sanırım o yüzden karşıyakaya karşı daha bi pozitifim. Senle bi tur atarız Karşıyakada.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8