Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Taoucu Sevişmek

Herkese merhabalar , arkadaşlarımın tavsiyesi ile taoucu Sevişmek adlı kitaba başladım , yaklaşık 80 sayfa okudum ve inanın ki her biriniz her bir alfaloji üyesi okumalıdır.

Kitabın içeriği sevişmek ve sexte doyumsuzluğu anlatıyor ve kesinlikle boş beleş bilgilerle zaman harcatmıyor.

Size kitaptan belkide s*x hakkında , erken boşalma ve boşalma kontrolü hakkında en ama en kritik noktayı vericem.

❕❗❕❗❕❗❗

( HAYATINIZ BOYUNCA UYGULAMANIZ GEREKEN BİR s*x TAVSİYESİ VERİYORUM TEK TEKK DİKKATLE OKUYUN )

1) Yeni başlayan kimse çok fazla uyarılmış ya da çok fazla tutku ve coşku için de olmamalıdır.

(2) Yeni başlayan kimse denemelerine çok çekici olmayan, yeşim kapısı da (kadınlık organı) çok sıkı olmayan bir kadın la başlamalıdır. Böyle bir kadınla kendisini denetim altında tutabilmeyi öğrenmesi daha kolay olacaktır. Kadın aşırı derece de güzel değilse adamın aklını başından almayacaktır, eğer yeşim kapısı çok sıkı değilse kendini denetlemesi kolaylaşacak tır.

(3) Yeni başlayan kimse yavaş yavaş gir meyi sonra hızla geri çekilmeyi öğrenmelidir. .

(4) Önce üç sığ bir derin dalışı sınamalı, bunu seksen bir kez sürdürmeli sonra gene baştan başlamalıdır.

(5) Biraz fazla uyarıldığını duyumsayınca git gel hareketini hemen durdurup yeşim doruğunu ancak iki üç santim ya da biraz daha fazla derinde yeşim kapısında kalacak biçimde geri çekmelidir (kilitleme yöntemi). Sakinleşinceye kadar beklemeli sonra gene üç sığ bir derin yöntemini sürdürmelidir.

(6) Daha sonraları beş sığ, bir derin yöntemini deneyebilir.

(7) En sonunda dokuz sığ, bir derin yön temini uygulayabilir.

(8) Boşalmanın denetim altına alınmasını
öğrenme çabasında olan kimse kendini sabırsızlığa kaptırmamalıdır.
Yeni başlayanlara bu konuda kendi önerilerimi sunmadan önce bir kez daha Wu Hsien’in sözlerine kulak verelim. Aşağıya geçirdiğimiz önerilerde Wu Hsien yeni başlayanlara yalnız ne yapacaklarını değil niçin öyle yapmaları gerektiğini de iyice anlayabilmeleri için ayrıntılı açıklamalar yapıyor :
Ancak boşalmanın denetimini öğrenmekte olduğunuz ve uygulamaya daha w. yeni başladığınız sıralarda kendinizi fazla kaptırmamaya çalışmalısınız. Böylelikle daha sakin kalabilmeniz kolaylaşır.
öğrenmeye yeni başlayan kimse y vaş yavaş ve yumuşak hareketlerle seksen bir kez gidip gelmeli, sonra ikinci kez, üçüncü kez seksen bir kez gidiş gelişi yinelemelidir. Bir zaman için kendini toparlamak için bir durak vermeli sonra yeni den başlamalıdır.

Dostum bende pdfsini buldum başlamayı düşünüyordum 360 sayfa ama aynı kitap mı PDF si var Yazar jolan Chang

Hayatımda okuduğum en boş kitaplardan olabilir kanka kusura bakma, çinliler yine zırvalamış yok ilkin 4 cm gir sonra 8 falan

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8