Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tarih 17 Nisan

smh

bugün saat 5‘te mazbatasını alarak siyasal islam’ın 25 senelik hükümranlığına son veren atatürkçü cumhuriyetçi chp’li istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu. istanbul'u cumhuriyetin 100.yılında yönetmek ona çok yakışacak.

2023 te de genel seçimler var

1923 ülkeyi chp kurdu

2023 ülkeyi chp yönetecek

Çok ilginç seçimler olacaktır 2023 seçimleri hep akpnin derlerdi artık chp'nin secimi olacak 100. Yılda kurucu partinin yönetmesi çok manidar olur

1923 ülkeyi chp kurdu

Çok ilginç seçimler olacaktır 2023 seçimleri hep akpnin derlerdi artık chp'nin secimi olacak 100. Yılda kurucu partinin yönetmesi çok manidar olur
seçimlerin 2023 öncesi olacağını düşünüyorum ama umarım çok erken olmaz yoksa muhalefet ayağına sıkmış olur kendini ispatlamadan genel seçime giderse.cumhur ittifakı oyu hala yüzde 51'in üzerinde.

1923 ülkeyi chp kurdu

1923-Cumhuriyet kuruldu-CHF iktidarı
1973-Cumhuriyet 50 yaşına bastı-Bulent Ecevit yeni bir soluk oldu,Anadolu Türkleri sesini duyurdu
2023-Cumhuriyet 100 yaşına basacak-????

seçimlerin 2023 öncesi olacağını düşünüyorum ama umarım çok erken olmaz yoksa muhalefet ayağına sıkmış olur kendini ispatlamadan genel seçime giderse.cumhur ittifakı oyu hala yüzde 51'in üzerinde.
2021'den sonra olsun ve bu gidişle işler seyrine gitsin,Cumhur İttifakı %35 üstü alsın (Suriyeliler hariç)beni s*kin

Abd'nin seçimleri kazanmasını istediği kişiler kazandı...Hala İmamoğlu kazandı diye öve öve bitiremediniz. Chp,Atatürk'ün kurduğu gibi kalmadı Atatürk'ün partisi diye oy vermeyen kalmadı bunu zamanla seneler geçince anlayacaksınız. Bu Sanat eseri Ülkemizin çöküşünü izlemek benim için üzücü olacak tabi vatanseverlerin umurunda olacak İzmir'de Atatürk Atatürk, Özgürlük Özgürlük diye gezen parazit badgirl-boy bipolarların Ezan sesini bastırmak için çaldıkları ıslıkların değil.

Not: Sonuna kadar Atatürkçüyüm,kötülemiyorum. Lafım bilinçsiz, beyni bir noktada durmuş, geri kafalı berkecan ve pelinsular için geçerli.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8