Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tatil'de ki Kız

Merhabalar yaklaşık 2 hafta önce gittiğim tatil yerin'de bir kız vardı biz bu kızın ailesi ile aynı sahil'de beraber oturmaya başladık artık benim salaklığım olduğu için sanki sevgilim varmış gibi kız ile hiç muhabbet etmedim üniversite sınavına girmiş nasıl çalıştın,nereyi istiyosun vs vs
sadece ismini alabildim beni aynı zamanda yanımda hafiften kesiyordu (ya anlatırken bile kendime hakaret ediyorum hahaha) herneyse ben kızı 1-2 gün gördüm sonra biz başka köylere denizlere gitmeye başladık daha sonra istanbula döndük uzun uğraşlar sonucu yaptığım tatilin yer bildirimini açarak kızın instagramını buldum profili açıktı çevrem bayağı geniş olduğu için kızı sorgulamaya başladım işte okulundan arkadaşlarım çıktı temiz kız dediler (yeni yollu) falan değil gibisinden en son kışın bir sevdiği olmuş şuan bilmiyolarmış ben kıza takip attım fakat geri dönüş falan yapmadı şansıma 2 sokak arkam'da oturuyormuş ben bu kıza nasıl mesaj atarım gerçekten özgüvenim hiç yok ama vücüdum var,kaslıyım,yakışıklıyım aynı zamanda, veya semtim'de görürsem ne gibi set açmalıyım içimi kemiriyor yardım edin

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8