Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

TATİLE GİRİŞ

Selam gençler.
Bugün sizlere tatile kadar vücudumdaki fazlalıkları nasıl atıcağımı anlatıyorum.

Öncelikle 1 hafta önce başladım ve
Şu an 77 kiloyum.

Bayrama kadar 2 hafta var ve şu iki haftada yapabileceğim en iyi antrenmanları yapıp fazlalıklarımı vermeyi planlıyorum.

Her gün spor var dinlenmek yok.
Yaptığım program her güne 2 kas grubunu çalıştırmaktı evde aletlerim var.
Ama bugün forumda tabata diye bi program gördüm ve bunuda programıma eklemeye karar verdim.
Her antrenmanımın sonunda 4 dakika bunu uygulayıp hem kas kazanıcam hem yağ kaybedicem.

2 hafta sonra görüşürüz gelişmeleri yazarım.

Vücutta hatrı sayılır değişikliğin dışarıdan fark edilebilmesi için minimum süre 1 sene .
Hocam bence maksimum 6 ayda dışarıdan fark edilir. Tabi 6 ayda fitness modeller gibi olunmaz ama gayette fark edileceğini düşünüyorum. Benim bu sene 3 ayda yağ oranım %7 azalmıştı. Göğüs kol ve bacaklara ciddi kütle eklemiştim.

Hocam bence maksimum 6 ayda dışarıdan fark edilir. Tabi 6 ayda fitness modeller gibi olunmaz ama gayette fark edileceğini düşünüyorum. Benim bu sene 3 ayda yağ oranım %7 azalmıştı. Göğüs kol ve bacaklara ciddi kütle eklemiştim.
Fark edilir edilmesine orası kesin ama bu adam sıkı sporcu denmez ; vücuduna bakıyor spor yapıyor denir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8