Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tavsiyeniz var mı

Aklımda kalanları ve genel temasıyla yazıyorum
Dershanede bir kız var ilk ay aynı sınıftaydık hafiften çekim oluşurken öyle kalmıştı
Aradan iki hafta geçti o zamandan beri bakıltık ayak üstü sohbet ettik arada
Bugün gördüm elinde çalışma programı köşede durmuş hafif dağılmış bu durumlar için göz teması kurdum yanından geçtikten bir adım sonra geri döndüm gerisi şöyle
Ben-a
Kız-k
A-Elf gözlerim neler görüyor legolas(bu durumlar için en sevdiğim açılış)
K-ne
A-Ciddi misin(sesimi sona doğru inceltip hafif küçümser hafif p*ç gülüşü yaptım)
Çok cahilsin keşke ölsen... (Bu arada kino yapmak için elimi omzuna biraz koydum)
Cidden bilmiyor musun?
K-pek televizyon izlemiyorum
A-sinemaya da gitmiyorsun anlaşılan ah ah siz mfciler her şeyiniz ders çok sıkıcı be
Yine de sana güveniyorum umarım sinema zevkin modadakinden iyidir(aynı p*ç gülüşü)
K-dün gittik sinemaya arınma gecesi diye bir film var güzele benziyor
A- babaannen sevdi mi? yarın biz de gidicez tavsiye eder misin mustafa korku filmlerini sevmez pek bir de çok kişi var mıydı (wtf bakışı attı genelde buna bağlıyorum lafı o kadar çok yaptım ki bunu doğallaştı amacım mümkünse sevgililik veya cinsellik konularına bir uçtan değip bilinçaltında şaka mı gerçek mi düşünürken benim hakkımda cinsel bir kimlik boşluğu oluşturup düşünmesini sağlamak az da olsa benimle cinsellikle ilgili konuştuğunu kafasına yerleştirmek)
K-mustafa?
A-arka koltuklar boş muydu bari (bu esnada Aa diyor hafiften sırıtıyor)
K-pek kişi yoktu geleli 2 hafta olmuş
A-oldu bu iş mustafaya yazayım az sonra
K-bir şey sorucam ciddi misin(taktik işe yaramış sohbetin doğal akışında değinince daha yoğun düşünür olmuş)
K-bir şey sorucam ciddi misin(taktik işe yaramış sohbetin doğal akışında değinince daha yoğun düşünür olmuş)
A-(behzat ç heası) mustafa benimkilerin kısaltması(bunu da ezberden yürüttüm) birine mısır birine kola aldırırım
Zil çaldı o ara iyi de oldu merakı zirvede kaldı
Ezberimdeki bir açılışla, ilerlemelerle sohbet etmeyi denedim eleştiriniz yorumunuz tavsiyeniz var mı

Amacının ne olduğunu anlamadım. Ortamı bu kadar neden gerdin? Neden o kadar fazla neg attın? O kadar saçma konuşmuşsun ki.

Çok iyi konuşmussun neglerin de çok iyi ama egolu kızlarda biraz daha hafif gir kanımca bu kız egoist veyahut feminist kezban filan değildir ki normal karşılamış. Neyse bu girişle bu cevapları veren bir kızsa tavsiyem devamını getir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8