Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tavsiyenize ihtiyacım var?

Merhaba arkadaşlar. İlk olarak kendimi tanıtayım. 19 yaşındayım ve İstanbul'da oturuyorum. Forumu ise uzun süredir takip ediyordum bu ilk konum olacak. Yazım hataları olabilir onun için kusura bakmayın. Konuya geçeyim hemen. Benim neredeyse 7 yıldır tanıdığım biri var orta okuldan dolayı ve bundan 3 yıl öncesine kadar sadece arkadaştık. Daha sonrasında uzun uzun konuşmaya başladık kafa yapıma gerçekten uyan bir kızdı. Daha sonra flört-sevgili arası bir şey olduk ama benim gözüm her gün farklı bir kızla olmak olmadığı için ağırdan alabiliyordum. Bu forumu sadece kendimi geliştirebilmek için alacağım tavsiyeler için kullanmak istiyorum. Neyse konuya dönelim. Biz konuşmaya devam ederken bir kaç sorun oluştu ve ayrılmak zorunda kaldık yaklaşık 1 ay boyunca. Daha sonra tekrar tatlıya bağlandı ve konuşmaya devam ettik. Geçen aralık ayında ise tekrar aramızda sorun oluştu ve konuyu pek açamıyorum ama haklı olduğum bir konuydu. Kız ise ilk başlarda sorunu anlamamazlıktan gelse de beni çok rahatsız ettiği için gidip onunla konuştum. Birbirimizi sevmemize rağmen aramızdaki ilişkiyi benim o tartışmayı çıkarmamla bitti. Ama dediğim gibi haklı olduğum bir konuydu. Şuan da arada 9-10 ay geçmesine rağmen hala onu seviyorum ve onun da beni sevdiğini biliyorum. Benim bu durumda ne yapmam beklenir acaba? Onunla tekrardan olmak istiyorum gidip konuşmam doğru olur mu? Şimdiden teşekkürler cevap veren vermeyen. Ha bu arada kız erkek ilişkilerinde az çok bilgim var o yüzden lütfen seviyeli yorum yaparsanız mutlu olurum. Herkese iyi forumlar. (Konuyla alakalı merak ettiğiniz ama yazmadığım bir şey varsa sorabilirsiniz)

asla bir kızla tartışmaya girme seni test etmiş gücünü görmek için testten kalmışsın kalıncada kendini senin yanında güvende hissetmez ve çekim biter

Kızın hiçbir sıkıntısı yok tamamen senün zihniyetinle alakalı mevzu.
ilk saçma zihniyetin. 7 yıldır tanıyorsun ki tam tanıyamamışın :) bu ne demek biliyor musun 7 yıldır avını bekleyen aslan gibi bekledin fırsatını bldun yürüdün ve aram bozuldu. Şuanki zihneyitin aynen böyle yani oneitis olduğunu düşünüyorum.

Sana o kızı unut şubu diyerek nutuk çekmeyi planlıyordum ki dinlemicen. Neyse ilk işin oneitisliği bırakman ve o kızla kurduğun hayallere elveda demenle başlyacaksın. Sonra hastalıklı zihniyetin kaybolduğunda yeni bir zihniyet ekliyeceksin. Ve toparlanacaksın.

Şuan da arada 9-10 ay geçmesine rağmen hala onu seviyorum ve onun da beni sevdiğini biliyorum.
Kendini kandırma güzel kardeşim sevse yanında olur. Acı gerçekleri söyleyin kendinize. Acı gerçeği disney masallarına tercih ediyoruz bu yüzden kızamıyorum sana zamanında bende inanırdım o masallara. Seni sevse yanında olur bitti 10 aydır tık yok demekki sevmiyor sadece senden ilgi gördü bu yüzden seviyormuş rolü kesti. Eşek kadar adamım ben bile bu tuzaklara düşüyorum bazen :) o yüzden sıkma canını gerçekleri söyle. Sevmediğini kabullensen bir kere yanacaksın ve kendini geliştireceksin ama böyle hergün yanıyorsun yazık etme kendine.

İnternetten araştır Yasın 5 evresi diye cevabı o konuda saklı.

Hepimiz bu yoldan geçtik başta inkar ettik hala seviyor şubu ayakları çektik. Ki sevmedi telefonumuz bile çalmadı.
Sonra kızgınlık hissettik kadınlar şerefsizdir şöyle böyle dedik çıldırdık aslında şerefsiz olan onlar değildi çünkü kendilerine verilen oyunu çok iyi oynuyorlardı.
Sonra depresyona verdik kendimizi. Erotik videolara bilgisayar oyunlarına daldık, şekerli aburcuburlar yedik.
Sonra pazarlıklar başladı. "Dedik ne yaparsak kendimizi iyi hissederiz?" Sorusuna cevaplar aradık
Ve en sonunda durumu kabullendik. Dedik ki biz cpdsi düşük herifleriz o zaman koca götümüzü kaldırıp spora gidelim. Dedik ki sosyal fobimiz var yolda insanşarla sohbet edip bu fobimizi hobi haline getirelim :) dedik ki ne kültürsüz vizyonsuz heriflerdenmişiz kitap okuyalım.

En sonda o kız hakketen haklıymış 1 yıl önceki halimiz beş para etmez adamken şuan cpdsi yüksek tercih edilen adamlar olmuşuz. İşte bütün mesele burda. Gerçeği kabullen ve geliş. O kızı şuan seninle sevgili yapacak sihirli bir formulüm yok olsa zaten yan gelip yatar o formülü kullanırım. Emin ol bir yıl sonra gülüp geçiceksin. Çünkü ondan iyilerinin radarına girdiğin an aklından uçaçacak o :)

Son düzenleme:
Hala kızı savunma derdındesın su testisi su yolunda kırılır bok gibi bir hayat seni beklıyor dostum sevdigine inanıyosun ama 10 aydır tık yok geç o ayakları boşa kürek çekme

Merhaba Stingware.

9-10 ay geçmesine rağmen hala beni seviyor diyorsan baya yanılıyorsun dostum.

İlk yazan kişi,bu ilişkide kaybeden olur.İstersen yaz ama kaybedersin.

Bizi de dinleme.Hatta ne yap biliyor musun?Git yaz.Kendin gör olacakları.

Psikolojik acı en iyi gelişimi sağlar.

Dostum bence unutmalısın.Bolluk mentalitesini aklına getir .O gider daha iyisi gelir.Hayat kısa,o yüzden birilerini beklemekle geçirme.

bi tabak çevirmeyi dene bro işe yarar unutma konusunda , ha eğer unutmak istemiyorum dersende bi erkeği seven kız hiçbirşeye aldanmadan bi erkeğe illa ki bi şekilde adım atar . Bi erkekte öyle , o yüzden eğer sen gerçekten bu kızı sevip veya hoşlansaydın sende aylarca bi adım atardın illa ki . O yüzden ilk önerim tabak çevirmen. ;)

Kızın hiçbir sıkıntısı yok tamamen senün zihniyetinle alakalı mevzu.
ilk saçma zihniyetin. 7 yıldır tanıyorsun ki tam tanıyamamışın :) bu ne demek biliyor musun 7 yıldır avını bekleyen aslan gibi bekledin fırsatını bldun yürüdün ve aram bozuldu. Şuanki zihneyitin aynen böyle yani oneitis olduğunu düşünüyorum.

Sana o kızı unut şubu diyerek nutuk çekmeyi planlıyordum ki dinlemicen. Neyse ilk işin oneitisliği bırakman ve o kızla kurduğun hayallere elveda demenle başlyacaksın. Sonra hastalıklı zihniyetin kaybolduğunda yeni bir zihniyet ekliyeceksin. Ve toparlanacaksın.

Kendini kandırma güzel kardeşim sevse yanında olur. Acı gerçekleri söyleyin kendinize. Acı gerçeği disney masallarına tercih ediyoruz bu yüzden kızamıyorum sana zamanında bende inanırdım o masallara. Seni sevse yanında olur bitti 10 aydır tık yok demekki sevmiyor sadece senden ilgi gördü bu yüzden seviyormuş rolü kesti. Eşek kadar adamım ben bile bu tuzaklara düşüyorum bazen :) o yüzden sıkma canını gerçekleri söyle. Sevmediğini kabullensen bir kere yanacaksın ve kendini geliştireceksin ama böyle hergün yanıyorsun yazık etme kendine.

İnternetten araştır Yasın 5 evresi diye cevabı o konuda saklı.

Hepimiz bu yoldan geçtik başta inkar ettik hala seviyor şubu ayakları çektik. Ki sevmedi telefonumuz bile çalmadı.
Sonra kızgınlık hissettik kadınlar şerefsizdir şöyle böyle dedik çıldırdık aslında şerefsiz olan onlar değildi çünkü kendilerine verilen oyunu çok iyi oynuyorlardı.
Sonra depresyona verdik kendimizi. Erotik videolara bilgisayar oyunlarına daldık, şekerli aburcuburlar yedik.
Sonra pazarlıklar başladı. "Dedik ne yaparsak kendimizi iyi hissederiz?" Sorusuna cevaplar aradık
Ve en sonunda durumu kabullendik. Dedik ki biz cpdsi düşük herifleriz o zaman koca götümüzü kaldırıp spora gidelim. Dedik ki sosyal fobimiz var yolda insanşarla sohbet edip bu fobimizi hobi haline getirelim :) dedik ki ne kültürsüz vizyonsuz heriflerdenmişiz kitap okuyalım.

En sonda o kız hakketen haklıymış 1 yıl önceki halimiz beş para etmez adamken şuan cpdsi yüksek tercih edilen adamlar olmuşuz. İşte bütün mesele burda. Gerçeği kabullen ve geliş. O kızı şuan seninle sevgili yapacak sihirli bir formulüm yok olsa zaten yan gelip yatar o formülü kullanırım. Emin ol bir yıl sonra gülüp geçiceksin. Çünkü ondan iyilerinin radarına girdiğin an aklından uçaçacak o :)
Motivasyon yazısı gibi olmuş bro eline sağlık :)

Aradan 9-10 ay geçmiş ve hala kızın seni sevdiğini düşünüyorsun, kız başkalarıyla görüşüyor bile olabilir ayrıca sana olacakları söyleyeyim; en kızla buluşsan konuşmaya başlasana bile bir kaç hafta sonra tekrar aynı sorunlar ortaya çıkacak, eski konuları ortaya çıkacak sürekli bir şeyden dolayı aranız bozulacak ve sen sürekli peşinden koşacaksın ve gençliğin yitip gidecek, ayrıca aradan onca zaman geçmesine rağmen ona karşı duygu beslemenin sebebi de karşına başka hiç çıkmaması ile alakalı emin ol karşına daha güzel, daha ılımlı kızlar çıksaydı veya sen çıkarsaydın çoktan unutmuş olurdun kızı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8