Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tek geçilen ve Uydu Erkek

Bir çoğunuzun başına geldiği gibi tek geçilen den bende de bir tane var hikayeyi anlatmama pek gerek yok zaten hepsi aynı çok iyiydik filan neyse biliyorsunuz zaten beni uydusu yapmaya çalışıyordu haberim yoktu ancak direk olarak ta dönmüyordum etrafında arada gidip gelirdim neyse.en sonunda resti çektim konuşmuyoruz ancak okuldaki ortamımız aynıydı zaman zaman bir arada durmak zorunda olduğumuz zamanlar oluyor mesela geçen arkadaşımla otururken geldiler oturdular sohbet muhabbet ben pas vermedim ne olduysa muhabbeti yürütürken buldum kendimi ama pas vermedim bir daha geldiklerinde oturmalarına izin vermesem nasıl olur terslesem burası benim çöplüğüm diyerek ?

Kızın seni uydu yapmaya çalıştığına emin misin ? Aynı zamanda soruna da cevap vereyim,iki seçenek uygulayabilirsin.
1-Oturmalarina izin ver,konusurken onları umursama
2-Oturmalarına izin verme

Burada 1.secenek daha mantikli olacaktir,oturmalarina izin vermessen kaba bir tavir koyuyorsun,1.yi uygularsan kızla iliski sansin devam ediyor(saçmalamassan),2.de kızı nextliyorsun.Kendine uygun olanı seç

Kızın seni uydu yapmaya çalıştığına emin misin ? Aynı zamanda soruna da cevap vereyim,iki seçenek uygulayabilirsin.
1-Oturmalarina izin ver,konusurken onları umursama
2-Oturmalarına izin verme

Burada 1.secenek daha mantikli olacaktir,oturmalarina izin vermessen kaba bir tavir koyuyorsun,1.yi uygularsan kızla iliski sansin devam ediyor(saçmalamassan),2.de kızı nextliyorsun.Kendine uygun olanı seç
1. yi bu gün uyguladım merak etme ben kendi arkadaşlarımla muhabbetime devam ettim nextliyorum zaten artık o ihtimal yok gelse de istemem bu saatten sonra ama pişman olması hoşuma gider çünkü 2 defa pişman oldum korkaklık yaptım kaybetmekten koruyordum artık geçti korkum üstüne gittim ve zafer benim artık kim olursa olsun kaybediyim sorun değil yolum açık tipimin de ortalamadan yüksek olduğunun farkındayım ancak sadece tiple olmuyor oyun u oynamasını iyi bilmek lazım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8