Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tek Takılmak

beyler normalde hep arkadaş ortamımla takılırım ama tek başıma pek bişi yapasım gelmiyo yapamıyorum siz neler yapıyosunuz tavsiyelerinizi bekliyorum özelliklede şu sokağa çıkma iznimiz varken değerlendirmek istiyorum .

Ellerini cebine koy havalı havalı yürü sonra kızlar etkilenip yanına gelecek böylece tek kalmazsın şaka şaka asfdsdsdadss evdeyken kitap okurum en iyi aktivite, dışarısı içinse git bir yerde yemek ye bir şeyler iç meyve suyu falan , böyle işte.

yaptığın her şeyi farkında olarak yapmaya çalış keyifle tutkuyla mesela tek başına dışarı çık kahveni al sahile geç gün batımını izle ya da tek başına sokakta arkadaş edinmeye de çalışabilirsin tek başına yapabileceğin çok eğlenceli aktivite var fakat toplumdan biraz kopman lazım hem kafa olarak hem de fiziksel olarak ben şu aralar sokağa çıkma izinlerinde motosikletimle turluyorum veya arkadaşımı arkaya alıyorum beraber geziyoruz ya da ailemle köyde salıncağa uzanıp kuş seslerini dinleyip kitap okuyorum sende tek başına sokağa çıktığında yeni şeyler denemeye çalışabilirsin ya da yeni yerler keşfetmeye kendinle biraz iletişim kurmaya çalış kendi kendine konuş emin ol sıkılmazsın yani kafanın içinden konuş :D

Ben tek başıma genelde alışverişe filan giderim. Pek yalnız takılmam arkadaşlarla çoğu şey daha eğlenceli geliyor. Kuş seslerini dinleyip kitap okuma olayı da bende pek etkili değil mesela, kişiye göre değişir ne yapacağı. Yalnız başına ne yapacağını bilmiyorsan -varsa- çok yakın olmadığın bi arkadaşınla dışarı çıkıp ilişkini geliştirebilirsin mesela işe yarar.

Dışarı çıkmaya bir anlam yüklemeye çalışma. Çıkmak için bir amacın yoksa çıkma.

1-2 aydır hayatta yalnızım diyebilirim. Başta keyif almayabilirsin veya toplumun dayattıkları yüzünden kötü hissedebilirsin. Kitap oku şunu bunu yap demeyeceğim ama senin içini rahatlatan hobiler neyse onları yapmanı öneririm

Dışa dönük birisi olsam bile tek başıma yaptığım aktivitelerde daha fazla eğleniyorum. Tek başıma sinemaya gittiğim zaman o filmin atmosferini esprileriyle berbat edecek bir arkadaş olmadığı için, tek başıma yemek yediğim için beni konuşturup yemeğin tadını aldırmayan bir arkadaş olmadığı için, tek başıma oyun oynadığım zaman oyunu aşırı ciddiye alıp sülaleme söven bir arkadaş olmadığı için genelde tek takılınca daha mutlu olurum fakat toplulukla yapılınca da tadı başka tabi ki.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8