Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tekrardan fitness'e başlıyorum

Bodybuıldıng mi Fitness mi ?

• Kullanılan toplam oy
    18
Selam, beyler fitness'e tekrardan başlayacağım. ek olarakta kick boksa gideceğim. gereksiz para harcamayı sevmediğimden gidip'te 80 lira vermem salona. belediyenin fitness yerine gideceğim. aynı aletler , aynı ilgili hocalar vs , fakat programları berbat daha önceden de gittiğim gibi kaslı kişiler vs olmuş kişiler muhtemelen kendi programlarını kullanıyorlardır fakat ben program vs bilmiyorum hoca ne verse onu yapıyordum. ama şimdi ki gidişim de kendi programımla gitmek istiyorum sikik hocanın program yazmasını beklemek istemiyorum. '' yazdığı da program olsa '' ağır saglam 5x5 programına baktığım da 4 5 tane hareket var onlar da anlamsız adam barfiks koymuş agırlıklı ben normal olarak 6 tane zor çekiyorum bir de agırlıklı mı çekeceğim ? benim bulduğum play store de program var. beyler kontrol eder misiniz sizce iyimi ? bu arada sizce bodybuıldıng mı yapayım yoksa fıtness mı ? hafta da 4 gün gideceğim.1536596214400.png
NOT ; Güçlü vücudum var çabuk şekil alıyor ve 65 kiloyum 181 boy var yağ oranım az six pack var ^^ kollarım çokta zayıf değil daha önceden çok spor geçmişim olduğundan vücut oturmuş durum da tek sefer de 50 şınav çekebiliyorum.

1536599400056.png
Bu program aslına bakarsanız hoşuma gitti. sizce de bunu yapsam daha iyi olmaz mı ? programa başlamadan önce de kardio yapmayı düşünüyorum.

kardiyoyu ağırlık antrenmanından sonra yap .Ben salona gittim ama kendim netten program bulunca daha iyi verim aldım.Net yazılarıyla bulmak için önce biraz bilgi edinmen lazım.Youtube kanallarına bak Ege fitness,shredded brothers ingilizcen varsa zaten daha iyi kanallar var.Araştır,uygula en verim aldığın programı kullan.Clean bulking,kasların dinlenme sürelerini vs araştır.

Araştırmayı sakın bırakma öyle kaliteli bir spor ki insan aşık oluyor. Her şeyinde ayrı bir incelik var sporun hele o pump hissi

Kick boks ve body zor gider. Fitness yap. Body de kasları dinlendirmen gerekli.
Tabi önceliğin hangisi onu bilmiyorum. Ana amacım kick boks diyorsan, pilometrik egzersizler ve crossfit çok faydalı olur

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8