Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Telefonla konuşurken etkilemek

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , hayırlı forumlar bu sok karantina günlerinde sıcak evlerimizde otururken size bişey danışacağım .
arkadaşlar konuştuğum kız var aramayla konuşmak istiyor . Ben öyle yaptığım için galiba, text sevmiyorum .
kız sürekli benim konuşmamı istiyor ben de onun konuşmasını istiyorum çoğu yerde muhabbet duruyor ne yapmam gerek BÖyle tıkanmalarda, ikimiz de susuyor sonra öyle işte diye zırvalıyor kendine ..
şimdiden yazanlara Çok teşekkür ederim

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , hayırlı forumlar bu sok karantina günlerinde sıcak evlerimizde otururken size bişey danışacağım .
arkadaşlar konuştuğum kız var aramayla konuşmak istiyor . Ben öyle yaptığım için galiba, text sevmiyorum .
kız sürekli benim konuşmamı istiyor ben de onun konuşmasını istiyorum çoğu yerde muhabbet duruyor ne yapmam gerek BÖyle tıkanmalarda, ikimiz de susuyor sonra öyle işte diye zırvalıyor kendine ..
şimdiden yazanlara Çok teşekkür ederim

Telefonla konuşarak kız etkilenmez.Kızı etkilemek amaçlı telefonda konuşursa zaten muhabbet sıkıcı bir hale gelir ve konu bulamazsın.Senin kendi hayatın sorumlulukların varsa kalan zamanda konuşursun zaten bir sürü konuda çıkar.

Bence ne konuşucam, ne konuşmalıyım,nasıl etkilemeliyim felan fazla kafaya takıyorsunuz ondan sebep her muhabbette tıkanıyor.Havadan sudan konuş abi, evet havadan sudan. Nedir bu sürekli güzel konularda konuşmalıyım,onu etkileyecek konularda konuşmalıyım mecburiyeti.Mecburiyet iyi değildir.İlk önce rahat ve sakin olun bu durum her şeyinize yansıyacak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8