Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

telefonunu alamamak ve eski zamana ait bir rapor

Beyler bi hatun gördük açılışı yaptık, sohbeti ilerlettik diyelim daha sonrası için numara istiyoruz vermiyor, instagram istiyoruz veriyor. Bu bize daha az güvendiğini mi gösterir ?

Bunla ilgili eski zamana ait bir durum da var.

9.sinıfin başindaydım. Hb 7.5 bir kızla baya bir muhabbetim vardı. (Beta zamanları) kızdan bir ara telefonunu istedim vermemişti.instagram istemiştim hemen vermişti. Baktım instagram profiline 600-700 takipçisi var ama sadece 20-25 kişiyi takip ediyor. Bende kızı takip etmedim baya kafamı ütüledi. :( Işte neden takip etmedin , eğer takip etmezsen seninle konuşmam dedi bende engelledim kızı. ( böylelerini hiç sevmem.)

Işte o düzgün bir şekilde konuştuğum son kızdı. O zamandan sonra kızlarla olan ilişkim koptu. :cry:

Birde bugün olursa ilk defa bir dişiye adres soracam. :oops:

Reis git kıza direk açılış yap biz nasıl öğrendik analatayım. İlk önce tanımadğım kızların yanında yürümeyi öğrendim. Sonra adres sormayı. Sonra birşey demeden kızın yanına oturmayı. Sonra sohbet başlatmayı.
Şuan adres sormaya utanırken, açılış yapmaya utanmıyorum :)

Gidiyorsun karşından gelen tek bir kıza seni uzaktan gördüm bir meraba demek istedim.(Onay aramadan elini uzat selamlaş.) Elin yumuşlamı yıkıyorsun tarzı.(Soru sor gülerek). Şimdi arkadaşlarımla buluşmaya gidiyorum ben meşgul birisiyim seninle başka zaman bir kahve içmek isterim.(Telefonda rehberini aç kıza telefonu uzat o girsin.)

Onay arama.(Numaranı verir misin tanışabilir miyiz şubu kibar olmak zorunda değilsin sen erkeksin niyetin tanışmak.)

Sürekli gülümse.(Kötü niyetli bir adam gülümsemez. Bu yüzden utangaç çekingen bir adamı kız niye terslesin.)

Dokunuş.(Sapıkça bir dokunuş değil tanıştığın gibi elini uzat selamlaş. Bu hareket güven kazanmanı sağlar.)

Kz erkekler benimle tanışsın diye açık saçık giyinirken, sen ise erkeksin seçicisin istediğin kadınla tanışırsın.(Kız gelen adaylardan seçicek sen ise sokakta her kıza açılabilirsin niyetin kötü olmadığı sürece kötü karşılaşmazsın.)

Emin ol senin o kıza yazman milletin umrunda değil dışardan bakan arkadaş sanıcak. Biz yürüyenlere açılış yapamıyorduk. Biri bize ilmini öğretti. Açıkcası üste dediğimi yapman adres sormaktan kolay.

Sağol kardeşim kitap mağazasinda bunu yapmayı düşunüyorum yani en azından kitap uzerinden muhabbet acicağım ama erkekmi olur kızmı orasinı bilemem.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8