Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kitap Önerisi Teoman-Fasa Fiso

-4-5 günde bitirdim kitabı, teoman kendi hayatını, müziğe nasıl başladığını, anılarını anlatıyor,kitabın kapağında da anı kitabı olduğu yazıyor zaten. Teomanı dinlemeseniz bile okumanızı tavsiye ederim hayallerinizin peşinden koşmanız gerektiğini hayatta bi amacınız olması gerektiğini anlatan bir kitap. Ayrıca karantinada kitap okuma alışkanlığıma bu kitapla başladım kitap okumayanlar için güzel bir seçim olabilir rahat okunabilir ve akıcı.

-gitar çalıp,müziğe ilgim olduğu için ayrı bir hevesle okudum kitabı. Müziğe ilgisi olan arkadaşlarında severek okuyacağını söyleyebilirim.

Bu kitabı 4 kere baştan sona okudum.Bazı yerlerini yeşil keçeli kalemle çizdim.Kendisine imzalattım.Storytel'e bir aylık abone olup kendi sesinden dinledim.

Ben de birkaç hafta okudum. Kitap su gibi akıp gidiyor. Özellikle de benim gibi Teoman hayranı iseniz çok ilgi çekici bir kitap. Otobiyografi değil de anı özelliği taşıması da akıcılığının cabası.

Yusuf Çakar's review of Fasa Fiso

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8