Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Test mi red mi

Karşılıklı konuşmaya başlanan veya ortalama bir süre konuşulmuş bir kızın kanka diye hitap etmesi alışkanlık/test midir yoksa direkt olarak seni kankadan üstte görmediğini belirten bir nevi red midir ? Bana kanka diye hitap eden bir kızla sinemada yiyişmişliğim de var ama hala takılıyorum bu konuda

Kız kanka kanka diye diretip senle flörtleşme içerisinde değilse cidden kanka olarak görüyordur fakat bir iki kere deneyip tepkini ölçmeye çalıştığını hissediyorsan shit testtir

Karşılıklı konuşmaya başlanan veya ortalama bir süre konuşulmuş bir kızın kanka diye hitap etmesi alışkanlık/test midir yoksa direkt olarak seni kankadan üstte görmediğini belirten bir nevi red midir ? Bana kanka diye hitap eden bir kızla sinemada yiyişmişliğim de var ama hala takılıyorum bu konuda
Takılmana ne gerek var shitse atlatırsın değilse takılırsın veya nextlersin.

bi kız da bana dostum filan diyordu yaklaşık 2 konuştuk artık kanka demeye başlamıştı iki kelimseinden biri kankaydı daha sonrasında da bana aşık olduğunu öğrenmiştim yani shit testi de olabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8