Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Text Game(1) -Cevap vermeyen, ilgisiz kadınlar, kadınları davet etmek.

N.R

Geç cevap veren, cevap vermeyen, ilgisiz cevaplar veren kadınlara neler yapılmalı, neler yapılmamalı?

Bir süre cevap vermeyen, hiç cevap vermeyen veyahutta ilgisiz kadınlara "neredesin, ne yapıyorsun, yaz artık" vs. gibi mesajlar atmayacağımızı hepimiz anlamışızdır umarım. Bu tip mesajlar kadınların mekanızmasında sizin garip ve aptal bir insan evladı olduğunuz düşüncesine kapılır ve yazacağı varsa dahi yazmaz. Umuyorum ki bu tip mesajları atan ve bir vajina uğruna ölen arkadaşlardan değilsinizdir. :D

Şaka bir yana bu tip durumlarda benim mentalitemi ve yaptıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Diyeceksiniz şimdi N.R o kadar karizmatik ve uzman olduğunu söylüyorsun neden text game yapıyorsun? Git saha yap pis herif. Bu görüşünüze kesinlikle katılmıyorum dostlarım zira 2020 yılındayız. Belki dışarıda asla göremeyeceğim bir dişiyi çeşitli mecralarda görüp onunla konuşuyor belki bir ilişki yaşıyorum, baktığımız zaman text game aslında gayet faydalı bir mahlukat. Elbette ki bu işler sadece text game ile olacak değil. Text game ne kadar geliştirirseniz geliştirin buluştuğunuzda işin içine bam başka şeyler giriyor (beden dili, konuşma tonu, zeka) vs. bu yüzdendir ki her yazımda yaptığım gibi saha yapmaya çıkın demeyi unutmadan söylemek istiyorum.

Mentalite ve yaptıklarım konusuna gelirsek;

Bu mentalite saha sırasında red yediğim zamanlarda bile daima çizgimi korumamı sağlar. "Yani ne olmuş?" tekniği diyorum ben buna. Beni reddetti ne olmuş ulan? Numarasını vermediyse napayim olm banane? Oyununu düzgün bir şekilde oynadın fakat gene de karşı taraf sana ilgi göstermediyse bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok ki? Hem red yeseniz ne olacak, kız anana bacına sövmemiş ki kardeşim sadece "seni çekici bulmuyorum bu yüzden bir sonraki etaba geçmeyeceğim seninle, hadi yoluna koçum" demiş. Bunda üzülecek ve darılacak bir şey yok. Her kadın sizi sevmek zorunda değil.

Tabii burada ki ince çizgi şu: Ya cidden bok gibi bir text game sahipsiniz ya da kadın sizi beğenmedi. Bu ince çizgiyi öğrenmek çok kolay, tek yapmanız gereken red yedikten sonra mesajlarınızı tekrar okuyup "burada ben mi hata yaptım yoksa karşı taraf mı beni beğenmedi?" diye bir süre inceleme yapmak. Hatalarınızı tekrar gözden geçirdikten sonra başka kadınlara yazarak tekrar deneyin. Ne kaybedeceksiniz ki? Bataryanız dışında tabi. :p

Şimdi de biraz ilgisiz veyahutta geç cevap veren kadınlara ne yapıp da bana erken yazmalarını ve benle ilgilenmelerini sağlıyorum bunu inceleyelim isterseniz. İlk olarak işin önemli kısmı kendinize güven ve espri kabiliyetinde bitiyor. Size nasıl cevaplar verirse versin mesajlarınıza şunları eklemeyi unutmayın;

1-Şaka
2-Eğlence
3-Meme (göğüs anlamında olan değil)
4-Başınıza gelen değişik olaylardan birisi

Bu 4 olayları harmanlayıp mesajlarınıza yansıttıktan sonra hala "haha" veyahutta geç cevaplar alıyorsanız üzülmeyin en azından "napıyorsun, geç cevap verme ya" gibi aptalca sorular sormadınız. İşin içine biraz da psikoloji katalım, bir insana şaka, eğlence ve ikisini barındıran bir hikaye anlatırsanız direkt olarak insan beyninde "eğleniyoruz işte sadece memelerim, param için benimle konuşmuyor" mesajı yansıtıyorsunuz, garip ama efektik bir tekniktir bu. Kafanıza kazıyın sonra N.R tişikkirler dersiniz. Devam edelim;

Komik bir espri atıp geri cevap almamak sizi gerizekalı gibi hissettirmesin zira kadın sizi salak saçma sorular soran ve ona slm diye yaklaşan abaza amcalar gibi görmüyor. Ona komik bir espri yapan fakat cevap vermediği bir adam gibi görüyor yani her halükarda 1-0 öndesiniz koçlarım. Espri veyahutta meme (göğüs anlamında olan değil) kesinlikle efektif bir yöntem zira bunları yapıp yanıt alamadığınızda bir sonra ki mesajınızda %80-90 geri yanıt alıyorsunuz (denendi ve N.R amca tarafından onaylandı).

Bir diğer konumuz ise ısrar, bu konu kadar boktan bir konu görmedim ben. Bazı aptal hem cinslerim kadınları çok fazla ısrar ediyor, bilirsiniz "dışarı çıkalım, bu hafta kahve içmeye gidiyorum bana katıl"vs. Olay şu ki bir kez red yedikleri zaman durmuyorlar sanırım egolarına yediremedikleri için tekrar ve tekrar deniyorlar. Bir kadın size bir kaç kez reddedi ve siz ısrarla onu dışarıya çağırıyorsanız bilin ki bu kadın sizi reddetmeye devam edecek. Sizlere bir kural koyuyorum;

Text game sırasında 3 kez dışarı çıkma teklifi edip reddediliyorsanız bir daha sormayın, nextleyin gitsin! Bir kadın tarafından sürekli reddediliyorsanız bilin ki reddedilmeye devam edeceksiniz.

Diyelim ki 1 kez sordunuz fakat hayır dedi ne yapacağız?
Güzel soru, şunu yapacağız;

4 kuralı tekrar ve tekrar harmanlayarak karşı cinse güven+karizma tekniği dediğim olayı uygulayacağız (%100 eminim bunun konusunu açtım, gidin bir ara bakın.) kadınla bağlantı kurarak ona güven vereceğiz tabi bu sırada kendinizi aptal bir çocuk gibi göstermeyin lütfen arkadaşlar 3 yaşında değilsiniz. Genel olarak esprili konuşmalar yapın fakat aralarda da ciddiyeti korumakta fayda var. Belirli bir süre bu olayı tekrarlayıp ardından tekrar sorun. Madem bu kadar yazmışız nasıl dışarı çıkma teklifi ettiğiniz hakkında da ufak bir şey yazayim;

Genellikle yaptığım olay şu: "Dışarı çıkalım mı? Kahve içmeye gidiyorum, bana katıl" gibi klasik PUA cümlelerinden çok kadına alttan mesajlar veriyorum. Örnek olarak;

"Senin için eğlence nedir? Demek istediğim konsere gitmek mi yoksa buluşma sırasında yapacağın diğer şeyler mi?"

Bir süre ilgi verdikten ve bilgi topladıktan sonra "bu hafta ne yapıyorsun" :) diyerek kendisiyle buluşmak istediğimi düşünmesini sağlıyorum. Burada ki olay aslında şu oluyor: FRAME!

Frame'i hala anlatmadım sanırım fakat illaha ki forumdan bir kaç arkadaş yazmışdır, bilmiyorsanız okuyun. Peki benim yaptığım bu olay neden sürekli işe yarıyor? Sebebi konuşmayı sürekli sizin yönlendirmeniz ve kadını sizi dinlemeye, sizi takip etmeye yönlendirmenizden kaynaklanıyor. Hey kadın ben güçlü bir karaktere sahibim beni dinle demiyoruz tabii ama bunu alttan alta veriyoruz bu mesaj ile. :p

Fakat! Bundan daha etkili bir yöntem var ve bu yöntem için belirli ilişki evrelerini geçmeniz gerekiyor.

Telefonla arıyarak bu tekniği gerçekleştirmek! Evet dostlar, bunun sebebine geçelim daha fazla uzatmak istemiyorum bu yazıyı çünkü. İnsan birini duymaya, biriyle konuşmaya bağımlı bir varlıktır. Bu yöntem sesli bir şekilde gerçekleştiği zaman daha derine etki edecek ve daha etkili bir sonuç ortaya çıkarıcaktır. Her neyse, bu yöntemi ister telefonla konuşarak ister de mesajlaşma ile yapın ve etkisini görün.

Adios beyler, N.R kaçar.

Görüldü atan veya geç cevap veren kadınlara hiç bir şey olmamış gibi devam mı etmeliyiz, yoksa esprili bir şekilde konuyu buraya çekerek bunu yapmaması gerektiğinin mesajını mı vermeliyiz?

Telefonla arama işinin zamanını iyi ayarlamak lazım karşındaki kişi o an meşgul yada arkadaşlarıyla olabilir karşı tarafın tam boş vaktini yakalayıp ararsanız buluşma işini hatta aranızda ki yakınlığı arttırmayı bile daha kolay başarırsınız ama o zamanı ayarlamak lazım bide kızla biraz zamanında gecmesi lazim numarayi aldigimiz ilk gün aramamaliyiz

Bu arada konu çok güzel ellerine sağlık :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8