Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Film The Humbling

Katılım
14 Mart 2019
Mesajlar
161
Tepkime puanı
167
Yaş
19
Konum
Türkiye
Şehir
Konya
Filmimiz biraz garip veya izlediğinizde garip gelebilir fakat ; konumuz ile akalı ve izleyince ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Kırmızı Hap ile ilgisi var bir bakıma...

Burak Göral şunu demiş, kendisi film eleştirisi yapan biriymiş sanırım bende yeni öğreniyorum "Bir Erkeğin Hayatının Sonbaharına, Hem Woody Allen'vari Bir Mizahla Hemde Hüzünle Bakmayı Başarıyor."

Türkçesi Dönüm Noktası olan film açıklaması:

Aşağıdaki kısım beyaz perde sitesiden alıntı.

Simon Axler 60'lı yaşlarda, oyunculuk kariyerinde zor zamanlar geçiren bir aktördür. Washington'da bir tiyatroda sergilenen Macbeth oyununda rol almış ve sonrasında olumsuz eleştirilerin hedef noktası olmuştur. Bu durum Axler'ı derin bir depresyona sürükler, oyunculuğu bırakmaya karar verme ve hatta intiharı düşünme noktasına kadar götürür. Hayatını bir anda değiştirecek olay ise bir arkadaşının sıradışı kızıyla tanışması ile başlayacaktır.
Philip Roth'un romanından uyarlanan filmin yönetmeni Barry Levinson. Filmin başrolündeki Al Pacino'ya Greta Gerwig ve Kyra Sedgwick ikilisi eşlik ediyor.
 
Katılım
26 Ekim 2019
Mesajlar
8
Tepkime puanı
15
Yaş
23
Şehir
İstanbul
Bugün izleyip yorumumu bırakıcam.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst