Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Film The Shift (2009)

Günümüz modern hayatının getirdiği kendimizi tanımladığımız yalancı kimliklerimizin farkına varmak için herkesin izlemesini tavsiye ettiğim film. İnanç ve Ego gibi konuları ele alıyor spiritüalizm kavramına yabancı olanlar için ilk seferde sindirmesi biraz zaman alabilir. Gereksiz acı çeken, kıvranan ve olayları dünyanın sonuymuşçasına büyütenlere faydalı olması dileğiyle.

Film hiçbir yer de yok. Link atar misin

Başka yer de yok aramayın.

Ekleme; film gerçekten çok iyidi.
İhtiyacı olan insana çok fazla şey katar.
Fakat filmde katılmadığım bir kaç nokta var. Hayatımızın bir anlamı olduğu ve bir seylerin sana beklenmedik bir gün geleceği.
Film de ki adam, Tyler durden felsefesine uyumlu konuşuyordu az çok fakat daha çok spiritüalizmle harmanlanmış hali olarak.
Çoğu şeye katılıyorum egonun yükü, süreç, zaman, farkindalik vs. Fakat tylerin dediği gibi bir yerimiz ya da bir amacımız yok.
Bana göre sadece yaşarız, karşımıza çıkan olaylara verdiğimiz tepkilerle süreci değiştiririz ve kaderimizi ilerletiriz.
Ve hicbir şey biz hareket etmedigimiz, caba gostermedigimiz sürece karşımıza lop diye çıkmaz.
Çaba, hırs, düşünce tarzı.
Karakterimiz, düşüncelerimiz bir amaçtır bana göre.
İlk önce kendimizi değiştirmeliyiz.

Yeni bir hayat, bir düşünce uzakta ;)

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8