Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

tiksinme

yok ondan değil gerçekleri gördükçe
Nasıl gerçeklerden bahsediyorsun? Türk kızlarının çoğunluğu kezban ve sadece instıgrım dan ona güzel sözler söylenmesini istiyor daha fazlası değil. 30 una geldiğinde de sarkan memişlerini ve büzülen cinsel organlarını pazarlayabileceği en üst kişiye pazarlayıp sözde bir ömür boyu aynı yastıkta kocuyorlar tabi kızın evliyken kaç kişiyle aynı yastıkta neler yaptığını tüm eve kamera taktırmadan bilemeyiz 10-20-30. Şu anda evli olan kızların büyük çoğunluğu ayda 1 veya 2 kere seks yapıyor kocalarıyla. Parasından, kaynaklarından faydalanıp ayda 2 kere de kukusunu sikmesine razı oluyor amk pussy leri.

Gerçekler bunlar en yakınınızdakilere bakın çok uzağa bakmaya gerek yok, dayılarınız ve amcalarınızla samimiyseniz "bu kadınlar da evlendikten 3-5 yıl sonra arkadaş gibi oluyorlar kadınlıklarını çöpe atıyolar sırf 3 sene için ömür boyu çekiyoruz bunların çilelerini" deyin. Adamlar nasıl da içerliyor çünkü gerçekler böyle. 30 unda bir kadının kadınlığı ölüyor 30 undan önce evlenenlerde kendi yaşlarında yani cinsel pazar değeri tavan yapmamış erkeklerle evlenip boşanıyorlar çünkü erkek 5 sene sonra salıyor götü göbeği ve kişisel gelişimini. Halbuki beklese 30 una kadar erkek, sonra 23 ünde taş gibi cinsel pazar değeri tavan yapmış dişilerden 20 lerindeykenden daha kolay etkileyebilecek o bebek gibi kızları.

Mesela biz erkekler bir kadında sadece dış görünüşe bakıyoruz gidipte profesör ama çirkin bir kadınla kim evlenmek ister. Bizim için dış görünüşü önemli kadınların. Kadınlarda farklı faktörler işe giriyor onlar erkeklerde karakter özelliklerine, olgunluğuna, toplumdaki statüsüne, ne kadar saygı duyduğuna, espiri yeteneğine ve dış görünüşüne bakıyor. Kadınların cinsel pazar değerini yükseltmesi çok zor estetik, sporla diri tutabilir vücudunu tabi nereye kadar o da? Erkeklerde durum öyle değil erkek kendi kişisel gelişimini 30 una kadar sürdürse daha yüksek cinsel pazar değeri olan dişilerle evlenicek.

Artık eskisi gibi değil 14 yaşında kızlarla 20 yaşında erkekleri zorla evlendirmiyorlar. Çoğumuzun büyük annesi ve dedesi öyle evlenmiştir sorarsanız. Çocukken evlendirirlermiş o zaman hemen ev bark sahibi olsun diye. Durum öyle değil şimdi. Kızlar 30 una kadar alfaların kucağında eğlencesine bakıp 30 undan sonra da evde kalma korkusuyla hemen bir betanın kollarına atıyor kendini.

Kullan at tıraş bıçağı gibi çoğu benim gözümde de. Sorun bizde değil onların genlerinde.

Yapmayın etmeyin beyler. Bu iş kültüre dayanır. Yurt dışı değil burası. Oyuncudan değil oyundan nefret edin.

Yapmayın etmeyin beyler. Bu iş kültüre dayanır. Yurt dışı değil burası. Oyuncudan değil oyundan nefret edin.
Demek istediğim şey de o zaten. Siktiğimin genleri bozukları bok gibi bir kültüre, alışkanlığa, yaşam tarzına sahip. Üstte yazdığım gibi, lanet beyinleri genleri bozuk olduğundan evlenmeyi çıkış yolu, gelecek garantisi olarak görüyor. Önceden böyle miymiş? Hayır çünkü ataerkil diye dalga geçtiğimiz nenelerimiz olayı bu şekilde görmüyormuş. Boşanma bile yokmuş önceden amk. Eski erkekler yani dedelerimiz doğal alfalarmış, savaşçı, özgür ruhlu, başkalarını da dinleyip son kararı veren ve yaptıran kısacası HAS ERKEKLERMİŞ DEDELERİMİZ.

Şimdi öyle değil, etraf "çok güzelsin, kelebek olsam son günümü seninle geçirirdim, aşkım şuraya mı gidelim şuraya mı sen karar ver" diyen AMK BETALARIYLA dolu. Dedelerimiz betaları erkekten saymazlarmış sözünü dinletemiyor, erkek değil diyorlarmış çünkü dedelerimiz ALFA YANİ ERKEK GİBİ ERKEKMİŞ, LİDERMİŞ amk. Şimdi öyle mi? Maalesef. Bazı kısım hariç, hariç olanlarda bizim gibi bilinçlenmek isteyen ve böyle forumlarda takılan, faydalı blogları ve kitapları okuyan kendini geliştirenler. Onların da bir dişiyi etkilemek için çaba sarf etmesine gerek yok çünkü dişi bundan etkileniyor zaten. İlk başta cinsel olarak ilgilenmediğini belli ettiğin zaman ağzının içine düşüyorlar. Daha az önce komşumuzun kızı kek yapmış ve benimle sohbet etmek istediğini, çok tatlı olduğumu falan söylemiş annesiyle teyzesine. Onlarda bana söyle seninle konuşmak istiyor, müsait olduğunda senin de kekini yemek istiyor dediler.

Uzun lafın kısası kızların kezban olmasının sebebi bizim cinsimizdeki BETALAR yani sebebi bizim cinsimiz. Onlara durumu anlatıp filimlerdeki gibi çiçekle böcekle olacak işler değil, sen kendini geliştiriceksin ve etkilemek istediğin dişiye onu etkilemek istemediğini belli ederek ona bir şeyler katıcaksın, ondan değer sömürmüyüceksin mülakat tarzı "NE OKUYORSUN, ANNEN NE İŞ YAPIYOR, BABAN?" tarzı klasik sorularla yaklaşmıyıcaksın. Dolaylı olarak yaklaşıp ona konuşmanın ilk başında onu etkilemek istemediğini hissettirip, dişiye değer katması gerektiğini anlatmalıyız. Yoksa kezbanlığa devam edicek bu amk geni bozuk kezbanları. Onları değiştirmek bizim elimizde. Hemcinslerimizden açık fikirli olanları eğitmeliyiz, bunun için çabalamalıyız yoksa daha da beter bir duruma doğru gidiyor kadın-erkek ilişkileri.

Demek istediğim şey de o zaten. Siktiğimin genleri bozukları bok gibi bir kültüre, alışkanlığa, yaşam tarzına sahip. Üstte yazdığım gibi, lanet beyinleri genleri bozuk olduğundan evlenmeyi çıkış yolu, gelecek garantisi olarak görüyor. Önceden böyle miymiş? Hayır çünkü ataerkil diye dalga geçtiğimiz nenelerimiz olayı bu şekilde görmüyormuş. Boşanma bile yokmuş önceden amk. Eski erkekler yani dedelerimiz doğal alfalarmış, savaşçı, özgür ruhlu, başkalarını da dinleyip son kararı veren ve yaptıran kısacası HAS ERKEKLERMİŞ DEDELERİMİZ.

Şimdi öyle değil, etraf "çok güzelsin, kelebek olsam son günümü seninle geçirirdim, aşkım şuraya mı gidelim şuraya mı sen karar ver" diyen AMK BETALARIYLA dolu. Dedelerimiz betaları erkekten saymazlarmış sözünü dinletemiyor, erkek değil diyorlarmış çünkü dedelerimiz ALFA YANİ ERKEK GİBİ ERKEKMİŞ, LİDERMİŞ amk. Şimdi öyle mi? Maalesef. Bazı kısım hariç, hariç olanlarda bizim gibi bilinçlenmek isteyen ve böyle forumlarda takılan, faydalı blogları ve kitapları okuyan kendini geliştirenler. Onların da bir dişiyi etkilemek için çaba sarf etmesine gerek yok çünkü dişi bundan etkileniyor zaten. İlk başta cinsel olarak ilgilenmediğini belli ettiğin zaman ağzının içine düşüyorlar. Daha az önce komşumuzun kızı kek yapmış ve benimle sohbet etmek istediğini, çok tatlı olduğumu falan söylemiş annesiyle teyzesine. Onlarda bana söyle seninle konuşmak istiyor, müsait olduğunda senin de kekini yemek istiyor dediler.

Uzun lafın kısası kızların kezban olmasının sebebi bizim cinsimizdeki BETALAR yani sebebi bizim cinsimiz. Onlara durumu anlatıp filimlerdeki gibi çiçekle böcekle olacak işler değil, sen kendini geliştiriceksin ve etkilemek istediğin dişiye onu etkilemek istemediğini belli ederek ona bir şeyler katıcaksın, ondan değer sömürmüyüceksin mülakat tarzı "NE OKUYORSUN, ANNEN NE İŞ YAPIYOR, BABAN?" tarzı klasik sorularla yaklaşmıyıcaksın. Dolaylı olarak yaklaşıp ona konuşmanın ilk başında onu etkilemek istemediğini hissettirip, dişiye değer katması gerektiğini anlatmalıyız. Yoksa kezbanlığa devam edicek bu amk geni bozuk kezbanları. Onları değiştirmek bizim elimizde. Hemcinslerimizden açık fikirli olanları eğitmeliyiz, bunun için çabalamalıyız yoksa daha da beter bir duruma doğru gidiyor kadın-erkek ilişkileri.
Olayı gayet iyi özetlemişsin. Sen belki modern bir aileden geliyorsundur orasını bilemeyeceğim fakat ben İç Anadolu'da doğmuş büyümüş bir insanım. Benim ailemde kadın her şeye göz yummak zorundadır. Dövse de sövse de o kocadır. Sen aitliğini kocana bildirdiysen artık bitmiştir.

Ben dedemden de böyle gördüm babamdan da böyle gördüm. Tabi yeni nesil kızlarda benim düşünce tarzım ters tepiyor. Ben şahit olmadım ancak halalarımın anlattığına göre babam-yani abileri-kızdığında ona karşılık veremezlermiş. Babaannem hemen sus o senin abin tarzında uyarırmış. Demem o ki değerli yoldaşım, dedelerimizin alfa erkek olmasının başka bir sebebi ise, o zaman ki dişilerin yetiştirme tarzındandır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8