Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

TİNDER'ı Merak edenler hiç etmesin!

Arkadaşlar ben 1 aydır tinder kullanıyordum ama öylesine.Neredeyse 2 eşleşme falan aldım bunun neden böyle olduğunu anladım az önce yaptığım şeyle.
İnternette gördüğüm bir kızın fotosunu alıp fake profil açtım ve olacakları beklemeye koyuldum.Bir de ne göreyim lan 20 dakikada 99+ beğeni ve en az 50 tane eşleşme aldım ya.Şaşkına döndüm bildiğiniz .Bu şeyi yaptıktan sonra anladım ki Türkiye'de Tinder kullanmak ekmeğini yemek bir erkek olarak çok zor.O kadar mesaj o kadar süper like geldi ki seçenekler o kadar bol ki kız bizi orda görmez bile.Orada sen sadece bir seçenek olarak kalıyorsun.Kızların neden bu kadar egoist olduklarını daha da iyi anladım.ulan yüzlerce kişi yazıyor."Sana tabii ki de üstten bakarım sen kimsin ki!" Moduna girmeleri gayet tabii normal.

Lafa bak sanki biz eşleşme almıyoruz.Ben yukarıda İstanbul yazmayı unutmuşum konumu Minsk e aldığımda her gün 2 eşleşme alıyorum neredeyse 20 eşleşme Minsk'te var ama istanbul'da olmuyor.Sıkintı orada.

Bro Tinderdan hiçbir şekilde hayır gelmiyor zaten, salın.
Arkadaşlar ben 1 aydır tinder kullanıyordum ama öylesine.Neredeyse 2 eşleşme falan aldım bunun neden böyle olduğunu anladım az önce yaptığım şeyle.
İnternette gördüğüm bir kızın fotosunu alıp fake profil açtım ve olacakları beklemeye koyuldum.Bir de ne göreyim lan 20 dakikada 99+ beğeni ve en az 50 tane eşleşme aldım ya.Şaşkına döndüm bildiğiniz .Bu şeyi yaptıktan sonra anladım ki Türkiye'de Tinder kullanmak ekmeğini yemek bir erkek olarak çok zor.O kadar mesaj o kadar süper like geldi ki seçenekler o kadar bol ki kız bizi orda görmez bile.Orada sen sadece bir seçenek olarak kalıyorsun.Kızların neden bu kadar egoist olduklarını daha da iyi anladım.ulan yüzlerce kişi yazıyor."Sana tabii ki de üstten bakarım sen kimsin ki!" Moduna girmeleri gayet tabii normal.

Tinder zaten türkiyede ki abazaları soymak için türkiye de 😁 onun yerine instagram , twitter daha işlevli.

Hazır virüste varken heryer tatilken kendinizi geliştirin. Virüs bitincede sokağa atarsınız kendinizi. Evde iki dambıl kaldırsanız bir ayda hiç yoktan iyi bir vücudunuz olur. Kitap okusanız teorik olarak birçok konuya hakim olursunuz. Krizi fırsata çevirin.

Sosyal medya mevzusuna gelelim tinder çöp. Bmw araba ve iyi bir tarzlı pp fotonuz yoksa kızlar sosyal medyadan size yazmaz. Ayrıyeten sosyal medya oyunu tamamen ezikçe bir sistem. Kendinizi teorik olarak geliştirin virüs biterse gider kafelerde, kitapöıda bir çok kızla tanışırsınız. O yüzden sosyal medyadan yürümeyin kimseye yürüseniz bile buluşamıcaksınız. Çünkü hiçbir kadın korona virüsü bırakıp sizinle buluşmak istemez(cpdsi yüksek aşırı değerli bir adamsanız bu son söylediğim durum geçersizdir :) )
Önem sırasıyla birkaç kitap yazsan

Kasrqaa nın dediği gibi krizi fırsata çevirin, ben sevgili arayışında olan kızlarla çıkmak isteyen biri değilim ama şunu söyleyeyim tinder vb. chat programlarından sizlere hayır gelmez .

Sadece Tinder değil internetten kız düşürme işi bana çok gereksiz geliyor artık. Canlı kanlı oyuna girmek set açmak daha mantıklı. Bu kadar şeyi boşuna okumadık, kendimizi geliştirmek için çalıştık ettik, abazanlar gibi tinder'da takılmak kendi emeğime saygısızlık olur.

Hazır karantina varken bol bol saha çalışmalarını takip edin, kendinizi geliştirin karantina sona erince sizin gibi gençleri sahalarda görmek isteriz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8