Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tırnaklanıp Patlatılan Sivilceler ve İzleri

Forum üyelerine ve abilerime selam olsun, hemen konuya gireyim.

Sivilcenizi patlattığınız zaman biliyorsunuz ki genel olarak bi' iz ve kabuk gibi bir şey kalıyor. Bu da yüzümüzde kötü bir görünüme neden oluyor. Benim uyguladığım yöntemden bahsedeceğim : Kantoron yağı katkılı Ozon yağı. İnternette bazı sitelerde, kozmetikçilerde ve aktarlarda satılmaktadır. 15-20₺'ye bulabilirsiniz.

Arkadaşlar bunu gece yatmadan yüzünüze işaret, orta ve serçe parmağınızla daire çizerek sürüp sabah kalkınca yüzünüzü sabunla yıkadığınız zaman 1-2 günde şaşırtıcı bir iyileşme meydana geliyor. Tavsiye ederim, ben uyguladım. İki günde yanağımdaki 2 sivilce izini yok etti ve 1 tanesini indirdi.
İyi forumlar :)

Boyle bir takintim vardi en ufak sivilceyi yara yapmadan birakmiyodum.bazilari iz kaldi ama Allahtan cok derin iz kalan yok.1tanesi dikkatli bakinca fark ediliyor o kadar

Etki edebilir ancak yüze çok yağ sürmenin kılların belirginlesmesi gibi sonucları olabilir. Bence cildiyeye gidin en uygun seni verir size.

Boyle bir takintim vardi en ufak sivilceyi yara yapmadan birakmiyodum.bazilari iz kaldi ama Allahtan cok derin iz kalan yok.1tanesi dikkatli bakinca fark ediliyor o kadar
Demesi kolay yapmaması zor ama Fito krem de kullanabilirsin iltihaplı sivilceler için veya direkt sivilceler için

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8