Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Toplum malsa ne yapmalı diyenler ve kendini baştan yaratmak isteyenlere :)

Naber pilavboylar ? Günleriniz iyi geçiyordur umarım zamanınızın kıymetini bilin
aptallara zaman harcamayın ve asla onlara yatırım yapmayın. Bu arada müzik için Buraya.
Cidden aptallara zaman ayırmayın neşenizi ve zamanınızı çalarlar ahh amına koyim
zamanında aptalların gözüne girmek için şaklaban olurdum şimdi oturuyorum ve onlar şaklabanım oluyor.
çünkü zamanında bir karar verdim artık o boktan kişiliğim yoktu. Artık o ammısına koydumunun aptalları için
değil kendim için bir şeyler yapıyorum ve kendimi geliştiriyorum.
Çevremi izliyorum, evet o boktan çevreyi. İsterseniz anlatayım çevremdekileri;
Tam bir kurtlar sofrası, onlara göre saygı fiziksel üstünlüktür, mentalite vs. değil anlayacağınız amipler.
Bu amın evlatlarında ne ararsanız var içki, sigara, yanına çakı taşımalar .d Anlayacağınız mekanım çukur beyler :DD
Ben bunların içlerini biliyorum çıkardığı bıçağı saplayamaz , içkiyi, sigarayı artistlik için içen, her gece farklı mekanda olup
sabahları sınıftan para dilenen tipler. Aralarına girebilmeniz için Iq seviyenizin 50 altı olması lazım yoksa sizi dışlarlar ne de olsa herkes benzerini arıyor :)
Bi de en or*spu çocuğu olanlar var yanınızda takılırlar ardından sizi satarlar başta iyi ve samimi olurlar. Size öğüt değil, tavsiye vereyim belirli kişiler hariç guardınızı indirmeyin. Onlarla takılmayın bırakın onlar kendi ütopic rüyalarında kaybolsunlar siz de kendi gerçeğinizle başarı basamaklarının en tepesinde olun.
Konuşacak lafınız yoksa ağızınızı açmayın beyler. Cidden boş yaparsınız, ben konuşacak bir şeyim olmadığında susarım ortamı analiz ederim eğleneceğim kafa dengi birileri varsa yanlarına giderim.
İnsanları iyi seçin bak bu önemli kafa denginiz değilse sohbetinden zevk almıyorsanız bırakın. Zaten kendinize bir filtre koymanız lazım. Mesela ben yukarıda bahsettiğim amiplere selam bile vermem. Zaten size uygun insan sizi bulur o konuda şüpheniz olmasın.
Hıyar olmayın abi sizi önemsiyeni sizde önemseyin ama ona bağlanmayın. HATTA KİMSEYE BAĞLANMAYIN ! Tek geldin , tek öleceksin anla bunu Duygu'dan mı hoşlandın gidip bağlanma sev fakat bağlanma. Çevrene de bağlanma amına koyim seni mi dışlıyorlar sikleme çünkü kargalar sürüyle, kartallar tek uçar! Bırak onlar sürüyle senin altından uçsun :)
Kızları önemsemeyin onlar göçmen kuşlar gibidirler her gittiği yere en az 1 kere pislerler :)) Kızlar öyle varlıklar ki;
Hey sen zengin çocuk ! Senin paranı kullanır,
Hey sen good boy ! Senin o saflığını kullanır,
Hey sen popi çocuk ! Senin de ününü kullanır kendine popilik katar.
İşte bir tek onları umursamayan, kendine güvenen ve cesur insanları kullanamazlar.
Kimseye kendinizi kullandırmayın biri sizden bir şey istediğinde iyi düşünün. Senin çıkarın ne olacak ? Bunu neden senden istiyor ? Gerçekten yardıma mı ihtiyacı var ?
bu soruları kendinize sorun be aga.
Kendi fikirleriniz olsun. Bu insanlarda en sinir olduğum şey amına koyim başkası onu dedi diye kabul edenler ve başkasına iyi gözükmek için fikirlerini onun fikirleri ile değiştiren yalaka insanlar. Kendi fikirleriniz olsun ve görüşlerinizi başkaları için değiştirmeyin.
Eleştirilmek dünyanın sonu değil ! Eleştirildim diye direkt saldırıya geçenler var amına koyim bu forumda da var böyle tipler. Ben her gün eleştiriliyorum bana bir çok sefer beta olarak adlandırdığımız insanlar ve amip sürüleri ben risk alıp istediğim kızla konuşabiliyorum diye bana saldırıyorlar. Sikimde değiller, takmıyorum oralı bile olmuyorum ve sadece kendi eğlenceme bakarım olay bu dünya benim yıllarca sürecek bir parti eğlencene bak takma bunları :)
Brolarım en önemlisi sizsiniz başkalarını değil kendinizi hayatınızın merkezine koyun.
iyi forumlar :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8