Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Tövbe

KillerHarpooN

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bir çok kişinin bana sallayacağını biliyorum bu yüzden baştan belirteyim eğer bu videoyu sonuna kadar izlerseniz işin özünü kavramanızı isterim.Ve kesinlikle forumu trollemiyorum.Daha önceki paylaşımlarımdan dolayı beni ateist bir insan olarak görüyor olabilirsiniz ama ben fikrimi değiştirdim ve dine yönelmeye karar verdim ve bu videoyuda sizden herhangi birinizin dine yönelme ihtimalini düşündüğüm için paylaşıyorum.Size komedi gibi gelebilir ama söylediklerimde gayet ciddiyim...

Bir çok kişinin bana sallayacağını biliyorum bu yüzden baştan belirteyim eğer bu videoyu sonuna kadar izlerseniz işin özünü kavramanızı isterim.Ve kesinlikle forumu trollemiyorum.Daha önceki paylaşımlarımdan dolayı beni ateist bir insan olarak görüyor olabilirsiniz ama ben fikrimi değiştirdim ve dine yönelmeye karar verdim ve bu videoyuda sizden herhangi birinizin dine yönelme ihtimalini düşündüğüm için paylaşıyorum.Size komedi gibi gelebilir ama söylediklerimde gayet ciddiyim...
Bu joker degilse bende adam değilim

Kardeşim, tam ölmek üzereyken edilen tövbenin içtenliği olacağını pek sanmıyorum açıkçası g*t korkusundan olacaktır. Ayrıca Din Kültürü derslerinde son nefeste edilen tövbe ile insanların tövbelerinin kabul edilmeyeceğine dair sözler duyduğumu az çok hatırlıyorum.

03.13 - Dediklerine katılmıyorum, insanların hayatına karışabilmemize olanak sağlayacak bir hakkımız yok. İnsan kumar oynuyorsa, içki içiyorsa, yaptığı hareketler kendisiyle inancı arasındadır. Belki hiç inanmıyordur, yine kendi tercihidir. Karışılabilecek bir durum değil. Ve bahsettiğin doğru yolu bulabilmesi için senin, benim değil kendinin bunları idrak etmesi ve kendi iradesiyle inancını seçmesi, inancına göre davranması lazım, kusuruma bakma ama burada söylediklerine hiç katılmıyorum.

05.05 - Gelip burada sana islama göre kısası anlatmama gerek yok sanırım.

Daha önceki paylaşımlarımdan dolayı beni ateist bir insan olarak görüyor olabilirsiniz ama ben fikrimi değiştirdim ve dine yönelmeye karar verdim
Kendi açımdan konuşacak olursam, ben senin ateist değil siyasal islamcı olduğunu düşünüyordum. Hâlâ fikirlerimde bir değişim söz konusu değil. Vaaz vermeye çalışır gibi davranmanı da etik bulmuyorum. Bir tık Ekin Soyak vibe’ı aldım.

İyi forumlar...

..

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8