Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tüm kızların maço sevmesi

bunun sebebi nedir,Sertlik bizi çekiyor diyorlar,kısıtlanmak hoşlarına mı gidiyor? benim aklıma maço denince böğrü açık hayt huyt bir tip geliyor ?

Bir süt çocuğu daha, derin düşüncelere dalmış

Tüm kızlar demen tartışılır. bu konuyla ilgili bir kac bişey deneyimledim. Cidden etkisi oluyor maco olmana bile gerek yok sadece fikziksel olarak görümünü degiştirmen yeterli ve fiksel görümüne uyum saglamak ayrıyeten.
Mesela siyah sade düz bir deri ceket
Lisede inanki cok yararını gördüm. Bakış acılarda degişiyor. Deri ceket olmadı kaban da olabilir. Yaz aylarındada siyah t-şhirt.
Maco erkekler olayıda dizilerde bilinç altına yerleşen bir cok maco tipi erkekler var aga dizilerde bu adamları genellikle özünde cok iyi ama duygularını dışarı öyle yansıtır olayı var.
giyim tarzını anlamadım bu giyim tarzı sertmi gösteriyor kanka

Erkekliklerinden korkmamaları ve dişisini sahiplenmeleri kızların maço erkeklere çekilmesini sağlıyor. Narsist veya p*ç erkekler nasıl çekiciyse dozunda maçoluk da hoş etkiler yaratabiliyor. Kısacası filmlerde izleyin ama evde denemeyin😉

videoları mı yoksa açılışları mı diyorsun?
Tüm kızlar demen tartışılır. bu konuyla ilgili bir kac bişey deneyimledim. Cidden etkisi oluyor maco olmana bile gerek yok sadece fikziksel olarak görümünü degiştirmen yeterli ve fiksel görümüne uyum saglamak ayrıyeten.
Mesela siyah sade düz bir deri ceket
Lisede inanki cok yararını gördüm. Bakış acılarda degişiyor. Deri ceket olmadı kaban da olabilir. Yaz aylarındada siyah t-şhirt.
Maco erkekler olayıda dizilerde bilinç altına yerleşen bir cok maco tipi erkekler var aga dizilerde bu adamları genellikle özünde cok iyi ama duygularını dışarı öyle yansıtır olayı var.

Deri ceket giyince maço mu oluyorsun :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Tüm kızlar değil taş çatlasın %50'si. Babaları da öyleyse kızda ister istemez maçolara çekiliyor. Bu tip kızlar genelde evlilik ve pembe panjurlu ev hayalleri kurarlar. Kafa yapıları gereği bunları direk nextliyorum. Modern bir kıza maçoluk yaptığında seni itin götüne sokar.

Kızlar güçlü erkek sever, güçsüzsen maço ol ya da olma umurlarında olmaz , güçlüysen istediğin gibi takılabilirsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8