Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Türkiyede milfle ilişkiye girme ihtimali

Yaşım 23 ve 40-50 yaş civarı kadınlarla birlikte olmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Hiç set açmadım hiç sevgilim de olmadı. İnternette okuyorum millet hep milflerle ilişkisini anlatıyor başka forumlarda. Onlar sallıyor mu yoksa bu işin taktiği var mı, nasıl ilişkiye girilir

Son düzenleme:
Yaşım 23 ve 40-50 yaş civarı kadınlarla birlikte olmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Hiç set açmadım hiç sevgilim de olmadı. İnternette okuyorum millet hep milflerle ilişkisini anlatıyor başka forumlarda. Onlar sallıyor mu yoksa bu işin taktiği var mı, nasıl ilişkiye girilir
Başka forumları burda da paylaş belki yardimim dokunur.

Üstat nasıl libidon var 40-50 Yaşlı
Milf 30-40 civarı oluyor

Benim şahsi fikrim bu konuda o yaştaki kadınlar Türkiyede herkes iyi durumda değil maddiyat olarak , hepside kötü demek istemiyorum kurulu düzene bakar libido elbette önemlidir Amerika olsa çalışır doğru fakat sen onlara ilk olarak yaşanacak bir ev verebiliyo musun kirada olsa veya ayağını yerden keserek uzak yerlere tatile götürebiliyo musun bu gibi şeylere (30-40) yaş arası yani Milf kesim bakar.
Türkiyede böyle mümkün kardeşim diğer türlü hevesde kalır.
Kendi yaşıtın tabi şuan için daha rahat olur tavlaması ...

Valla ortalıkta çok genç sever var kaç kere denk geldim ama bazı olumsuzluklar yüzünden skora gidemedim. Bulunur bence.

40.50 degilde ... 30 yaş 35 yaş ile fazlasıyla oldum ve inan bana kapris yok trip derdi yok... paranın lafı dahi geçmiyordu... Ama o yaşlarda bakımlı ve güzeli bulmak biraz sıkıntı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8