Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Türkiyede milfle ilişkiye girme ihtimali

40.50 degilde ... 30 yaş 35 yaş ile fazlasıyla oldum ve inan bana kapris yok trip derdi yok... paranın lafı dahi geçmiyordu... Ama o yaşlarda bakımlı ve güzeli bulmak biraz sıkıntı.
Ve en önemlisi ilişkide çabuk kuruyorlar 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

Benim şahsi fikrim bu konuda o yaştaki kadınlar Türkiyede herkes iyi durumda değil maddiyat olarak , hepside kötü demek istemiyorum kurulu düzene bakar libido elbette önemlidir Amerika olsa çalışır doğru fakat sen onlara ilk olarak yaşanacak bir ev verebiliyo musun kirada olsa veya ayağını yerden keserek uzak yerlere tatile götürebiliyo musun bu gibi şeylere (30-40) yaş arası yani Milf kesim bakar.
Türkiyede böyle mümkün kardeşim diğer türlü hevesde kalır.
Kendi yaşıtın tabi şuan için daha rahat olur tavlaması ...
sırf cinsel ilişkiye girmek için bunlar mı gerekli

40.50 degilde ... 30 yaş 35 yaş ile fazlasıyla oldum ve inan bana kapris yok trip derdi yok... paranın lafı dahi geçmiyordu... Ama o yaşlarda bakımlı ve güzeli bulmak biraz sıkıntı.
peki bunu ben nasıl yaparım taktik lazım yani yaşıtlarıma uygulananların aynısını mı uygulamalıyım

peki bunu ben nasıl yaparım taktik lazım yani yaşıtlarıma uygulananların aynısını mı uygulamalıyım
O yaşi etkilemen icin taktik felan yaparsan alay konusu olursun senden daha tecrubeli onlar kankam dogal olacaksin sende begendigi bir davranis varsa onlar secer seni zaten ;)

Benim şahsi fikrim bu konuda o yaştaki kadınlar Türkiyede herkes iyi durumda değil maddiyat olarak , hepside kötü demek istemiyorum kurulu düzene bakar libido elbette önemlidir Amerika olsa çalışır doğru fakat sen onlara ilk olarak yaşanacak bir ev verebiliyo musun kirada olsa veya ayağını yerden keserek uzak yerlere tatile götürebiliyo musun bu gibi şeylere (30-40) yaş arası yani Milf kesim bakar.
Türkiyede böyle mümkün kardeşim diğer türlü hevesde kalır.
Kendi yaşıtın tabi şuan için daha rahat olur tavlaması ...
Arkadaşa katılıyorum yaşım 29, 42 yaşında doktor bir hanımefendiyle 3 ay sevgililik sürecim oldu.. ilk 2 ay espirilerle düşüncelerle paylaşımlarla falan ilişkiyi götürdüm ancak ne zaman şuraya gidelim buraya gidelim'ler oldu arada cinsel muhabbet olmasına rağmen bir anda kestirip attı malum araba yok o kadar bütçe yok falan.. şuan yeni sevgilisiyle o tatminleri yaşıyordur muhtemelen.. paran varsa aşkta sınır yok.. kadınlar aşk vs. hikaye hazcı bir felsefeyle sana geliyor mutlu ediyor musun etmiyor musun ? etmiyorsan bay bay..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8