Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

TWİTTER

Öncelikle merhaba dostlarım. Bu süreçlerde biliyorsunuz ki evdeyiz ve dışarıda bir hatunla tanışmamıyoruz. Biliyordum ama daha önceden kullanmamıştım. Bir tavsiye üzerine Twitter hesabı açtım. Kullanan arkadaşlardan;
- Profil nasıl olmalı?
- Nerden hatun bulup, eklenmeli?
- İlk adım nasıl olmalı?
Şeklinde bir yardımlaşma istiyorum, bu arada kullanmayan varsa hesap açmalı, çok av görünüyor 😁

Ben Sosyal Medya'yı abazaları kandırmak için kullanıyorum ama sen bilirsin :D

Kanka şunu söylememde fayda var;

Dişiler, Sosyal Medya'dan daha çok normalde baskınlık hissediyor kendine. Yani Sosyal Medya'dan değilde Normalden ikna edici olman daha kolay olur.

Kesinlikle dostum. Yüzyüze konuşup ilk buluşmada iş üstüne geçmediğim kız yok ama İnternet ortamında bir türlü bunu başaramadım çok nadir. Bende bu tarz kızları belki nasıl düşüreceğimizi Twitter 'da bilen, vardır diye merak ettim. Bu arada para kazanmak zor o abazalardan güzel bir sistemle para kaldırabilirsin😁

üzyüze konuşup ilk buluşmada iş üstüne geçmediğim kız yok ama İnternet ortamında bir türlü bunu başaramadım çok nadir. Bende bu tarz kızları belki nasıl düşüreceğimizi Twitter 'da bilen, vardır diye merak ettim. Bu arada para kazanmak zor o abazalardan güzel bir sistemle para kaldırabilirsin😁
Öncelikle statü olarak yüksek olman, takpçinin fazla olması kızları radarına sokar.Ondan sonra günlük hayatından yaptığın kaliteli aktiviteleri içeren fotoğraflar olsun.Örn; bir enstrünman çalarken ,ata binerken vs; vücudun iyiyse kaslı bir foton.Ondan sonra mesajlaşma kısmı falan da sıkıntılı.Erkek adamda tinder profilin nasıl olmalı gibi bir şey var herhalde.Oraya gir twittera uygula

Twitter'ın öncelikle çok leş bir kitlesi var. Herkes bir şey üzerinden mizah yapmaya çalışıyor, egolarını tatmin etmeye çalışıyor, başkalarını eziyor. Ben sadece haberleri takip etmek için açmıştım. Twitter'da da diğer sosyal medya hesaplarında sahip olman gereken nitelikler hemen hemen aynı.

Düzgün profil resmi, gündem ile alakalı yorumların (öyle boş boş kullanmıyorum burayı, fikirleri ve görüşleri olan birisiyim anlamında), izlediğin ve dinlediğin şeyleri paylaşman (Bu da ilgiyi üzerinde tutmak için)

Takipçi sayın, gezdiğin gördüğün yerlerin fotoğrafı kısaca ilgi çekip üzerinde tutabileceğin şeyler olmalı.

Knk ben 3 kişiyle yazısiyordum .Zamanla ikisinden soğudum yazismayi bıraktım.Bir tanesiyle baya konuştum.Bulusma olursa olur.Ben şiirle giriyorum tutuoye valla çok takipçim yok fotom yok.Ama çok egoistler sanalda .Sanaldan yürümenin faydası yok en iyisi gerçekte yürümek.daha faydalı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8