Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Uçan Cisimler

Selam. Nasılsın? Vay canına, kendini bu kadar gelişmiş bulmana çok sevindim! Ben de uğraşıyorum kendimi geliştirmek için. Teşekkür ederim sana da başarılar. Bişeyler hakkında konuşmak istiyorum müsaitsen. Tabii o zaman başlıyorum:
Ben 2 sene önce liseyi bitirdim ve hala üniversiteye gidemedim. Yani bu sene de sınava girince 3. kez girişim olacak. Neden gitmediğime dair merakın varsa sor söyleyeyim ama asıl konumuz o değil. Ben geçen sene Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) nin sınavına girdim ve başarılı olduğum için Hava Harp Okulu için mülakatlara vs çağırıldım . Hepsini tamamlayıp Yalova Hava Komutanlığı’nda Öğrenci Seçme Uçuşu(ÖSU) kısımına kadar geldim ve bi şekilde orada da ilerleyip uçuşlara başladım vs ama konuşmak istediğim yer şimdi başlıyor. Ben yine kendimce sebeplerden dolayı oradan adaylığımı sonlandırıp baba ocağına geri döndüm. Orada uçağa binene kadar hiç uçağa dair hevesim bile yoktu ama 5-6 kez uçak sürdükten sonra şuan o kadar heveslendim ki size bunu anlatamam. Sanırım ben pilot olmalıyım diye düşünüyprum bazenleri.Fakar çok isteseydim orada kalıp bi şekilde devam da edebilirdim ama bir anlık kararla vazgeçtim. Sence bu düşüncelerim gelip geçici hevesler midir yoksa bende derin izler bırakacak hayıflanma mı olacak. Veya ben pilot mu olmalıyım:) okuduğun in teşekkür ederim

Hocam ben de Hava Harp istiyorum. Yardımcı olmak isterseniz, özelden konuşalım size zahmet.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8