Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Ufak Bilgiler

Katılım
29 Haziran 2020
Mesajlar
400
Tepkime puanı
662
Şehir
İzmir
Merhaba Baylar Ben Wolwerine çok uzatmadan bir kaç ufak bilgi vereceğim ... Bu bilgilerin tamamı bana ait değildir . Önceden okuduğum bilgileri kafamda toplayıp size faydalı olması adına hazırladığım bir yazı metnidir .

Dişiler kurnazdır ve erkeği zayıflatmak için onlara kendilerini özel his ettirerek onları yumuşatırlar . Bunu başarırlarsa ondan soğurlar . Ve hatta onları sikine takmazlar . Dişiler değişkendir bir gün çok iyiyken diğer gün size küfür edip başka bir gün yatağınızda olabilir . Onların doğası ve hormonları yüzünden kafaları karışmış ve ne yaptıklarını bilmezler .
Yani siz o çok beğendiğiniz dişiden görüldü yediğiniz zaman üzülüyorsunuz ama o sizi umursamıyor . Çünkü güçsüz bir karaktere sahipsiniz . Kadınlar kurnazdır ve bazen ilginizi çekebilmek adına iyi giden şeyleri tersine çevirir ve onu özlemenizi sağlayabilir . Bu da onun oyunudur ancak siz kendinizden ödün vermez ve umursamaz olursanız , o kadının size olan arzusunu arttırabilirsiniz . Tabaksız kalmamaya çalışın . Üşengeç olmayın ve tabak çevirin bu sizin muhtaçlığınızı azaltır ve olaylara duygusal bakmanızı azaltır ve bu erkeksiliğiniz kadının gözünde sizi daha çok çekici yapar . Zor elde edilen , rekabet ederek ve çaba harcanılarak kazanılması gereken bir erkek olmanız anlamına gelir . Bu da sizi olduğunuzdan çok daha seksi ve erkeksi yapacaktır .

Dişiler gerçek bir erkek ister . Gerçek bir erkeğin karakterinin her tarafından güç akar (scarface al pacino) örnek olarak verilebilir .
Filmde ki en yakışıklı veya en zengin adam değil ama hedeflerine bir planla birlikte ilerleyen en hırslı karaktere sahip ve ne istediğini bilen biri . Siz de böyle olmalısınız . Kadın ne kadar güzel olursa olsun veya size ne vaad ederse etsin kendi karakterinizden ödün vermeyin .

Çünkü eğer güçlü bir karaktere sahip değilseniz bu biyolojik savaşı kaybedeceksinizdir . Kadınlar senede yalnızca 1 kere hamile kalabilirken erkek 1 gün içerisinde farklı farklı kadınları hamile bırakabilir . Bu yüzden kadınlar eş seçerken daha seçici olurlar . Aslında her iki tarafta yeni nesile en iyi genleri aktarmak isterler . Bu biyolojik bir savaştır .
Bu savaşta kadının dikkatini çekeceğiniz en önemli etmen güçlü karaktere sahip olmaktır . Para ve tip önemli kabul ediyorum ama o güzel kadınların yanında tipsiz ve çulsuz adamları hepimiz görmekteyiz . Kadınların onları tercih etme sebebi değişse de genellikle güçlü bir karaktere sahip olmalarıdır . Güçlü bir karakter erkeği MASKÜLEN ve ÇEKİCİ yapar .

Hap Bilgiler :

Bakımlı olmalı iyi bir ilk izlenim bırakacak şekilde görünmelisiniz .
Beden Dilinizi Güçlü Kullanın .
Göz Teması kurun ve gözlerinizi kaçırmayın .
Gülümseyin .
Hatunu Umursamayın . Umursamayın dediysem söylediklerini veya yaptıklarını umursamayın . Arkanızı dönüp gitmek, onunla konuşmamak umursamamak değildir. Umursamamak beni sevmiyorsun dediğinde "evet" diyebilmektir . Dokunduğunuzda elinizi çekiyorsa az sonra tekrar denemenizdir .
Siz eğlenin ve mutlu olun ki kadın da eğlensin öbür türlü kendini kötü hissetmesini sağlarsınız .
Kendi isteklerinize önem verin .
Onu kıskanmayın . Sıranın sizde olduğunu daha önce ilişkiler yaşadığını farkında olun . Sıranız bitesiye kadar eğlenin , sıranızın tadını çıkarın ama asla bağlanmayın ve muhtaç olmayın !
Kadını konuşturmak için söylediklerini iyi dinleyin ve söylediklerinden ortak noktalar , his veya duygular yakalamaya çalışın .
Onun daha fazla konuşmasına izin verin . Çenenizi yeteri kadar kapalı tutun ki o size kendini anlatabilsin . Kadınlar kadar konuşmayı seven canlı var mı yahu
Sıradanlıktan uzak olmaya çalışın .
Kadın duygularına göre karar verir ! Birlikte eğleniyorsanız mantıksız ve duygusal bir ruh halinde olacağı için sonunda ne olacağını düşünmez .
Bir erkeğin korkak olması oldukça iticidir . Korku sizin potansiyelinizin altında iş çıkardığınızı gösterir .
Hiç kimsenin size ne yapacağınızı söylemesine izin vermeyin .
Kendi Kurallarınızı koyun , kendi yolunuzu çizin ve bu yolda ilerleyin .
Kadınlar ile gireceğiniz her tartışma sizin zamanınızı çalar ve dominantlığınızı etkiler .
Kendini kanıtlamaya çalışan taraf asla siz olmayın .
Kadınlar ile arkadaşının yapacağı şeyler yapıyorsanız arkadaşsınızdır .
Bir kadına istediği şeyi vermek , onun sizden soğuması için en büyük nedendir . İşin uygulama kısmına gelince kötü sözler işitebilirsiniz . Aldırmayın .

Baylar aklıma gelen ve not aldığım önemli bilgileri paylaşmaya özen gösterdim . Tabi bu konuda daha yazılacak çok şey var fakat şimdilik bu kadarını yazmayı uygun gördüm .
Görüşmek üzere .
 
Son düzenleme:
Katılım
28 Kasım 2020
Mesajlar
38
Tepkime puanı
32
Yaş
21
Şehir
Kütahya
Harfiyen uygulanmalı! Hepimiz gerrrçek errkek olmak için maskülenliğimizi artırmalıyız! Kadınlar ancak gerçek erkek ister ve onu da nasıl olacağımızı internette bir blogdan 5 veya 6 paragraftan öğreniriz!!!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst