Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ufak Bir Açılış Tavsiyesi

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
"Selam nbr?", "tanışalım mı ?", "Gökten mi düştün bu ne güzellik ?", "Odunun olayım yak beni Şanzımant", "telefon no ne ?"....

Niye yazdım şu yukarıdakileri ? Bir kıza online'da böyle açılış yapmayın diye. Böyle muhabbet başlangıcı olmaz arkadaş.

En azından kaliteli erkek için böyle bir başlangıç olmaz.

O kızın mesaj kutusuna günde kaç tane "Selam nbr, tanışalım mı?" diye mesaj düşüyor biliyor musun ?

Niye senin yazdığına cevap versin ? Paşa torunu musun sen ? Cevap vermez.

Farklı olmalısın. Diğerleri gibi olursan diğerlerinin aldığı sonucun aynısını alırsın, yani koca bir "HAYIR"

Online açılışlarınızı farklı tutun. Kızın ilgisini çekecek açılışlar yapın. Kızın size cevap vermesi için bir neden oluşturun.

"Slm nbr" diyen erkek evrimini tamamlamamıştır arkadaş, net!

Sahte kız hesabım var 3-4 fotoğraf ile 4bin arkadaş 5bin takipçi yaptım. Üstelik hiç çaba sarf etmedim sadece hesabı açıp fotoğraf paylaştım ve istek onayladım. Günlük 200-300 mesaj geliyor. Gördüğüm cinsel penisleri dizsem buradan Istanbul'a 8 şeritli yol olur. Bazıları özgün mesaj atıyor öyle cevap veriyorum ben bile havalara girdim yani bu halle.

Kadınlarla başarılı olmanın en kolay yolu empati kurmak.

Bu arada sitenin reklamını yapıyorum o hesapta. Belki 3-5 kişiyi yola getiririm umuduyla.Screenshot_2018-10-01-13-37-09.pngScreenshot_2018-10-01-13-37-22.png

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8