Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ÜMİTCAN UYGUN'UN DM KUTUSUNDAKİ KIZLAR (Kadınların arzularının özeti)

boris the unleashed

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ümitcan uygun'u tanımayanınız yok, değil mi... Aleyna çakırın ölümünde baş şüpheli. Bu konuları hepimiz biliyoruz ama asıl mesele artık bu değil. Ortada çok daha büyük ve ilginç bir olay var. Ümitcanın instagram hesabı hacklendi ve dm kutusunda kadınlardan ona gelen mesajlar içler acısı. Bu cinayet olayından sonra adeta ilişki teklifleri, nudelar, jigololuk teklifleri yağmış adamın dm kutusuna.

Bu olay insan doğasını bize gözler önüne seriyor aslında. Trajikomik bir olay, sosyologların özel olarak inceleyip tez yazması gerken bir olay. Ve en önemlisi o pembe düşler kuran, ambeyliği yapan, kıza ne kadar çok iyilik yapıp paçasında dolanırsa kızın o kadar çok ona vereceğini sanan ama kızın asla vermediği beta oğlancıkların hayallerinin yıkılış noktası.
İşte hayat bu arkadaşlar. Ama yanlış anlamayın, hiç kimse evet böyle bir şerefsiz olmalısınız ki kızlar size versin dediğimi düşünmesin. Bu bize kızların bilinç seviyesinde ve bilinç dışı arzularını isteklerini gözler önüne seriyor.

Gerçekten de kadınlar lafta kibar, iyi huylu, istedikleri gibi yönlendirebilecekleri erkekler istediklerini söyleseler de, asıl arzuları yönlendirilmek. Bilinç dışı olarak onların asıl fantezileri, "alfa" olarak gördükleri bu güçlü ve agresif erkeklere arzu duymaları, onlarla bir ilişkiye girmek ve bir aslan terbiyecisi misali onları eğiterek yönlendirme arzusu duymaları. Bunlar bilinçaltında gerçekleşen arzular. Doğaya kimse engel olamaz değil mi? Ne kadar reddetsek de kabullenmesek de gerçekler bu. Burda asıl mesele ümitcan ve gibilerinin katil olması değil. Evet dayakçı erkekler ve katil erkeklerin savunulacak bir tarafı yok. Ama katil oldukları halde istediklerini yapan, kadını himaye altına alan güya "alfa" imajı çizdikleri için, kadınların bilinç dışı arzularını kabartıyor. Kadın fantezisi budur. Çoğunun gerçek yüzü budur. Güçlü erkekle ilişki kur, onu himaye altına almaya çalış. İşin komik tarafı erkeği himaye altına aldıklarında tüm arzular son buluyor. Bu yüzden kadınların hiçbir sözüne inanıp hemen dikkate almayın diyoruz. A diyorlarsa, asıl istekleri B'dir. Ve bunu kendileri de kabullenmezler kabullenseler de tam tersi konuşurlar.

Sizin bu konuda fikirleriniz neler? Yorumlarınızı paylaşın

Son düzenleme:
Bence buradan bir genelleme yapmak doğru değil. Evet, kadınlar gençlik yıllarında biraz terelelli erkeklere ilgi duyuyor olabilirler ama bununla katillik arasında fark var

Ümitcan denilen şerefsize yazan kızlar arasında doktor, bankacı, akademisyen, öğretmen falan yoktur diye düşünüyorum

Kisi nasıl birisi olursa karşısına da öyle kişiler çıkar.

Bence buradan bir genelleme yapmak doğru değil. Evet, kadınlar gençlik yıllarında biraz terelelli erkeklere ilgi duyuyor olabilirler ama bununla katillik arasında fark var

Ümitcan denilen şerefsize yazan kızlar arasında doktor, bankacı, akademisyen, öğretmen falan yoktur diye düşünüyorum

Kisi nasıl birisi olursa karşısına da öyle kişiler çıkar.
ilgilerinin asıl sebebi ümitcanın katil olması değil, ünlülüğü güçlü tehlikeli ve "alfa" profili. yanlış anlaşılmasın alfa erkek böyle olur demiyorum ümitcan şerefsizin teki. arzu duyanlar hemen, bununla ilişki kurup onu evcilleştirmeliyim kafasıyla arzu duyuyorlar tabi. ama dediğim gibi bu gibi vakalarda evcilleştirirlerse eğer, arzu da çekicilik de biter

Son düzenleme:
10-100 veya 1000 her neyse. daha fazlası yok zaten de, salt bu sebepten yapılan genellemeler çok komik duruyor dışardan
bırakın bu ayakları hocam, kendinizi kandırmayın
ümitcan uyguna yazacak kadar kalitesi rezil olan karı benden uzak olsun zaten, bu mu şimdi genelleme?
ümitcan uygun dediğin istersen alfanın kralı olsun; eğitim yok, kültür yok, saygı yok, adamda dil yok Türkçe yok vs. bu mu şimdi alfalık?
allah için şu nejat uygur modundan bi çıkın ya
dışarda kaliteden anlayan, iyi eğitim ve aile terbiyesi almış, hoşgörülü, sizinle dünyayı gezmek isteyen, romantik takılacak binlerce kız var
hepimizin ortak sorunu, ben de dahil, bir kızdan ya tekme yiyoruz ya reddediliyoruz sonra
google>nasıl alfa olunur>sevdiğim kızı nasıl pişman ederim> kız beni umursamıyor ne yapmalıyım bla bla bla
şunu asla unutmayın dünyayı sevgi ve iyilik kurtarır, zaten inançlı insanlar ne demek istediğimi az çok anlar
dünyada bilmem kaç bin erkek bir araya gelmişsiniz, yüz yıllardır fani dünyada yerini koruyan aşkı sevgiyi iyiliği reddediyorsunuz amk.
yok bağımlılıkmış da yok hipergamiymiş de..
şimdi sizin anneniz ablanız veya teyzeniz daha iyi bir erkek gördüğü zaman eşlerini terk etsin o zaman?
hep söyledim, erkekadam'da da söyledim bu redpill'in tabii ki kendini geliştirme, spor yapma, eline yüzüne ve giyimine çeki düzen verme mottoları çok başarılı, ve tabii ki kızları çok sıkmamak lazım, arada bir geri çekilmek lazım, boris'in dediği gibi paçasında dolanırsanız çok iyi sonuçlar alamazsınız
ama içtiğiniz suya kadar her şeyi de buna dayandırmayın be kardeşim

10-100 veya 1000 her neyse. daha fazlası yok zaten de, salt bu sebepten yapılan genellemeler çok komik duruyor dışardan
bırakın bu ayakları hocam, kendinizi kandırmayın
ümitcan uyguna yazacak kadar kalitesi rezil olan karı benden uzak olsun zaten, bu mu şimdi genelleme?
ümitcan uygun dediğin istersen alfanın kralı olsun; eğitim yok, kültür yok, saygı yok, adamda dil yok Türkçe yok vs. bu mu şimdi alfalık?
allah için şu nejat uygur modundan bi çıkın ya
dışarda kaliteden anlayan, iyi eğitim ve aile terbiyesi almış, hoşgörülü, sizinle dünyayı gezmek isteyen, romantik takılacak binlerce kız var
hepimizin ortak sorunu, ben de dahil, bir kızdan ya tekme yiyoruz ya reddediliyoruz sonra
google>nasıl alfa olunur>sevdiğim kızı nasıl pişman ederim> kız beni umursamıyor ne yapmalıyım bla bla bla
şunu asla unutmayın dünyayı sevgi ve iyilik kurtarır, zaten inançlı insanlar ne demek istediğimi az çok anlar
dünyada bilmem kaç bin erkek bir araya gelmişsiniz, yüz yıllardır fani dünyada yerini koruyan aşkı sevgiyi iyiliği reddediyorsunuz amk.
yok bağımlılıkmış da yok hipergamiymiş de..
şimdi sizin anneniz ablanız veya teyzeniz daha iyi bir erkek gördüğü zaman eşlerini terk etsin o zaman?
hep söyledim, erkekadam'da da söyledim bu redpill'in tabii ki kendini geliştirme, spor yapma, eline yüzüne ve giyimine çeki düzen verme mottoları çok başarılı, ve tabii ki kızları çok sıkmamak lazım, arada bir geri çekilmek lazım, boris'in dediği gibi paçasında dolanırsanız çok iyi sonuçlar alamazsınız
ama içtiğiniz suya kadar her şeyi de buna dayandırmayın be kardeşim

bunu mu anladın yazıdan aq. biz ne anlatıyoruz sen ne anlıyorsun. seninkilerin aksi bişey söylenmedi zaten. sende başka bi birikmişlik var. gerçekleri sen de hazmedemiyor olmalısın. biz alfalık budur şudur demedik. bir durum tespiti yaptık. bizim yapmamıza da gerek yok. durum kendi kendini tespit etmiş zaten. biz tekrar gösterdik gerçekleri. ayrıca yazan kızlar gayet her gün konuştuğumuz bu yapmaz dediğimiz, her profilden kızlar var o dm kutusunda. annemiz ablamız vs iyi erkek görünce eşlerini terk etmezler, bulsalardı terk ederlerdi zaten, buldukları en son iyi erkek onlar bir çoğunun. hem hepsinin kurulu bir düzeni var. onlar ayrı konu. ama sevgiline gerektiği gibi davranmazsan ve o da daha iyisini bulursa, gider. gidiyorlar. bu kadar basit

Son düzenleme:
Konuyu görünce inceleyeyim dedim. Yazan kızlar maalesef kalitesiz ve tek tip kızlar. Gram yaklaştırmam hayatıma bunları. Bunlar üzerinden tespit yapmaya çalışmak bile sana hiçbir şey katmaz emin ol.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8