Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ÜMİTCAN UYGUN'UN DM KUTUSUNDAKİ KIZLAR (Kadınların arzularının özeti)

aP9bOA.png

Yazan kızların şekil a'daki gibi profiller bunlar.

Aynısı Ted Bundy de de olmuştu. Kadınlar tasakli erkek arıyor, feminen erkeklerin bu kadar yaygın olduğu düşünülürse normal.

Burdan alfa kıllı ayı gibi sakallı izlenimi çıkmasın alfa bir metroseksuelde olabilir james bond Daniel Craig örneğinde ki gibi. 2.sınıf leş maganda ayı tipler her ne kadar maskulende olsalar tuvalet kağıdı değerinde adamlar.

Aynısı Ted Bundy de de olmuştu. Kadınlar tasakli erkek arıyor, feminen erkeklerin bu kadar yaygın olduğu düşünülürse normal.

Burdan alfa kıllı ayı gibi sakallı izlenimi çıkmasın alfa bir metroseksuelde olabilir james bond Daniel Craig örneğinde ki gibi. 2.sınıf leş maganda ayı tipler her ne kadar maskulende olsalar tuvalet kağıdı değerinde adamlar.
anlatmaya çalıştığım şey bu hocam. ümitcanın dm kutusunun öyle olmasında saydığım sebeplerin yanında popülaritesi de var. yani diğer çok takipçili "alfa olan" "düzgün" ünlü insanların (avukatlar doktorlar vs) dm kutusu da pek farklı değil

Konuyu görünce inceleyeyim dedim. Yazan kızlar maalesef kalitesiz ve tek tip kızlar. Gram yaklaştırmam hayatıma bunları. Bunlar üzerinden tespit yapmaya çalışmak bile sana hiçbir şey katmaz emin ol.
ben de diyorum ki profilleri inceledim. gayet instada her zaman gördüğümüz profiller. bu gibi durumdan bile kızların en az ½80 inin bastırılmış fantezilerini anlayabilirsin diyorum. yazan kızlar zaten ayakları yere basan kendine güvenen kızlar bu artılarından dolayı yazmışlar diğerleri kendilerine güvenip de yazamaz zaten onu arzulasa bile

Usta, her katil veya her şiddete meyilli kişi alfa değil. Ancak etrafta o kadar çok meriç var ki bir çok kadın böyle tipler hakkında "Ayyy bu çok maskülen bunla hemen ilişki kurmalıyım" diye düşünmeye başlıyor. Ayrıca ben red pilli tamamen kabul etmiyorum, o yalnızca bir öğreti bir din değil, tüm kadınları tek profilde ele alıyor ve bu çok yanlış. Böyle psikopatlara ilgi duyan kadınlara bakarak "bakın kadın doğası işte böyle hepsi psikopatlara ilgi duyuyor" demek yanlış. Nasıl ki hepsi altın avcısı değilse, hepsi de böyle psikopatlara ilgi duymuyor. Zaten bu tarz kadınlarla benim işim olmaz, aynı sokakta bile yürümem.

Usta, her katil veya her şiddete meyilli kişi alfa değil. Ancak etrafta o kadar çok meriç var ki bir çok kadın böyle tipler hakkında "Ayyy bu çok maskülen bunla hemen ilişki kurmalıyım" diye düşünmeye başlıyor. Ayrıca ben red pilli tamamen kabul etmiyorum, o yalnızca bir öğreti bir din değil, tüm kadınları tek profilde ele alıyor ve bu çok yanlış. Böyle psikopatlara ilgi duyan kadınlara bakarak "bakın kadın doğası işte böyle hepsi psikopatlara ilgi duyuyor" demek yanlış. Nasıl ki hepsi altın avcısı değilse, hepsi de böyle psikopatlara ilgi duymuyor. Zaten bu tarz kadınlarla benim işim olmaz, aynı sokakta bile yürümem.
Her kadının işletim sistemi ve temel mekanizmaları aynı. Mesela kimisi hipergamisini kontrol etmekte daha başarılı eğer senin onun erişebileceği en üst nokta partner olarak görüyorsa. Görmüyorsa ilk firsattta monkey branching yapar vs. Redpill bir öğreti evet en temelinde androzentrik ve sana olabileceğin en iyi versiyonu başar der ama yarın obur gün degisir mi yeni bilimsel gerçeklerin ışığında olabilir, statik değil dinamik bir öğretidir. Bu noktasıyla dinden ayrılır.

Kadınların psikopat sevme fantezilerine gelince evet her kadının bir katile cinsel arzu duyacağını düşünmemekle birlikte duyan bir kısım mevcut(ve çoğu hardcore s*x seviyor:))

Klasik ted bundy olayı amk :D
Ted'in dışkısı bile daha kalitelidir . Ha sonuçta Ted de katilin teki ,şerefsizin teki fakat bu iki karşılaştırma da iq ,konuşma ,diksiyon,kültür ve fiziksel görünüş farkı korkunç. Gerçi şaşırtıcı değil ülke standartlarını düşününce her konuda kalitesizlik almış başını gitmiş.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8