Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Üniversite iliskilerine dair

Katılım
25 Ekim 2018
Mesajlar
103
Tepkime puanı
111
Yaş
20
Şehir
İzmir
İnsan zor olana daha çok ilgi duyar fakat zoru oynamak gerekli mi ? Sınıfımdaki bi kızla bugün başbaşa kafede oturduk ve baştan arkadaşız deyip o topa girmedim ama flörtteymiş gibide davrandım.Hatta aynı gruptaki bir arkadaşımda numaramı silmiş.Bunun gibi durumlarda nasıl hareket etmeli ? Direk yürümemek vakit kaybı mıdır ?
 

Furkansen

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
3 Ocak 2019
Mesajlar
575
Tepkime puanı
563
Şehir
İstanbul
İlk öncelikle hiçbir zaman amacını gizleme, amacını bilen bir erkek ol, arkadaş olmak istiyor muydun? Hiç sanmıyorum.

Sen cesur olmaktan korkuyorsun, korkaklık yapıyorsun, yapma.Amacını bil ve ona göre haraket et, amacı seks olan bir erkek kıza arkadaşız der miydi? Ya da gerçekten "Arkadaş" olmak ister miydi, bunları düşün.

İkinci olarak okulda dikkatli ol herkese yürüme, yavaş yavaş yap bu işleri, fakat sen üniversitedesin, geniş bir toplum.
Hızlı yürüsende pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, ama yine de ağırdan almak senin için faydalı olacaktır.

Son olarak soru konularını buralara açmayın artık.
 
Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
32
Tepkime puanı
22
Şehir
Antalya
Yazıyı okurken "Sınıfımdaki bi kızla..." bölümünü okuduğumda çoktan cevabım hazırdı. Benim fikrim, sınıf arkadaşlarınla adı üzerinde sadece arkadaş ol. O kıza "yürümen" deneyim olabilir ama tavsiye etmiyorum.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst