Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Üniversitede saha raporu Number-Close

Selam beyler ilk defa saha raporu yazıyorum çok uzun tutmakta istemiyorum hızlıca anlatayım olaylar nasıl gelişmiş.

Okulumun Aşağı katında cafede oturuyordum yanımda hb5-6 hb5 iki kız arkadaşım vardı.(Muhabbetleri hiç sarmasa da,Mysteryninde dediği gibi kızın seni başka bir kızla
görmesi senin için + puan)
+OLARAK O GÜN BÖLÜMÜMDEN VERİLEN İNŞAAT BARETİ KAFAMDA VARDI ŞAKASINA TAKMIŞTIM İSTEMSİZCE TAVUSKUŞU YAPMIŞ OLDUM BİRAZ DA!!
Biz otururken yan masamıza sinema bölümü öğrencileri geldi final projelerini çekiyorlardı içlerinden hb6 (7 de verilebilir çok konuştuğu için kırdım) bir 2-3 saniye göz teması kurdum kız bozana kadar da çekmedim
2 dk geçmeden kız masamıza geldi artık bahane için mi gerçekten mi bilmiyorum

(Kız:k) (Ben:b)

Kız:Sakıncası yoksa yanınızda oturabilir miyim ve sizde figüran olarak final projemize alabilir miyiz?
B:Eğer ücrette anlaşırsak neden olmasın (Burda beden dilim baya rahat bir kolum bi kız arkadaşımızın sandalyesinin arkasında sanki onun belinde gibi)

K:HAHAH onu performansına göre değerlendiririz o zaman
B:Burda performansım iyidir demek istedim ama aniden cinsel vurmak istemedim bide yanımızda arkadaşlarda vardı biraz çekindim açıkçası
Bi 15 dk böyle bölümden vs bahsettikten sonra ben sigaraya çıkıcağımı belirttim kız sigara içmiyormuş ama yanımda geldi

K:ya ben çok konuşuyorum böyle
B:Evet onu farkettim :d
K:Yanındaki kısa boylu kız arkadaşın mı
B:Hayır neden sordun?
K:Bakışlarından öyle zannettim
(Ve evet o arkadaş diye bahsettiğim kızı 2 aydır negliyorum ve friendzone a attım doğru görmüş olabilir)

Bahçede bi 10 dk sigara içerken muhabbet ettik genel olarak kız konuştu ben dinledim (ilgimin %20si kızdaydı %80 sigara içip uzaklara dalmıştım)
kıza meşgul umursamaz havasını o gün hiç istemediğim halde vermiştim konuşması üzerinden de negleyince tüm taşlar yerine oturmuş oldu ve kızın kendiyle alakalı herşeyi dökmesi benim neg atmamı iyice peynir ekmek haline getirdi.

İçeri geçtiğimizde derse gitmem gerektiğini belirtmemle kız instagram adresimi istedi ardından 3-4 mesaj sonra telefonumu istedi 2 gün sonra dersi 1:30 da olduğu halde 9 daki dersime geldi
-Kiss Close denemedim denemek istemedim açıkçası kız güzel ama benim güzellik kriterlerime uymadığı için ve gerçekten çok konuştuğu için (shit test saymadım aslında saymam gerekiyordu) şuan sadece yedekte bir tabak olarak tutuyorum.

ilk defa böyle bir yazı yazdım cümleleri toparlamak o gün neler geçtiğini hatırlamak gerçekten zor oluyor bidahakine daha iyi olacak inş :d
-Tunay

Gayet başarılı.
Bu arada hb nin açılımı neydi?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8