Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Üniversiteye geçen kız

Merhaba arkadaşlar. 6-7 aydır çıktığım bir kız arkadaşım var ve kendisi şu an yeni Üniversite'ye geçti. Ben Üniversite 2. sınıfım. Şimdi yeni heyecan mı bilemiyorum fakat kendisinde gözlemlediğim bazı şeyler var bunları sizlerin de fikirlerini almak için buraya yazıyorum. Kendisi normalde İnstagram'da erkeklerin isteklerini kendi isteğiyle kabul etmezdi.(Buna hiç karışmadım) Şu an kendi Üniversitesinden ve bölümünden erkeklerle takipleşiyor. WP gruplarından güzelliğine dair övgüler almış birkaç kızdan onları atıyor bana. Büyük ihtimal erkekler de yazıyordur. Öne çıkarılan hikayeler bölümünde kendisine aldığım bir hediye vardı, onu da oradan kaldırmış. Buradan çıkarmam gereken anlam nedir sizce? Ha normale gelecek olursak kız her sabah günaydın mesajı atar, benimle çok ilgilenir yani ilgisi de yüksek. Biraz edilgen yapıda ne dersem onu yapma peşinde.

Merhaba arkadaşlar. 6-7 aydır çıktığım bir kız arkadaşım var ve kendisi şu an yeni Üniversite'ye geçti. Ben Üniversite 2. sınıfım. Şimdi yeni heyecan mı bilemiyorum fakat kendisinde gözlemlediğim bazı şeyler var bunları sizlerin de fikirlerini almak için buraya yazıyorum. Kendisi normalde İnstagram'da erkeklerin isteklerini kendi isteğiyle kabul etmezdi.(Buna hiç karışmadım) Şu an kendi Üniversitesinden ve bölümünden erkeklerle takipleşiyor. WP gruplarından güzelliğine dair övgüler almış birkaç kızdan onları atıyor bana. Büyük ihtimal erkekler de yazıyordur. Öne çıkarılan hikayeler bölümünde kendisine aldığım bir hediye vardı, onu da oradan kaldırmış. Buradan çıkarmam gereken anlam nedir sizce? Ha normale gelecek olursak kız her sabah günaydın mesajı atar, benimle çok ilgilenir yani ilgisi de yüksek. Biraz edilgen yapıda ne dersem onu yapma peşinde.
karı gibi trip atmaya kalkma gözlem ve analiz yap sonuçlandır değerlendir sana tavsiyem her olayda kızı kıskanmaya kalkışma benim etkili bir taktiğim var blöf yapmak yani baktım kız benle malca konuşur ya da istediğim şeyi yapmaz çeker giderim mesaj atmam kız geri adım atar bana gelir şuana kadar işe yaradı

Bunları kafana takarsan bunlar senin hareketlerine yansıyacaktır zaten ki yansımışta kızın Instagram hesabını kızın kendisinden çok girer olmuşsun.Kız ortam değişikliği ile zaten bazı hareketlerini ve piyasasını yükseltmeye bakacaktır.Önemli olan senin piyasan.Öne çıkarılanlardan kaldırmış olmasının sebebi farklıda olabilir.

Sana tavsiyem kızı ne kadar az stalklarsan o kadar rahat olursun.Çoğumuz geçtik bu yollardan fakat hiçbir yararı olmadı.Sen kendine iyi bak, geliştir gerisini fazla umursama.Aldatacak olanı camiiye koy aldatır aldatmayacak olanı kerhaneye koy yine aldatmaz.Kafana takma o yenisini bulursa emin ol sende bulursun.

Üstteki arkadaş on numara özetlemiş . Sen kendi dalgana bak birader. Bu kadar detaylı düşünme çünkü aklına olmayan bir şeyi olmuş gibi düşünüp kızla saçma sapan bir diyalog içine girebilirsin. O önerilenlerden hediyeni kaldırması evet belki sana göre yanlış ama onun artık orada olmaması gerektiğini aradan uzun zaman geçtiği için silmiş olabilir . Sen kendine güveniyorsan ve az çok kızlar tarafından ilgi çeken , istenen biriysen bırak asıl o düşünsün.
Bunlar kadınların işidir tamam biz de insanız ama akışına bırak .

Günaydın mesajları yerindeyse ilgisi de varsa yine okey ama yakın zamanda " hep ben sana ilgi gösteriyorum , benimle hiç ilgilenmiyorsun , bana değer vermiyorsun , ilişkimiz yürümüyor " gibi saçma cümleler duyuyorsan manası " canım ikile burada taş gibi çocuklar var gerekli ilgiyi fazlaca onlar veriyor zaten 6-7 ay oldu , sıkıldım vb , yeni heyecanlar arıyorum " dur.

Dedikleriyle , hissettikleri tamamen farklı olur bunların . Ne kadar p*ç erkek diye tabir edilenleri sevmeseler de onların Gleteus Maximus 'undan ayrılmaz bunlar :)

" He canım okey o zaman sonra görüşürüz kendine iyi bak " diyip yeni yelkenler açılır , kızımız biraz afallayınca boşluğa düşünce sana geri gelir sen de " hoşgeldin geç bakayım 3.sıraya " deyip tabak sırana koyarsın :) Yani ben olsam bunları yapardım . Tabi tamamen üstünkörü özet geçtim .

gruplarından güzelliğine dair övgüler almış birkaç kızdan onları atıyor bana
kendini kanıtlama çabası

Büyük ihtimal erkekler de yazıyordur
bu her zaman için bir ihtimal, kızı sen pompalıyorsan yalananlar umurunda olmamalı değil mi ?

Kendisi normalde İnstagram'da erkeklerin isteklerini kendi isteğiyle kabul etmezdi.(Buna hiç karışmadım) Şu an kendi Üniversitesinden ve bölümünden erkeklerle takipleşiyor
gerek sınıf arkadaşı olarak gerekte uydu olarak illaki yanında tutacak biri arıyordur, senden daha iyisini de bulursa seninle olması için bir neden kalmaz.

Yapman gerekene gelelim, tabak çevir, çevir ki alternatiflerin de olsun böylece o kıza karşı umursamazlığında artacak ve kız tekrar senin ilgini almaya çalışacaktır.
Not: İçin rahat olsun ayrılık gibi bir olasılık görmüyorum sadece bu olayların seni etilemediğini ve alternatiflerinin olduğunu - çaba göstermeden - göstermelisin.

Yaşı küçük ve kız olmasından mütevellit yeni ortamında etkisiyle okul arkadaşları tarafından kolay manipüle edilebilir buna dikkat et fazla üstüne oynama umursama.

Kankam ne demişer ''kadınlar maymun gibidir bir dalı tutmadan diğerini bırakmaz''.Senle sevgiliyken ufaktan altyapı kurmaya başlıyor büyük ihtimalle çoğu kişiyede sevgilisi olduğunu söylemeyecek bende yaşadım bu olayı merak etme.Kafana takmamanı ve duygusal olarak bağlanmamanı öneririm senden iyisini bulana kadar hala sana muhtaç elinde tutmak istiyorsan duygusal olarak güçlü erkek imajını elinden bırakma.O seni kaybeder sen değil

Kızın yavaş yavaş gözü açılıyor, senden iyisini bulduğu an gidecek ona.

O yüzden siktir et pompala geç tabağa devam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8