Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ustasından Saha Raporu #1

Ha bu arada, sana göre bu değiştirilemez kuralın gerçekliğini sana açıklayayım da çok bilmişlik yapma bidaha :'))
Burada konuştuğumuz teknikler, bilgiler, metotlar vesaire hepsi bilim dışı. Kimse kutsal, değiştirilemez ya da değiştirenin kellesi gider demiyor. Yalnız çokça söylenen, dile getirilen şeyleri kesinmiş gibi kabul ediyoruz. Bunu herkes yapıyor, sen dahil. Mesela HB7 bilmem ne diyorsun. Böyle bir şey var mı hayatta, böyle bir söylem? İnsanlar sosyal hayatta böyle mi ölçülüyor? Sosyal bilimciler HB diye bir şey uydurmadı ama sanki gerçekten böyle bir şey varmış gibi konuşup duruyoruz.
Eğer bir kadını yatağa atmak istiyorsanız, kadının sizi kıskanmasını sağlamalısınız. Elden uçup gidecekmişsiniz duygusunu vermelisiniz kadına
"Şimdi birincisi her zaman, her yerde işe yaramaz." / " sen de doğru diye biliyorsun ve bunu insanlara yardımcı olmak için söylüyorsun ama ne tamamen yanlış, ne de tamamen doğru." Şimdi, bana söylediğin bu cümleleri rehber alarak başka bir konuda insanlara verdiğin bilgiyi ölçüp biç. Kızları yatağa atmak için kıskandırmanız lazım diyorsun, her zaman her yerde işe yarar mı? Doğru ya da yanlış olup olmadığını biliyor musun? Burada söylediğimiz her şey böyle birader. Mahmut abi'den örnek verdim çünkü adam bunu defalarca söyledi. %100 doğru, kesinlikle ne söylediğiniz önemsiz demedim. Senin söylediklerin, bilgi verici yazıların da böyle. Uzun lafın kısası, burada doğru yanlış diye bir şey yok. Ben "bilinen bir kural" dedim. Doğruluğunu siz sosyal hayatınızdan bilirsiniz diye de ekledim. Bu ne demek, böyle bir şey biliniyor doğruluğunu da dışarıda ölçebilirsiniz. Kesin, doğru kabul edilen bir kural demedim. Kırmızı Hap Yasası diye bir şey yok ki a.q bilimsel tartışma yapalım.
Yoldan çevirdiğin kıza "sevişelim mi" diye sor bakalım, önemli olan nasıl söylediğin miymiş.
Yani ne desem bilemiyorum. Bokunu çıkarmak derler ya, aynen öyle. "Ne söylediğin önemsizdir"e karşı argüman sunmak için işin bokunu çıkarmışsın. Söylenecek şeyin bir yeri, bir zamanı vardır. Başka bir şey demiyorum bu konuda.

Burada herkesin 10 puan vereceği güzellikte bir kız düşünelim, bu kız (en büyük örneği Scarlett Johansson) nasıl her birimizi etkiliyorsa,
Kızların erkekler kadar fiziksel görünüşe önem vermediği bilim tarafından da söyleniyor. Biz de burada defalarca alfa erkek olun, şöyle davranın, böyle yapın diyoruz. Açılış diyoruz, kino diyoruz, neg diyoruz, kendinizi geliştirin diyoruz. Scarlett Johansson'ın erkekler üzerindeki gibi bir etki bırakıyorsan kızlarda burada ne işin var? Kime ne öğreteceksin?
Her kızı tavlayamayan birisi için gerçektir tabi. Ortada herhangi bir engel (kızın sevgilisi olabilir, ailesinden korkuyordur vb.) yoksa eğer her kız tavlanabilir. Gerçeklerin sana kalsın, milleti yalan yanlış şartlandırma.
Yav bak sövdüreceksin töbe yarabbi... asıl sen millete boş ümit verme. Ne demek her kızı tavlarsın. Nereye tavlıyorsun ha nereye? Ortada herhangi bir engel yoksa diyerek de söylediklerinin haklılığı için yol yapıyorsun. İnsanlar robot mu, herkes aynı kültürden mi geliyor? Her kız tavlanamaz kardeşim. Çünkü erkekler tavlamaz, tavlanır. Kadınlar seçicidir. Hormonları seni istemiyorsa olmaz o iş. Sen diyorsun ki ben her türlü tavlıyorum. Yine soruyorum; o zaman burada ne bok arıyorsun?

Madem arşivim yok neden o zaman yorumlara “sabırsızlıkla bekliyorum dostum, iyi iş!" diye yazdın Alduin? Kameralara oynamak erkek adama yakışıyor mu :d
Hassiqtir bok :D 29 Aralık 2020 yılında demişim onu. Aradan günler, aylar ne ayları a.q yıl geçmiş hala tık yok. 16 Nisan 2021 olmuş takvimler, hala arşiv paylaşacaksın. Buradan vurmaya çalıştın ama olmadı be yeğenim, valla olmadı :D
Paranoyaksın. Muhtemelen yakışıklı birisin, ama ona rağmen eskiden hiç sevgilin olmadı. O yüzden herkes benimle ilgileniyor diye düşünmeni çok normal buluyorum.
Teşekkür ederim canım o senin yağuşukluluğun.

Kızın HB puanı düşük belli ki dedim.
Kızı gördün de HB puanını ölçüyorsun. Senin yeteneklerin gerçeküstü, cidden. Kızın birkaç cümlesini ve davranışını yazdım, hemen kızı tanıdın. O çikolata muhabbeti sadece 10 dakika sürdü. Kız beni görünce sulanmadı herhalde hemen. Kolay dediğin şey için 1 saat kütüphanede tantana yaptım. Sen olsan zaten kızın ruhunu görmesi yeterdi :D

Bana maaş başladınız da benim mi haberim yok? Adam gibi öğreteceksin falan.
Kardeşim sana insanlara bilgi ver, arşivini paylaş demiyorum. Bir konu açıyorsun bilgi vermek için milleti hor görüyorsun. E-kitap arşivi paylaşacağım diyorsun millet hevesleniyor, senden arşivi bekliyor. Saçma sapan bir cümleyle keyfimi bekleyin diyorsun. Tamam alfasın, kızları şelaleye çeviriyorsun ama delikanlı değilsin.

Ustasından Saha Raporu başlığı altında yazdığın daha raporunda tek bir ustalık yok, çünkü -7HB kızı tavlamak ustalık değil çıraklık meselesi. Çıraktan Saha Raporu senin için daha uyumlu bir başlık.
Saha raporum eleştirilemez değil. Ben eleştiri kabul edebilen biriyim. Kardeşim, sen eleştirmiyorsun ki. Benim gibi bokluyorsun :D Ben forumda bunu bir tek kendime yakıştırıyorum, o da yağuşuklu oluşumun verdiği egodan :p De ki, ben burada bir ustalık göremedim. Şöyle şöyle yapabilirdin, şurası şöyle böyle. Sen ne dedin, yok güzel farklı zor bir saha raporu beklerdim. Söz, ikinci saha raporumda komşunun karısına açılış yapacağım. Hastaneye ziyaretlerinizi şimdiden beklerim :D

Son düzenleme:
Cidden alfa, kırmızı hap, oyun forumlarındaki narsizm beni öldürüyor. Hay be birader, tamam en iyi erkek sizsiniz. Gerçek hayatta da böyle misiniz? Samimi misiniz bu söylediklerinizde? Bunu çok merak ediyorum. Bu forumda birçok düşük zekalı adam tanıdım. Kimisi akıllandı, kimisi banlandı. Mesela furkansen diye biri vardı. Instagram’da sayfa açtı, Jokerin makalelerini çalıp kendininmiş gibi gösterdi. Sattı, hatta kredi kartı da annesinin üzerindeydi. Whatsapp grubuna girmiştim birkaç şey kaparım diye ama narsizmden, Tanrı kompleksinden ileri gitmiyordu. Lafın anlamıyla tam bir diktatördü. Gereksiz egonuzu bir yerinize sokun.

Cidden alfa, kırmızı hap, oyun forumlarındaki narsizm beni öldürüyor. Hay be birader, tamam en iyi erkek sizsiniz. Gerçek hayatta da böyle misiniz? Samimi misiniz bu söylediklerinizde? Bunu çok merak ediyorum. Bu forumda birçok düşük zekalı adam tanıdım. Kimisi akıllandı, kimisi banlandı. Mesela furkansen diye biri vardı. Instagram’da sayfa açtı, Jokerin makalelerini çalıp kendininmiş gibi gösterdi. Sattı, hatta kredi kartı da annesinin üzerindeydi. Whatsapp grubuna girmiştim birkaç şey kaparım diye ama narsizmden, Tanrı kompleksinden ileri gitmiyordu. Lafın anlamıyla tam bir diktatördü. Gereksiz egonuzu bir yerinize sokun.
Katılıyorum . Bence ilgi çekmek için böyle egolu , dalga geçerek davranıyor ve bu davranışı çok itici aynısını kızlar da yapıyor . Diger erkeklere bok atma işine bak Hinceus.

Katılıyorum . Bence ilgi çekmek için böyle egolu , dalga geçerek davranıyor ve bu davranışı çok itici aynısını kızlar da yapıyor . Diger erkeklere bok atma işine bak Hinceus.
İki kızı evine kadar getirip sikemeyen Alfacık seni... korktun di mi lan? dalga geçerler diye ahajahakahahha

Hakaret
Alduin's dogs

İki kızı evine kadar getirip sikemeyen Alfacık seni... korktun di mi lan? dalga geçerler diye ahajahakahahha
Konuyu değiştirip , eleştirileri umursamıyorsun kaale alınmak istiyorsan kendini değiştir . Yoksa bende sana verecek cevap yok bundan sonra .

Kız tavlamaktan önce her zaman diğer insanlara saygı ve üslup senin karakterini tanımamizda rol oynar . Sen hiç mi resmi ortam görmedin ? İnsanlara saygı nedir ? Nasıl davranılır bilmiyorsun seni bu şekilde kimse sevmez . Sana güvenip 1 olayımızı anlattık onu da çok egolu olduğun için bakalım ne yorum yapacaksan diye anlattım saha raporu istediğin için benden doğal nasıl yapıyorsun diye .

Her zaman ben doğru olanı yaptığıma inanırım. Sikmek istesem sikerdim önemli olan benim ne istedigim

Bana istediğini söyle ama başkalarına saygılı ol demiştim. Daha önceleri moderatörlük yetkimi kullanmaya çekiniyordum, ilk kez kullanmak zorunda kaldım. Terbiyesizlik yapma ya. Alfacık gibi kelimelerle başkalarını hor görüyorsun bir de.
İki kızı evine kadar getirip sikemeyen Alfacık seni...
Yemin ediyorum, şöyle bir yorumu ancak Türk pua sitelerinde görürsünüz. Ben bu arkadaşın ortaokullu ya da liseli, asosyal biri olduğunu düşünmeye başladım. Ya da ben çevremde böyle gördüğümden bilmiyorum ama üniversitede kızlar evinize gider gelir, arkadaşlarınız gelir gider, erkekli kızlı gidilir gelinir. Eve gelen kızlarla sadece seks yapılabileceği, liseli bir ergenin düşüncesi olabilir anca. Sanırım verdiğim uyarı arkadaşı susturdu. Böylece tartışmayı körüklemesi mümkün olmayacaktır.

Şunu söyleme ihtiyacı hissettim. Başlıkta "Ustasından" gibi bir şey dedim ama bu işte ustalık nedir, kaç yılda usta olunur, kime usta denir bilmiyorum. Konunun ilgi çekmesi için yazılmış bir şeydi, yoksa usta olduğumu iddia etmiyorum :D Tavladığım kadar reddedildiğim hatta siqtir edildiğim de oldu. Bunlar hep tecrübe olarak döndü bana. Çevremdeki PUA'cı güvenilir arkadaşlara bunları anlattığımda bana yol gösterdiler; ezik, beta, alfacık, korkak vesaire diyerek dalga geçmediler. Böyle bir ortamı burada da yaratmak zorunda olduğumuzu düşünüyorum.

@Alduin seninle ortak bir proje yürütmek istiyorum. Kesinlikle kapışma, yüzleşme ya da sidik yarıştırmayla alakasız bir proje. Videolu, ses kayıtlı falan bir video çekelim beraber. Burada tartıştığımız şeylerin hepsini, tekrar değerlendirelim. Texting yaparken incelikleriyle anlayamıyorum, sıkılıyorum. Ön izlenim olarak tuhaf bir izlenim bırakıyorum, bu açık ara hepinizin gördüğü bir olay haline gelmiş artık fakat sesli konuştuğumuzda anlayacaksınız olayın çok farklı olduğunu. Alduin'i bunun için konuk etmek isterim şayet potansiyel olarak koskoca sitede gördüğüm sayılı adamlardan birisi kendisi, doğrusuyla, yanlışıyla.

@Alduin seninle ortak bir proje yürütmek istiyorum. Kesinlikle kapışma, yüzleşme ya da sidik yarıştırmayla alakasız bir proje. Videolu, ses kayıtlı falan bir video çekelim beraber. Burada tartıştığımız şeylerin hepsini, tekrar değerlendirelim. Texting yaparken incelikleriyle anlayamıyorum, sıkılıyorum. Ön izlenim olarak tuhaf bir izlenim bırakıyorum, bu açık ara hepinizin gördüğü bir olay haline gelmiş artık fakat sesli konuştuğumuzda anlayacaksınız olayın çok farklı olduğunu. Alduin'i bunun için konuk etmek isterim şayet potansiyel olarak koskoca sitede gördüğüm sayılı adamlardan birisi kendisi, doğrusuyla, yanlışıyla.
Savaşmayın Sevişin 🤣

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8