Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ustasından Saha Raporu #1

Hinceus, sen nasıl bir alfaysan artık susturamadım bile seni. Neyse, projeden bahsetmişsin. Sen ses kayıtlı, videolu bir şeyler yap. Kendini daha doğru ifade etmiş olursun. Biz seninle ortak iş yapamayız birader. Olay karakolda biter :D Bak ciddi diyorum, olmaz o iş. Şakayı bir kenara bırakırsak samimi de bulamadım bu teklifini.

Hinceus, sen nasıl bir alfaysan artık susturamadım bile seni. Neyse, projeden bahsetmişsin. Sen ses kayıtlı, videolu bir şeyler yap. Kendini daha doğru ifade etmiş olursun. Biz seninle ortak iş yapamayız birader. Olay karakolda biter :D Bak ciddi diyorum, olmaz o iş. Şakayı bir kenara bırakırsak samimi de bulamadım bu teklifini.
Kişilik tipimi gözden geçirdin mi sahiden? Alfa olmadığım aşikâr şayet olsam şu an moderatör bendim. Açıkçası senin alfa olduğunu biliyorum, bu iyi bir şey tabi. Neyse, teklif var ısrar yok. Ben diyeceğimi dedim, fikrin değişirse ararsın ahadahaj

Burada neler olmuş ya.Bir de olay özünde basit ve kavga edilecek bir konu değil.Buraya kendimizi geliştirmeye geldik ama sidik yarıştırıyoruz.Amacımızdan sapmayalım rica ediyorum.Cidden gerek yok böyle olaylara.Hepimiz yüzyüze gelsek herkes oo nabersin ya diyecek ya bunu bilip bunları okuyunca çok absürt kaçıyor bu atışmalar.Türkiye denilen yerde cidden hiç tartışma etiği adına bir şey yok.Garip ya...

Faydalı bir saha raporu olmuş, devamını bekliyorum (y)

http://erkek adam.org/2021/04/21/saha-raporu-kutuphanede-acilis/

erkekadam şeklinde yaparsanız .org öncesini, konuya ulaşacaksınız.

Raporun sahibi benim. Orada da paylaştım, konuk yazar olarak. İnsan düzgünce bir bakar. Muz gören fukara maymun gibi "orjinal değil bu amk" diye atlamışsın konuya ama olsun. Affettim.
Orjinal değil bu 'amk' gibi amiyane bir tabir kullanmadım.Farklı anladıysanız size kalmış.İyi günler.

"Bu rapor bilmem nerde var orjinal değil" gibi çok net bir ifadeyi okumadan, dikkatlice incelemeden ya bu adamı zan altında bırakır mıyım diye düşünmeden dile getir. Benim amk ifademi cımbızlayıp al, bir de üste çıkmaya çalış. Kusura bakma demeyeceksen hiç yorum yazma kardeşim. Amiyane bir tabir kullanmadın ama amiyane bir üslup kullandın. Sen bana aklın sıra yalancı, hırsız, kolpacı demek istedin mi istemedin mi? Benim anladığım tek şey bu. Dediğim gibi kusura bakma gibi bir şey demeyeceksen yazma daha fazla, rezil ettirme kendini bana.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8