Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Utanmak ve Özgüven

Bence de utanmak sıkıntı olmamalı. Asıl sıkıntı utanılmaması gereken konularda utanılması. En bilinen örneği vereyim. Sınıfta ingilizceyi kötü okuyup insanlar gülüyor veya kendisi beceriksiz gibi hissettiği için utanıyor. Ama gül geç, zaten okusan sürekli öğreneceksin yanlışlarını.

Ben de mutlu oldum kankam, sanırsam olgunluk dedikleri kavram bu olsa gerek. Aslında bu forum, gerçekten bulunmaz bir nimet. Çok güzel bilgiler var, kadınları yakından tanıma şansı yakalıyorsun, kendinin farkına varıyorsun, gelişiyorsun, hayatına renk katıyorsun ama bir o kadar da amacından sapmış paylaşımlar var: ''Kadınlar şeytandır, onlara mama vermeyin, eşek gibi kullanın. İnsanlar acımasızdır, vurun dökün yıkın, geçen erkeğin biri bana dik baktı, ben de şişeyi mabadına soktum...'' gibisinden. Ya da adam set açıyor, burada paylaşıyor. Diğeri de gelip: ''Allah'ın betası, öyle yapılır mı lan!
Böyle düşünen erkek betadır, şunu yapan alfadır. Erkek adam, üzülmez, depresyona girmez...'' yani diyeceğim çok acizce paylaşımlar da var. Resmen insan doğasına kafa tutmaya çalışıyor. Ama neyse ki bu olgunluğa erişen insanları görmek, gerçekten güzel :)
Sen mi çok yumuşak ve sevgi bombasısın yoksa ben mi viking kanından geliyorum kadınlar kulübünde kedi seven östrojen bombaları gibi konuşmuşsun insanlar acımasızdır zaten evet ne anlatıyoruz ne çiziyoruz kaç yıldır kaç farklı yerde yazıldı çizildi konuşuldu kadınlar şeytandır bu da doğru zaten red pill sana öğrenmek isteyeceğin şeyler anlatmıyor :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8